Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
19 Mart 2018 Pazartesi
10.9 °C Açık

Bü'den deney hayvanları eğitimi kursu

Bingöl üniversitesi sürekli eğitim merkezi müdürlüğü (büsem) tarafından deney hayvanları kullanım sertifikası eğitimi kursu açılacak.

07 ARALIK 2017 PERŞEMBE 22:55
0
288
0
AA aa
Bü`den deney hayvanları eğitimi kursu

Bingöl Üniversitesi tarafından “Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası Eğitimi” kursu açılacak. Ziraat fakültesi konferans salonunda verilecek olan Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası eğitiminde; Deney hayvanları hakkında ayrıntılı bilgi verileceği belirtilirken, başvuruların 29 Aralık’ta başlayacağı ve kursun 12 Ocak 2018’e kadar süreceği kaydedildi.

Bingöl Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürlüğü (BÜSEM) tarafından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: “Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası Eğitimi kursuna başvurmak isteyenler, Bingöl Üniversitesi Rektörlük Binası Kat:1 adresinde bulunan BÜSEM birimine kayıt yapabilirler. 29 Aralık 2017 Tarihine kadar kayıtlar alınacaktır. 02 Ocak 2018-12 Ocak 2018 tarihleri arasında teorik ve uygulamalı eğitimler verilecektir. Eğitimlerden sonra kursiyerlere Bingöl Üniversitesi onaylı sertifika verilecektir.”

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın