Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
20 Şubat 2018 Salı
9.7 °C Çok Bulutlu

Bingöl'ün en büyük istihdam alanı

2011 yılında kurulan ve üniversite kampüsünde hizmet veren webhelp binçağrı şirketi yüzde 80'i kadın olmak üzere 800 kişiye iş imkanı sağlıyor.

04 ARALIK 2017 PAZARTESİ 22:42
0
702
0
AA aa
Bingöl`ün en büyük istihdam alanı

İki Fransız genç girişimci Frederic Jousset ve Olivier Duha, milenyuma girerken tüketicilerin ve markaların dijital ortamda iletişim kurmalarını sağlamak ve onlara bu konuda rehberlik sunmak amacıyla yola çıktı ve Webhelp’i kurdu.

Türkiye’de Metin Tarakçı önderliğinde 3 bin çalışanı bulunmakta. Kuruluşundan bu yana gelişimini sürdüren Webhelp, bugün 35 bin kişilik ekibiyle güçlü ve global bir iş süreci faaliyeti gösteriyor. Müşteri deneyiminde uzman olan şirket, sesli hizmetlerden sosyal ve dijital kanallarda sunulan hizmetlere kadar pek çok alanda hizmet sunuyor. Dış kaynak kullanımı hizmetleri arasında ayrıca ödeme yönetimi, satış ve pazarlama hizmetleri de yer alıyor.

Webhelp şu anda 25 ülkede 250’den fazla iş ortağı ile 35 bin kişilik çalışma kadrosuna sahip. Webhelp Türkiye'de  İstanbul, İzmir, Yozgat, Van ve Bingöl'de hizmet veriyor. 2011 yılında Bingöl'de kurulan Binçağrı şirketiyle iş ortaklığı yapan Welphelp çoğunluğu kadın 800 kişiye iş imkanı sağlıyor. İŞKUR ve Belediyeden destekler alıyor.

“EN ÜST SEVİYELERE TAŞIYACAĞIZ”

Webhelp Türkiye’yi en iyi standartlara taşıyacaklarını belirten Genel Müdür Metin Tarakçı; ‘’ Kalite anlayışımızı teknolojinin sunduğu olanaklarla birleştirerek hem sektörümüze hem de müşterilerimize en kapsamlı ve en iyi değeri yaratmaya devam edeceğiz. Hedefleri her zaman büyük, vizyonu daima geleceğe yönelik olan, çağrı merkezi pazarında kalite ve verimlilik çıtasını yükselten Webhelp'i ekip olarak daha üst seviyelere taşıyacağız” şeklinde konuştu.

 Genel Müdür Yardımcısı Kutay Kavukçu ise; “ Ülkemizi seviyoruz ve büyük şehirler dışında yaşayan gençlere istihdam olanağı sağlayarak onların memleketlerinde büyüyüp gelişmesine ve şehir ekonomisine destek olmasına katkıda bulunuyoruz” dedi. 

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
20.02.2018
05:32
Yürüyerek para kazandıran uygulama
Yürüyerek para kazandıran uygulama
iPhone'lar için geliştirilen Sweatcoin uygulaması kullanıcılar yürüdükçe onlara kripto para hediye ediyor.
20.02.2018
05:30
RSV bebekleri tehdit ediyor!
RSV bebekleri tehdit ediyor!
Bu kış kar yağışının az olması ve havaların çok fazla soğumaması, insanların tedbirsizliği ile birleştiğinde virüslerin hızla yayılmasına ve hastalıkların daha uzun sürmesine zemin hazırlıyor. Bu virüslerin çok bilineni grip olsa da, aslında daha bulaşıcı ve yaygın olan RSV (Respiratuar Sinsityal Virus) çok daha tehlikeli görülüyor. Virüs her yaş grubunu tehdit etse de, özellikle yenidoğanlar ve prematüre bebekler en büyük risk grubunu oluşturuyor.
20.02.2018
05:23
Tansiyon ölçen akıllı saat geliyor
Tansiyon ölçen akıllı saat geliyor
Tansiyon ölçmek, tansiyon aletini kolunuza sıkı sıkıya sararak, hava pompalayarak yapılan zahmetli bir iş, ancak Samsung'un akıllı saati bu işi çok daha kolay hale getirecek gibi görünüyor. Söz konusu akıllı saat, klasik tansiyon aletlerinin kullandığı yöntemin aksine, kalp hızı izleyicisine benzer bir teknoloji kullanıyor, bir ışık kaynağı ve ışık alıcısı ile tansiyonunuzu ölçebiliyor.
20.02.2018
05:14
Emekliye yılda 2 defa ikramiye
Emekliye yılda 2 defa ikramiye
Memurların ve emeklilerin bayram ikramiyesi talebi, Mart'ta toplanacak KPDK'da masaya yatırılacak. Memur-Sen, dini bayramlarda 2 bin 62 lira ödenmesini istiyor. SSK ve Bağ-Kur'luların beklentisi de yılda 2 kez 1'er maaş ikramiye.
19.02.2018
20:20
Bitmeden harabeye döndü!
Bitmeden harabeye döndü!
Adaklı Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde inşası devam eden Kapalı Spor Salonu, tamamlanmadan harabeye döndü.
19.02.2018
20:20
Bir günlüğüne polis oldu
Bir günlüğüne polis oldu
Lenfoma hastası gencin polis olma hayali, Genç İlçe Emniyet Müdürlüğü'nce gerçekleştirildi. Şapka takılıp telsiz verilen gencin sevinci emniyet mensuplarını duygulandırdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın