TARİH : 07 Mayıs 2016 Cumartesi 03:25:10 İLETİŞİM KÜNYE REKLAM MOBİLÜYE GİRİŞİ
‘KIZ ÇOCUKLARINI OKUTALIM’ ÇAĞRISI : Yaşam İçin Sivil Toplum Derneği (YİSTOD) Başkanı Mahmut Buyankara, “Hali vakti yerinde olan insanların, maddi durumu iyi olmayan kızların okumasına yardım etmesi için çağrıda bulunuyoruz” dedi. LÖSDOWN’DAN ‘ONKOLOJİ HASTANESİ’ ATAĞI : LÖSDOWN, Doğu Anadolu’nun en büyük özel onkoloji hastanesini Bingöl’e kazandırmak için proje çalışmalarına başladı. KAPLICALAR HALEN ÜNİVERSİTEDE : Üniversitenin taahhüt ettiği sorumlulukları yerine getirmediği gerekçesiyle tek taraflı sözleşmesi feshedilen kös kaplıcalarıyla ilgili İl Genel Meclisi’ne soru önergesi veren DBP, “Kararın gereği yapıldıysa neden halen kaplıcalar Bingöl Üniversitesi’nce işletiliyor?” diye sordu. “TUTUKLAMALAR HUKUKA AYKIRIDIR” : “Terör örgütü üyesi olmak” suçlamasıyla tutuklanan 15 kişiye yönelik açıklama yapan Özsoy; “Tutuklama kararı Bingöl Sulh Ceza Hâkimliği tarafından gerekli inceleme ve araştırma yapılmadan ve ortada tutuklamayı gerektirecek hiçbir neden yokken hukuka aykırı bir şekilde verilmiştir” dedi. BİLİNÇLİ ÇEVRE GÖNÜLLÜLERİ YETİŞİYOR : Bingöl Belediyesi ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından çevre bilincini arttırmak amacıyla ‘Bilinçli Çevre Gönüllüleri Yetişiyor’ projesi kapsamında öğrencilere yönelik farkındalık etkinliği düzenlenmeye devam ediyor. KÖŞGER’DEN ENGİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ : Vali Yavuz Selim Köşger, Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU : İmam Hatip Liselerindeki kız öğrencileri arasında ‘Genç Nida Kur`an-ı Kerim ve Hafızlık’ yarışmasında Cumhuriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi adına Bingöl’ü temsil eden Sümeyye Çağatay, bölge birincisi oldu. VALİ KÖŞGER’DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI : Vali Köşger; “Annelerimiz; inancımızda, gelenek ve göreneklerimizde önemli bir yere sahip olan, bizleri büyüterek bugünlerimize getiren ve hakları hiçbir zaman ödenmeyecek en önemli manevi değerlerimizden biridir.” BARAKAZİ’DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI : Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, “Anneler, hoşgörünün, merhametin ve saf bilginin tükenmez kaynağıdır” dedi. EN HAYIRLI DERNEK! : 2015 yılında 3 Bin 396 muhtaç aileye 300 Bin 920 TL maddi ve nakdi yardımda bulunan Merhamet Eli Derneği, 2016 yılının ilk dört ayında 271 aileye 27 Bin 115 TL değerinde yardımda bulundu.
Özel Bingöl Hastanesi 3 yeni uzman hekimle anlaştı
08-11-2010 09:54
3522
0
Özel Bingöl Hastanesi Genel Tıbbi Direktörü Dr. Nesip Beki, yaptıkları temaslar sonucunda hastanelerinde çalışmak üzere 3 yeni uzman doktor ile anlaştıklarını söyledi.

Dr. Nesip Beki, anlaşma yapılan uzman doktorların hasta kabulüne başlamasıyla artık hastanelerinde son teknoloji olan ve halk arasında kapalı ameliyatlar olarak bilinen laparaskopik ameliyatların ve endoskopik cerrahilere başlanılacağını belirtti. 

Dr. Beki, "Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Zübeyir Bozdağ`dan sonra Üroloji Uzmanı Op. Dr. Mahmut Ertürk, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aliye Balkan Özmen`i de kadromuza dahil etmiş olmaktan dolayı mutluyuz. Kulak Boğaz Burun (KBB) uzmanımız da bir hafta içerisinde evraklarını tamamlayarak hasta kabulüne başlayacaktır. Genel cerrahi ve üroloji uzmanlarının hasta kabulüyle birlikte özellikle son teknoloji olan ve halk arasında kapalı ameliyatlar olarak bilinen laparaskopik ameliyatlar ve endoskopik cerrahilere de başlayacağız. Ayrıca gastroskopi, sistoskopi, ürodinami, prostat operasyonları, kapalı taş ameliyatı ve kapalı safra kesesi ameliyatları, guatr operasyonları gibi birçok ameliyatı da gerçekleştirmeye başladık. KBB uzmanımızın hasta kabul etmesiyle birlikte başta burun, bademcik, kulak operasyonları olmak üzere KBB ile alakalı tüm cerrahi işlemleri yapmayı hedefliyoruz" dedi.

Dahiliye, çocuk branşları yanında cerrahi branşlarda da çok ciddi mesafe aldıklarını belirten Dr. Beki, her geçen gün kadro ve yapılan tıbbi müdahaleler açısından önemli adımlar atarak hizmet yelpazelerini genişlettiklerini söyledi.
 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
BU HABER İÇİN SİZ NE DİYORSUNUZ ?
Adınız Soyadınız :
Email Adresiniz :
Başlık :
Güvenlik Kodu 550 karakter kaldı
GÖNDER
SON EKLENEN HABERLER
‘KIZ ÇOCUKLARINI OKUTALIM’ ÇAĞRISI
Yaşam İçin Sivil Toplum Derneği (YİSTOD) Başkanı Mahmut Buyankara, “Hali vakti y...
“TUTUKLAMALAR HUKUKA AYKIRIDIR”
“Terör örgütü üyesi olmak” suçlamasıyla tutuklanan 15 kişiye yönelik açıklama y...
KAPLICALAR HALEN ÜNİVERSİTEDE
Üniversitenin taahhüt ettiği sorumlulukları yerine getirmediği gerekçesiyle tek ...
LÖSDOWN’DAN ‘ONKOLOJİ HASTANESİ’ ATAĞI
LÖSDOWN, Doğu Anadolu’nun en büyük özel onkoloji hastanesini Bingöl’e kazandırma...
KÖŞGER’DEN ENGİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Vali Yavuz Selim Köşger, Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin’e hayırlı ols...
BİLİNÇLİ ÇEVRE GÖNÜLLÜLERİ YETİŞİYOR
Bingöl Belediyesi ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından çevre bilincin...
BİNGÖL DEPREME HAZIR MI? İLGİLİ KURUMLARIN ÇALIŞMALARINI YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?
EVET
HAYIR
Ali Köseoğlku (MHP Eski İl Bşk.)
01.10.2014
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyesi Selahattin Eyybubi Camii`nde kurulmuştur.
H.Sedri Karaarslan (Lokantacı)
30.09.2014
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyesi Selim Atala Camii`nde kurulmuştur.
KAMİL KURULAY (26.08.2014)
-
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri Yeşilyurt Mahallesi Fatih Camii`nde kabul edilmektedir.