Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
22 Şubat 2018 Perşembe
6 °C Çok Bulutlu

Afrin emperyalistlere mezar olacak

Türk milletinin kimseye verecek bir karış toprağı olmadığını belirten Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Bingöl Şube Başkanı Sedat Dursun: Bedeli ne olursa olsun Afrin emperyalistlere mezar olacak.

12 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ 21:06
8
967
5
AA aa
Afrin emperyalistlere mezar olacak

Dursun, yaptığı yazılı açıklamada, Türk Silahlı Kuvvetlerince Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı operasyonun, Türk milleti üzerinden İslam'ı boğma amacındaki alçaklara karşı yapılan bir huruç harekâtı olduğunu belirtti.

Dursun, “Teröristlerin ellerindeki silahlara baktığımızda, düşmanın kim olduğunu görüyoruz” diyen Aydın konuşmasına şöyle devam etti: “Bugün Mehmetçik cephede, Türk milletinin kaderini yeniden yazmakta, bu topraklar üzerinde yeşerecek fidanlar için gövdelerini Amerikan roketlerine, Alman anti tank füzelerine, Fransız mayınlarına siper etmektedir. Hepimiz birer Mehmet'iz, birer askeriz. Bütün hainlere, yedi düvele yeteriz. Birkaç çapulcuyu maşa olarak kullanıp, Türk'e diz çöktüreceklerini sananlar bilsin ki, her bir askerimizin sinesinde 80 milyon yürek atıyor. Türk askerinin ayak sesleri, dünyanın dört bucağında düşmanın uykusunu kaçırıyor, hainlerin kulaklarında yankılanıyor” dedi.

On binlerce kilometre öteden gelerek, coğrafyayı kan gölüne çevirenlerden hesap sorulduğunu kaydeden Dursun, şu ifadeleri kullandı: “Emperyalist hesaplar bozuluyor, hain planlar yıkılıyor. Türk milleti, ‘Bozkurtların yurdunda, çakalların işi ne' diyerek askerinin yanında kıyama duruyor. Kahraman Mehmetçik yedi düvele, Türk'ün iradesini, kararlılığını ve gücünü bir kere daha gösteriyor. Gün bu gündür. Büyük yürüyüş başladı. Mazlumların göz yaşları dinsin, dostlar sevinsin; alçaklar korksun, hainler kaçacak delik arasın, düşman karalar bağlasın. Tüm dünya bu sözümüzü duysun, düşmanlar ayağını denk alsın. Biz, askeriyle, milletiyle bir ve bütün olarak devletimizin ve devlet büyüklerimizin yanında, alacakları her kararın sonuna kadar arkasındayız. Bu bir vatan mücadelesidir. Bu bir namus mücadelesidir. Bu bir var oluş mücadelesidir. Bu bir Hak mücadelesidir. Biz Türkiye Kamu-Sen olarak 400 bin üyemizle, duamızla, varlığımızla, ruhumuzla ve bütün benliğimizle askerimizin yanındayız. Bu yolda yurdu yaşatmak için can veren, gelmiş geçmiş bütün kahramanlara Allah'tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Bilinsin ki, bundan sonra kimseye verilecek bir karış toprağımız yok. Ölmek var, dönmek yok. Allah var, gam yok. Bilinsin ki, bedeli ne olursa olsun Afrin emperyalistlere mezar olacak. Türk'e kefen biçenin ölümü korkunç olacak.”

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_22678)
14 Şubat 2018 Çarşamba 16:08
Türkiyenin sendikası Türk Eğitim Sen'den de böyle güzel bir açıklama beklenirdi.Kutluyorum.
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_22659)
13 Şubat 2018 Salı 22:15
Çok yerinde ve güzel tespitler. Kutluyorum. Bu konuda göstermiş oldukları tutumdan dolayı Türk Eğitimsen camiasını kutluyorum.
Beğendim (2) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_22658)
13 Şubat 2018 Salı 16:15
kutluyorum başkan,o emperyalistler ve it uşakları oraya gömülecek...
Beğendim (4) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_22654)
13 Şubat 2018 Salı 09:26
ağzınıza kaleminize sağlık değerli hocam
Beğendim (4) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_22641)
12 Şubat 2018 Pazartesi 23:03
Başkanım canımız feda...Adam gibi sendika Türk Eğitim Sen...
Beğendim (4) Beğenmedim (0)Cevapla
22.02.2018
07:03
Türkiye`de kuruluyor!
Türkiye'de kuruluyor!
2011 yılında gündeme gelen ve 47 ülkedeki 880 milyon insanı doğrudan ilgilendiren Teknoloji Bankası'nda sona gelindi. Birleşmiş Milletler'in öncülüğünde Türkiye'nin ise ev sahipliğinde Gebze'de bu yıl içerisinde kurulması planlanan banka pek çok açıdan dokunulmaz olacak.
22.02.2018
07:02
27 ülke, Türkiye için gayri resmi toplanacak
27 ülke, Türkiye için gayri resmi toplanacak
Avrupa Birliği'nin (AB) 27 üye ülkesinin liderlerinin 23 Şubat'ta yapılacak gayri resmi zirvede, Türkiye'nin Akdeniz'deki eylemlerini ele alacağı belirtildi.
22.02.2018
07:00
Uzaktan Komutalı Tanksavar Kulesi
Uzaktan Komutalı Tanksavar Kulesi
Yerli imkanlarla geliştirilen Uzaktan Komutalı Tanksavar Kulesi (UKTK), tekerlekli ve paletli zırhlı araçlara entegre edilebiliyor. Kule, Kornet veya Mızrak tanksavar füzelerinin kullanımına göre iki ayrı konfigürasyonda sunulmakta.
22.02.2018
06:57
Türkiye`ye tahsis edilmişti! Hedef 5 milyon
Türkiye'ye tahsis edilmişti! Hedef 5 milyon
Sudan hükümetinin, Türkiye'nin Sevakin Adası'nı restore etmesinin ardından ülkeye gelecek turist sayısını yıllık 5 milyona çıkarmayı hedeflediğini duyurdu
21.02.2018
23:07
Bere ve boyunluk ördüler!
Bere ve boyunluk ördüler!
Bingöl'de kadınlar, Afrin'e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'na katılan Mehmetçik için bere ve boyunluk ördü.
21.02.2018
23:06
Sizin için ettiğim dualar içinizi ısıtsın
Sizin için ettiğim dualar içinizi ısıtsın
Bingöl'de ilkokul öğrencileri, Afrin'de terör örgütlerine yönelik yürütülen operasyonda görev alan Mehmetçik için mektup yazdı. İlkokul 4. sınıf öğrencisi Cemre Yalçın'ın mektubundaki (O soğuklarda üşürken, sizin için ettiğim dualar içinizi ısıtsın) sözleri protokolü duygulandırdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın