Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
24 Mart 2019 Pazar
2.1 °C Hafif Kar Yağışlı

Bedelli ödemleri PTT'de!

Bingöl PTT Başmüdürlüğü, bedelli askerlikten yararlanmak isteyenlerin ödemelerini PTT şubelerinden yapılabileceğini açıkladı.

08 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA 18:14
0
1460
0
AA aa
Bedelli ödemleri PTT`de!

Bingöl PTT Başmüdürlüğü, bedelli askerlik ödemelerin başlamasının ardından, Muhasebat Genel Müdürlüğü protokol imzalandığını açıkladı.

Yapılan açıklamada, “PTT Genel Müdürlüğümüz ile Muhasebat Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında Muhasebat Genel Müdürlüğü adına yapılan tahsilatlara ek olarak ‘Bedelli Askerlik' tahsilatı işlemleri de işyerlerimizden  ‘e-Tahsilat' uygulaması üzerinden online olarak yapılacaktır. Bedelli askerlik tutarı 15 bin (on beş bin) TL olup tek seferde peşin tahsil edilecektir ( Eksik ya da fazlası kabul edilmeyecektir) Bedelli askerlik tahsilatı işlemleri 03.11.2018 tarihi itibariyle sona erecektir. Bedelli askerlik tahsilatı işlemine ait ödemeyi her kim yaparsa yapsın esas bilgiler bedelli askerlik yapacak kişiye ait olmalıdır. Bedelli askerlik yapmak için başvuran kişinin doğum tarihi, yasada belirtilen tarihe uymuyorsa tahsilat yapılamayacaktır (01.01.1994 ve öncesi doğanlar yararlanabilir). Yapılacak işlemlerin hiçbir şekilde iptali olmayacak; başvuru yapan kişilerin beyanları esas alınacaktır” ifadelerine yer verildi.

 

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın