Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Ekim 2018 Pazar
12.3 °C Sağnak Yağışlı

Bin 140 öğrenci tıraş ettiler

Gönüllü olarak Pazar günleri köy okullarındaki öğrencileri tıraş eden berber kardeşler, şimdiye kadar bin 140 öğrenciyi tıraş etti.

16 NİSAN 2018 PAZARTESİ 00:38
0
723
1
AA aa
Bin 140 öğrenci tıraş ettiler

2 yıldır düzenli olarak köy köy gezerek öğrencileri ve yatalak hastaları tıraş eden Ali ve Yunus berber kardeşler, şimdiye kadar bin 140 öğrenciyi tıraş etti.

Tıraş olamayan öğrenciler için hizmeti onların ayaklarına götürdüklerini aktaran berber Ali; “ 2 yıldır köy köy gezip öğrencileri tıraş ediyoruz ve bu hafta Aşağı Yeni başlar İlköğretim Okulu'nda bize üniversite öğrencileri Muhammet ve Mehmet ustalar eşlik etti. Yine kız öğrencilerin saç bakımı için bayan kuaför Zeynep, Rukiye ve Rabia eşlik etti. Bu hafta Toplam 80 öğrenciyi tıraş ettik.  Bugüne kadar hiç sosyal faaliyeti görmeyen çocuklar için, sosyal faaliyeti bu çocukların ayaklarına götürüyoruz. Benim burada bir reklam amacım yok. Ben, sosyal sorumluluk projesine başladığım zaman çok ön eleştiri aldım ama hiçbir şey kayda almadan bu sosyal sorumluluk projesine devam ettim. Çünkü bu çocukların mutluluğu ve bu çocukların sevinci bana yetti. Bugüne kadar Bin 140 öğrenciyi tıraş ettik ve bu öğrencilere çeşitli hediyelerde verdik. Öyle öğrencilere denk geldik ki, hiç kuaförü görmeyen öğrencileri gördük. Onların sevinçleri anlatılmaz. Bu güne kadar bizim sosyal sorumlu projesine destek verenlere Allah razı olsun. Bizim burada amacımız Allah rızasıdır” diye konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_24697)
16 Nisan 2018 Pazartesi 01:41
Allah razı olsun.Allah hayrınızı kabul etsin.
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
21.10.2018
06:21
Ticaret Bakanlığı`ndan milyonlara abonelik uyarısı
Ticaret Bakanlığı'ndan milyonlara abonelik uyarısı
Ticaret Bakanlığınca, tüketicilerin, telefon hatları üzerinden gerçekleştirilen internet aboneliği kampanyası tanıtımlarıyla karşılaşmaları durumunda, tekliflere hemen onaylıyorum şeklinde cevap vermemeleri ve devam eden aboneliklerinin taahhüt sürelerini takip etmeleri uyarısında bulunuldu.
21.10.2018
06:20
Katar`ı Türkiye koruyacak! Dev anlaşma imzalandı
Katar'ı Türkiye koruyacak! Dev anlaşma imzalandı
HAVELSAN, Katar'ın önde gelen kurumlarından Al Mesned Holding ile siber güvenlik alanında iş birliği anlaşması imzaladı. Anlaşma doğrultusunda Katar'ın siber güvenlik alanındaki ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik bir şirket kurulacak. HAVELSAN'ın son dönemde geliştirdiği ürünler arasında Gözcü, Bariyer ve Kalkan var
21.10.2018
06:19
Taşıt alımları yarıya iniyor
Taşıt alımları yarıya iniyor
2019 yılı bütçesine tasarruf da damga vurdu. Meclis'e sunulan bütçe teklifine göre 2019'da kamuya sadece 2 bin 304 taşıt alınacak. 2018 bütçesinde bu rakam 4 bin 772 idi. Bütçede özel tüketim vergisi gelirleri ise 164 milyar lira olarak yer aldı.
21.10.2018
06:18
Sigortasız işçiye çifte tazminat
Sigortasız işçiye çifte tazminat
Kayıtdışı çalıştırılanlar SGK'ya ya da mahkemeye başvurarak hem eksik primlerini hem de hak ettiği tazminatları yasal faiziyle alabilir.
19.10.2018
23:46
Başkan açıkladı! İndirim bugün bitiyor
Başkan açıkladı! İndirim bugün bitiyor
Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) borcunu ödeyip tapusunu almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için düzenlediği yüzde 24 indirim kampanyasına başvurular bugün son bulacak.
19.10.2018
23:46
Saldırılara rağmen Türkiye büyümeye devam ediyor
Saldırılara rağmen Türkiye büyümeye devam ediyor
Türkiye ekonomik saldırılara rağmen dünya listelerinde üst sıralara tırmanmaya devam ediyor. Uzmanların raporlarına göre ise 2050 yılında İngiltere, İtalya, ve Fransa ilk 20'nin altına gerilerken Türkiye üst sıralara tırmanmaya devam edecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın