Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Nisan 2018 Cumartesi
13.7 °C Çok Bulutlu

Bin 140 öğrenci tıraş ettiler

Gönüllü olarak Pazar günleri köy okullarındaki öğrencileri tıraş eden berber kardeşler, şimdiye kadar bin 140 öğrenciyi tıraş etti.

16 NİSAN 2018 PAZARTESİ 00:38
0
516
1
AA aa
Bin 140 öğrenci tıraş ettiler

2 yıldır düzenli olarak köy köy gezerek öğrencileri ve yatalak hastaları tıraş eden Ali ve Yunus berber kardeşler, şimdiye kadar bin 140 öğrenciyi tıraş etti.

Tıraş olamayan öğrenciler için hizmeti onların ayaklarına götürdüklerini aktaran berber Ali; “ 2 yıldır köy köy gezip öğrencileri tıraş ediyoruz ve bu hafta Aşağı Yeni başlar İlköğretim Okulu'nda bize üniversite öğrencileri Muhammet ve Mehmet ustalar eşlik etti. Yine kız öğrencilerin saç bakımı için bayan kuaför Zeynep, Rukiye ve Rabia eşlik etti. Bu hafta Toplam 80 öğrenciyi tıraş ettik.  Bugüne kadar hiç sosyal faaliyeti görmeyen çocuklar için, sosyal faaliyeti bu çocukların ayaklarına götürüyoruz. Benim burada bir reklam amacım yok. Ben, sosyal sorumluluk projesine başladığım zaman çok ön eleştiri aldım ama hiçbir şey kayda almadan bu sosyal sorumluluk projesine devam ettim. Çünkü bu çocukların mutluluğu ve bu çocukların sevinci bana yetti. Bugüne kadar Bin 140 öğrenciyi tıraş ettik ve bu öğrencilere çeşitli hediyelerde verdik. Öyle öğrencilere denk geldik ki, hiç kuaförü görmeyen öğrencileri gördük. Onların sevinçleri anlatılmaz. Bu güne kadar bizim sosyal sorumlu projesine destek verenlere Allah razı olsun. Bizim burada amacımız Allah rızasıdır” diye konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_24697)
16 Nisan 2018 Pazartesi 01:41
Allah razı olsun.Allah hayrınızı kabul etsin.
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
20.04.2018
21:43
Yılmaz, 3 dönem kuralına takıldı!
Yılmaz, 3 dönem kuralına takıldı!
Tüm Türkiye'de olduğu gibi Bingöl'de de aday adaylık süreci başlarken, mevcut AK Parti Milletvekili Cevdet Yılmaz'ın 3 dönem potasına takıldığı ve aday olup olmayacağının merak konusu olduğu görüldü.
20.04.2018
21:37
Sözde Sorumlu Öldürüldü
Sözde Sorumlu Öldürüldü
Bingöl'de düzenlenen operasyonda etkisiz hale getirilen 2 kadın teröristten birinin, Gri kategoride aranan sözde Ahmed eyaleti Beşli Yürütmede görevli YJA-Star sorumlusu Sema kod adlı Zühre Yariç olduğu tespit edildi.
20.04.2018
21:36
Kayalıklar için önlem alınacak
Kayalıklar için önlem alınacak
Bingöl'ün Solhan ilçesinde bulunan Badem kayalıklarının riskli olduğunu gerekçesiyle önlem alınacağı öğrenildi.
20.04.2018
21:36
Mantık, İslami İlimlerin Vazgeçilmez Parçasıdır
Mantık, İslami İlimlerin Vazgeçilmez Parçasıdır
Yakın Doğu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde düzenlenen Gazalî'nin Felsefi Sistemi Konferans'ında konuşan Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, Mantık, diğer ilimlerde olduğu gibi İslami ilimlerin de vazgeçilmez parçası olmuştur dedi.
20.04.2018
21:35
Göçerlerin serüveni başladı
Göçerlerin serüveni başladı
Her yıl havaların ısınmasıyla beraber güneyden kuzeye doğru göç eden göçerlerin bu yılki göç serüveni başladı. Göçerler başta Bingöl olmak üzere çevre kuzey ilçelerini de akın göç etmeye başladı.
20.04.2018
21:34
İnsanoğlunun tek bir Anne Ve Babadan Kanıtlanmıştır
İnsanoğlunun tek bir Anne Ve Babadan Kanıtlanmıştır
Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Erdoğan, İnsanın evrim geçirdiğine dair hiçbir kanıt yoktur ama insanoğlunun tek bir anne ve babadan geldiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın