Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
20 Ocak 2019 Pazar
-12.4 °C Az Bulutlu

Bin 140 öğrenci tıraş ettiler

Gönüllü olarak Pazar günleri köy okullarındaki öğrencileri tıraş eden berber kardeşler, şimdiye kadar bin 140 öğrenciyi tıraş etti.

16 NİSAN 2018 PAZARTESİ 00:38
0
822
1
AA aa
Bin 140 öğrenci tıraş ettiler

2 yıldır düzenli olarak köy köy gezerek öğrencileri ve yatalak hastaları tıraş eden Ali ve Yunus berber kardeşler, şimdiye kadar bin 140 öğrenciyi tıraş etti.

Tıraş olamayan öğrenciler için hizmeti onların ayaklarına götürdüklerini aktaran berber Ali; “ 2 yıldır köy köy gezip öğrencileri tıraş ediyoruz ve bu hafta Aşağı Yeni başlar İlköğretim Okulu'nda bize üniversite öğrencileri Muhammet ve Mehmet ustalar eşlik etti. Yine kız öğrencilerin saç bakımı için bayan kuaför Zeynep, Rukiye ve Rabia eşlik etti. Bu hafta Toplam 80 öğrenciyi tıraş ettik.  Bugüne kadar hiç sosyal faaliyeti görmeyen çocuklar için, sosyal faaliyeti bu çocukların ayaklarına götürüyoruz. Benim burada bir reklam amacım yok. Ben, sosyal sorumluluk projesine başladığım zaman çok ön eleştiri aldım ama hiçbir şey kayda almadan bu sosyal sorumluluk projesine devam ettim. Çünkü bu çocukların mutluluğu ve bu çocukların sevinci bana yetti. Bugüne kadar Bin 140 öğrenciyi tıraş ettik ve bu öğrencilere çeşitli hediyelerde verdik. Öyle öğrencilere denk geldik ki, hiç kuaförü görmeyen öğrencileri gördük. Onların sevinçleri anlatılmaz. Bu güne kadar bizim sosyal sorumlu projesine destek verenlere Allah razı olsun. Bizim burada amacımız Allah rızasıdır” diye konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_24697)
16 Nisan 2018 Pazartesi 01:41
Allah razı olsun.Allah hayrınızı kabul etsin.
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
18.01.2019
20:40
Cep telefonu ve televizyon alacaklar dikkat!
Cep telefonu ve televizyon alacaklar dikkat!
Fiyatı 3 bin liraya kadar olan televizyon alımlarında 3 ay olan taksit sınırını 9 aya yükselten düzenleme bugün Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
18.01.2019
20:40
Bakan açıkladı: Şubat ayında maaşlara yansıyacak
Bakan açıkladı: Şubat ayında maaşlara yansıyacak
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk 3600 ek gösterge ile ilgili Çalışmalarımız Devlet Personel Başkanlığı ve Bakanlıklarımızla devam ediyor dedi. Bakan Selçuk, Dosya bazında artık bin liranın altında emekli aylığı kalmayacak. Şubat ayında aylıklara yansıyacak ifadelerini kullandı.
18.01.2019
20:39
Ev hanımlarına vergi istisnası
Ev hanımlarına vergi istisnası
Meclis'ten geçen kanun değişikliğiyle; evde üretilen ürünlerin internetten satışından kazanılan gelir, yıllık asgari ücretin brütünü aşmama koşuluyla vergiden muaf tutulacak.
18.01.2019
20:38
Tarihin en büyüğü! Mail ve şifreleri ifşa ettiler
Tarihin en büyüğü! Mail ve şifreleri ifşa ettiler
773 milyon e-posta kimliği ve 21 milyon parola ifşa edildi.
18.01.2019
20:06
TOBB Cevdet Yılmaz şampiyon oldu
TOBB Cevdet Yılmaz şampiyon oldu
Bingöl'de düzenlenen ortaokullar futbol turnuvasında TOBB Cevdet Yılmaz Ortaokulu şampiyon oldu.
18.01.2019
20:02
Toplama kampları kapatılsın!
Toplama kampları kapatılsın!
Doğu Türkistan'ın, Çin yönetimince işgal edildiği 1949 senesinden bu yana çeşitli insan hakları ihlalleriyle gündeme geldiğini hatırlatan Bingöl İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği (Bingöl İHH) Başkanı Muhittin Gili, politik eğitim kampları dramının halen sürdüğüne dikkat çekti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın