Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
20 Ocak 2019 Pazar
-12.4 °C Az Bulutlu

Bu Seçim Varoluş Mücadelesi İçin Dönüm Noktasıdır

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen, 24 Haziran seçimlerinin Ortadoğu coğrafyasında varoluş ve yok oluş mücadelesini veren ülkemizin ayaklarındaki prangalardan kurtulması ve şahlanışının en önemli dönüm noktası olduğunu söyledi.

13 MAYIS 2018 PAZAR 23:34
5
1303
5
AA aa
Bu Seçim Varoluş Mücadelesi İçin Dönüm Noktasıdır

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak milletvekili erken genel seçimi ve cumhurbaşkanlığı seçiminin ülke ve millet açısından son derece önem arz ettiğini belirten Ziya Sözen, bu seçimin varoluş veya yok oluş için dönüm noktası olduğunu belirtti.

Sözen, “Bu seçim Cumhuriyet tarihimizde yapılmış ve yapılacak en önemli seçimdir. Bu seçim Ortadoğu coğrafyasında varoluş ve yok oluş mücadelesi veren ülkemizin ayaklarındaki prangalardan kurtulması ve şahlanışının en önemli dönüm noktasıdır. Bunu bilen dış güçler ve içerideki işbirlikçileri, maşaları topyekün olarak hükümetimize karşı ve cumhurbaşkanımıza karşı birleşmişlerdir. Cumhurbaşkanımızın yeniden seçilmemesi için bütün kaos plan ve projelerini devreye sokmuş ve sokacaklardır. Çünkü biliyorlar ki; cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bütün dünya mazlum ve mağdurlarının umudu ve sahibidir. Cumhurbaşkanımızın yeniden seçilmesi sadece Türkiye için önem arz etmemekte, bütün Ortadoğu coğrafyasının kaderini etkileyecektir. Bundan dolayı ülke olarak şahlanmamız için ayağa kalkmamız için ayaklarımızdaki prangalardan kurtulmamız için tam bağımsız bir ülke olarak Ortadoğu coğrafyasında varlığımızı sürdürebilmemiz için mutlak suretle cumhurbaşkanımızı başkan olarak seçtirmemiz lazım. Cumhurbaşkanımızı yeniden seçtirmediğimiz taktirde ülke olarak, Ortadoğu coğrafyası olarak dünyadaki mazlum ve mağdurları olarak bizleri zor günler bekleyecektir. Cumhurbaşkanımızı seçtiremediğimiz zaman Türkiye yeniden darbecilerin, vesayetçilerin cirit attığı, istediklerini yaptırdıkları bir ülke haline gelecektir. Cumhurbaşkanımızı yeniden seçtirmediğimiz takdirde ekonomik anlamda başka ülkelerin boyunduru altına girecek IMF'nin kapısında para dilenen bir ülke konuma geleceğiz. Cumhurbaşkanımızı seçtiremediğimiz takdirde eski Türkiye özlemi ile yanıp tutuşanlar amaçlarına, emellerine yeniden ulaşacaklardır" dedi.

"Kimsenin boyunduruğu altına girmeden yaşamak isteyen cumhurbaşkanı Erdoğan'a oy vermeli"

Ziya Sözen, kimsenin boyunduruğu altına girmeden yaşamak isteyen herkesin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a oy vermesi gerektiğini söyledi. Sözen, "Fikri, dünya görüşü siyasi düşüncesi ne olursa olsun Türkiye'yi seven, ay yıldızlı bayrağına aşık olan, kimsenin boyunduruğa altında olmadan yaşamak isteyen her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı cumhurbaşkanımıza oy vererek destek olmalıdır, destek olmak zorundadır. Bu tercih siyasi bir görüşten öte ülkesine milletine karşı bir sorumluluğun gereğidir. Biz şehit aileleri gaziler ve güvenlik korucuları olarak şehitlerimizin canlarını feda ettikleri ayyıldızlı bayrak uğruna, mukaddes değerler uğruna, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yarınları uğruna, tam bağımsız bir Türkiye hayali uğruna dün olduğu gibi bugün de yarın da cumhurbaşkanımıza sonuna kadar sahip çıkacağız. Bu ülkede terörün bir daha hortlamaması için bir daha 15 Temmuz darbelerinin yaşanmaması için bir daha e-muhtıralarının yayınlanmaması için üniversite kapılarında okuyan genç kızlarımızın başörtülerinin bir daha başlarından zorla çıkartılmaması için minarelerde ezanımızın susmaması için herkesin dinini rahat yaşayabilmesi, dilini rahat konuşabilmesi için insanlarımızın huzur ve refah içerisinde yaşayabilmesi için dış ülkelere bağımlı yaşamamamız için cumhurbaşkanımıza sahip çıkmalıyız ve sahip çıkacağız. Cumhurbaşkanımıza sahip çıkmak bir siyasi partiye veya bir siyasi kişiliğe sahip çıkmanın çok ötesinde ülkesine milletine devletine ayyıldızlı bayrağına sahip çıkmakla eşdeğerdir. Bundan dolayı 24 Haziran seçimleri tarihi bir öneme sahiptir. 24 Haziran tarihinde cumhurbaşkanımız ülkemizin başına başkan olarak geçtiğinde eski Türkiye hayalleri olanların hayalleri boşa çıkacak ülkemizde çıkarmak istedikleri iç kargaşa kaos hevesleri kursaklarında kalacaktır. Gün birlik günüdür gün beraberlik günüdür gün kardeşlik günüdür gün cumhurbaşkanımızın etrafında kenetlenme günüdür gün ta Çanakkale'den bu yana biz Müslümanlarla uğraşan haçlı zihniyetine Osmanlı tokatı atma günüdür. Bu ülkede yaşayan her vatandaşımız bu sorumluluk bilinci içerisinde hareket etmeli ülkemiz için çok büyük bir şans olan cumhurbaşkanımıza tam destek sunmalıdır. Biliyoruz ve inanıyoruz ki zafer ancak inananlarındır. Allah ülkemizi zalimlerin şerrinden korusun ülkemizi bölmeye parçalamaya çalışanlara fırsat vermesin çıkmış olduğu bu haklı dava da cumhurbaşkanımızı ve onun dava arkadaşlarını muzaffer eylesin" diye konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_26021)
14 Mayıs 2018 Pazartesi 16:46
Reklam yapsaydınız ve böyle fuzuli açıklama yapmamış olsaydınız daha iyiydi.
Beğendim (0) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_26018)
14 Mayıs 2018 Pazartesi 12:43
kıralık abı bunlar kıralık nesekıl anlarsanız artık TAMAM MI
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_26016)
14 Mayıs 2018 Pazartesi 12:02
Irkciliktan öte hic Bir anlayisiniz yok
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_26010)
14 Mayıs 2018 Pazartesi 09:28
Adam oyle bir senaryo yazmış ki tam felaket tellahı
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_26001)
14 Mayıs 2018 Pazartesi 00:34
İşi gücü gazetelere kendi bildirisini yayınlatmak
Beğendim (7) Beğenmedim (0)Cevapla
18.01.2019
20:40
Cep telefonu ve televizyon alacaklar dikkat!
Cep telefonu ve televizyon alacaklar dikkat!
Fiyatı 3 bin liraya kadar olan televizyon alımlarında 3 ay olan taksit sınırını 9 aya yükselten düzenleme bugün Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
18.01.2019
20:40
Bakan açıkladı: Şubat ayında maaşlara yansıyacak
Bakan açıkladı: Şubat ayında maaşlara yansıyacak
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk 3600 ek gösterge ile ilgili Çalışmalarımız Devlet Personel Başkanlığı ve Bakanlıklarımızla devam ediyor dedi. Bakan Selçuk, Dosya bazında artık bin liranın altında emekli aylığı kalmayacak. Şubat ayında aylıklara yansıyacak ifadelerini kullandı.
18.01.2019
20:39
Ev hanımlarına vergi istisnası
Ev hanımlarına vergi istisnası
Meclis'ten geçen kanun değişikliğiyle; evde üretilen ürünlerin internetten satışından kazanılan gelir, yıllık asgari ücretin brütünü aşmama koşuluyla vergiden muaf tutulacak.
18.01.2019
20:38
Tarihin en büyüğü! Mail ve şifreleri ifşa ettiler
Tarihin en büyüğü! Mail ve şifreleri ifşa ettiler
773 milyon e-posta kimliği ve 21 milyon parola ifşa edildi.
18.01.2019
20:06
TOBB Cevdet Yılmaz şampiyon oldu
TOBB Cevdet Yılmaz şampiyon oldu
Bingöl'de düzenlenen ortaokullar futbol turnuvasında TOBB Cevdet Yılmaz Ortaokulu şampiyon oldu.
18.01.2019
20:02
Toplama kampları kapatılsın!
Toplama kampları kapatılsın!
Doğu Türkistan'ın, Çin yönetimince işgal edildiği 1949 senesinden bu yana çeşitli insan hakları ihlalleriyle gündeme geldiğini hatırlatan Bingöl İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği (Bingöl İHH) Başkanı Muhittin Gili, politik eğitim kampları dramının halen sürdüğüne dikkat çekti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın