Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Ekim 2018 Pazar
12.3 °C Sağnak Yağışlı

Güler hızlı başladı!

AK Parti İl Başkanı M. Hanefi Güler, kente gelmesinin hemen ardından Belediye Başkanları ve İl genel Meclis Üyeleriyle bir araya gelerek, yatırımlar başta olmak üzere birçok konu hakkında görüştü. Güler: 'Farklı bir döneme giriyoruz. Tayin terfi işlerini bırakıp üretime yöneleceğiz

08 OCAK 2018 PAZARTESİ 23:19
7
4613
16
AA aa
Güler hızlı başladı!

AK Parti Bingöl İl Başkanı olarak atanan Mehmet Hanefi Güler, 13 Ocak 2018 Cumartesi günü AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek 6. Olağan Kongre öncesi hazırlıklara hızlı bir şekilde start verdi.

Önceki gün parti binası önünde toplanan kalabalıkla bir araya gelen Güler, tebrikleri kabul ettiğini ve vakit kaybetmeden çalışamaya başlayacağını söylemişti.

İlk olarak belediye başkanları bir restorantta bir araya gelen Güler; “Bu kutlu yolda birlikte yürüyüp en iyi şekilde hizmet edeceğiz” diyerek, belediye başkanlarına birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

“CUMHURBAŞKANIMIZI EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAMALIYIZ”

İl Parti binasında encümenlerle bir araya gelen Güler, kongre süreci ve Cumhurbaşkanının gelişi hakkında birtakım açıklamalarda bulundu.

Güler; “Toplantılarımızın amacı hem kongre süreci hem cumhurbaşkanının geliş sürecidir. Bingöl en iyi şekilde Cumhurbaşkanını ağırlamalı ve uğurlamalıdır. Cumhurbaşkanımız Bingöl'ü önemsiyor ve bunu göstermiştir. Defalarca ziyaret etmiştir. Bingöl'ün gelişimi ile yakından ilgilenmiştir. Türkiye, ümmetin umudu haline gelmiş bir ülkedir. Osmanlı döneminde nasıl dünyaya hükmediliyorsa bugün cumhurbaşkanımız öncülüğünde de o yönde ilerliyoruz. Bir zamanlar Katar'a Arabistan'a İstanbul'dan maaşlar gidiyordu. Bugün yine ümmetin umudu olduk. Kudüs davasında gösterdi bunu Cumhurbaşkanımız “dedi.

“SÜTAŞ ŞEHRİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEK”

Cazibe merkezleri programı kapsamında Bingöl'e yapılacak olan Sütaş'ın önemine vurgu yapan Güler; “Meclis Başkanımız, İl Encümenlerimiz burada. İl Encümeni demek o ilin her sahasına hâkim, her işten haberi olan demektir. Ben de köyde büyümüş biriyim. Üç saat, dört saat köylerden gelmek için bekliyorduk. Şimdi ise köylerimizin yolları parke taşlarıyla yenilenmiş. Fakat hizmete her zaman ihtiyaç vardır. Dünya var oldukça hizmete ihtiyaç var olacaktır. Ama Ak Parti'nin 16 yılına baktığımızda tüm cumhuriyet tarihine eş değer hizmet yapılmıştı. Bingöl'e bakınca 120 bin nüfuslu bir şehiriz ama havaalanımız var, üniversitemiz var. SÜTAŞ yatırımı gelecek. Sütaş çok önemli yatırım. Sütaş Bingöl'ün çehresini değiştirecektir “diye konuştu.

“MİLLETE BALIK TUTMAYI ÖĞRETECEĞİZ”

Milletin balık yemeyi sevdiğini ama tutmayı da öğrenmesi gerektiğini ifade eden Güler; “Biz geçici işlerle, alımla uğraşmak yerine insanları bir araya getirip üretime sevk edeceğiz. Kalıcı istihdama yönlendireceğiz.  Devlet kapısının önünde yığılmaya gerek yok. Dünyada böyle bir devlet kalmadı artık. Artık beden gücü ile çalışma dönemi bitti. Beyin gücüne önem vereceğiz. Artık milleti devlet kapısına yığmayacağız. Millete balık tutmayı öğreteceğiz. Farklı bir döneme giriyoruz. Tayin terfi işlerini bırakıp üretime yöneleceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_22894)
23 Şubat 2018 Cuma 23:28
bence halkla kucaklaş yücel den uzak dur sana yazık olur sonra
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21807)
10 Ocak 2018 Çarşamba 10:03
Söylediklerin iyi hoş birde icraatlarına bakalım eh
Beğendim (2) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21798)
09 Ocak 2018 Salı 23:49
Evet mala hanfi siz kimin referansiyla il bakani oldunuz sende bende biliyoruz genel baskan yardimci bakanken halende oyle paspasci alinirken bile ismi vardi bakaniniz cevdete ben hakimi helal etmiyorum iki cihandada elim yakasinda olacak cunku benim hakim olan isi kendi adamina verdi askari ucreti bana fazla goren 4 tane cocugumun vebali onun boynuna olsun
Beğendim (3) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21796)
09 Ocak 2018 Salı 23:41
bingöl belediyesi boğzına kadar çamura batığını imarda ki çap ve işgal konularıyla ilgili belediyedeki bazı arsızlar temizlenmediği müddetçe benim hiç bir siyasetçiye inancım olmayacaktır Allah memeleketimize yardım etsin
Beğendim (2) Beğenmedim (2)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21795)
09 Ocak 2018 Salı 17:29
Bu nasıl bir sarılış valla napsanda boş.sen aday olursan ben ve ailem cevrem oy vermeyizzzz.
Beğendim (3) Beğenmedim (2)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21792)
09 Ocak 2018 Salı 15:56
Evet bize balık vermeyin makarna vermeyin kömür üretken olmayan toplum batmaya mahkumdur
Beğendim (1) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21790)
09 Ocak 2018 Salı 15:18
Boynundan büyük laflar etmek buna denir şaka gibi kaç ay sonra mahcup olacağın şeyler söyleme Hanifi :)
Beğendim (2) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21784)
09 Ocak 2018 Salı 12:56
sizlerde diğer il başkanları gibi koltuk doldurup gideceksiniz.Bir farkla Tayin atama ve terfi işleriyle en fazla ilgilenen il başkanı olarak
Beğendim (2) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21782)
09 Ocak 2018 Salı 12:17
Sayın başkana hayırlı olsun öncelikle iyi güzel demiş tayin terfi konusunda yalnız haberi varmı bilmiyorum ama onun adına kurum amirlerini arayıp tehdit ediyorlar bu konuda haberi olsun!!!
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21775)
09 Ocak 2018 Salı 09:57
Sizin yapacağınız şey yolsuzluk yaparak yoksulluğu katmerleştirmek bunu yaparkende yasakların arkasına saklanarak (OHAL) halka hertürlü eziyeti reva görmenizdir. Yani 3 Y Projenizle tam anlamıyla uzmanlaşmak rant peşinde koşarak köşeyi dönme çabasıdır sizin yaptığınız.
Beğendim (1) Beğenmedim (1)Cevapla
21.10.2018
06:21
Ticaret Bakanlığı`ndan milyonlara abonelik uyarısı
Ticaret Bakanlığı'ndan milyonlara abonelik uyarısı
Ticaret Bakanlığınca, tüketicilerin, telefon hatları üzerinden gerçekleştirilen internet aboneliği kampanyası tanıtımlarıyla karşılaşmaları durumunda, tekliflere hemen onaylıyorum şeklinde cevap vermemeleri ve devam eden aboneliklerinin taahhüt sürelerini takip etmeleri uyarısında bulunuldu.
21.10.2018
06:20
Katar`ı Türkiye koruyacak! Dev anlaşma imzalandı
Katar'ı Türkiye koruyacak! Dev anlaşma imzalandı
HAVELSAN, Katar'ın önde gelen kurumlarından Al Mesned Holding ile siber güvenlik alanında iş birliği anlaşması imzaladı. Anlaşma doğrultusunda Katar'ın siber güvenlik alanındaki ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik bir şirket kurulacak. HAVELSAN'ın son dönemde geliştirdiği ürünler arasında Gözcü, Bariyer ve Kalkan var
21.10.2018
06:19
Taşıt alımları yarıya iniyor
Taşıt alımları yarıya iniyor
2019 yılı bütçesine tasarruf da damga vurdu. Meclis'e sunulan bütçe teklifine göre 2019'da kamuya sadece 2 bin 304 taşıt alınacak. 2018 bütçesinde bu rakam 4 bin 772 idi. Bütçede özel tüketim vergisi gelirleri ise 164 milyar lira olarak yer aldı.
21.10.2018
06:18
Sigortasız işçiye çifte tazminat
Sigortasız işçiye çifte tazminat
Kayıtdışı çalıştırılanlar SGK'ya ya da mahkemeye başvurarak hem eksik primlerini hem de hak ettiği tazminatları yasal faiziyle alabilir.
19.10.2018
23:46
Başkan açıkladı! İndirim bugün bitiyor
Başkan açıkladı! İndirim bugün bitiyor
Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) borcunu ödeyip tapusunu almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için düzenlediği yüzde 24 indirim kampanyasına başvurular bugün son bulacak.
19.10.2018
23:46
Saldırılara rağmen Türkiye büyümeye devam ediyor
Saldırılara rağmen Türkiye büyümeye devam ediyor
Türkiye ekonomik saldırılara rağmen dünya listelerinde üst sıralara tırmanmaya devam ediyor. Uzmanların raporlarına göre ise 2050 yılında İngiltere, İtalya, ve Fransa ilk 20'nin altına gerilerken Türkiye üst sıralara tırmanmaya devam edecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın