Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
24 Haziran 2018 Pazar
23.9 °C Açık

HÜDA PAR ziyaretleri sürüyor

Seçim çalışmaları kapsamında Solhan ve Karlıova ilçelerinde köy ziyaretlerinde bulunan HÜDA PAR Bingöl Milletvekili adayları vatandaşlardan destek talebinde bulundu.

11 HAZİRAN 2018 PAZARTESİ 21:19
1
687
4
AA aa
HÜDA PAR ziyaretleri sürüyor

Seçim çalışmaları kapsamında Solhan ilçesine bağlı Hazarşah, Aksakal ile Karlıova ilçesine bağlı Taşlıçay, Yiğitler ve Hacılar köylerinde ziyaretlerinde bulunan HÜDA PAR Bingöl Milletvekili adayları vatandaşlardan destek talebinde bulundu.

Köy ziyaretlerde köylülerle bir araya gelen HÜDA PAR Bingöl Milletvekili adayları Hamdullah Tasalı, Yüksel Bingöl ve Fuat Sönmez,  24 Haziran'da yapılacak olan 27'nci dönem milletvekilliği seçiminde halkın kendilerini desteklemelerini istediler.

Milletvekili adaylarına, HÜDA PAR Bingöl İl Başkan vekili Orhan Açıkbaş, HÜDA PAR il ve ilçe teşkilatından bir heyet eşlik etti.

HÜDA PAR Bingöl Milletvekili adayları ziyaretlerine sırasıyla, Solhan ilçesine bağlı Hazarşah, Aksakal ile Karlıova ilçesine bağlı Taşlıçay, Yiğitler ve Hacılar köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretlerde halka hitap eden HÜDA PAR birinci sıra Bingöl Milletvekili adayı Hamdullah Tasalı, parti olarak siyasetlerini Kur'an ve Sünnet ekseninde yaptıklarını söyledi.

“İslam'ı referans alan bir partiyiz”

HÜDA PAR olarak Allah nasip ederse ilk kez parti olarak Türkiye genelinde seçime gireceklerini ifade eden Tasalı, “ Parti olarak İslam'ı referans alan bir partiyiz. Önümüzde bir seçim var iki tane sandık önümüze gelecek. Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği için milletvekilleri bundan sonra mecliste çok önemli bir görevi var.  En önemli görevi yasa yapmak olacak.  Bundan ötürü bizde milletvekili adayları olarak sizden destek istiyoruz.  Şayet biz meclise gidersek ne yapacağız?  İlk olarak asli görevimiz, inşallah Kur'an ve Peygamberin Sünnetine aykırı kanunların çıkmaması için elimizi kaldıracağız Allah'ın izniyle. Bizim en önemli vazifemiz; Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Kur'an'a İslam'a Resulullah sallallahu aleyhi ve sellemin sünnetine aykırı kanunların çıkmaması için çalışacağız. En temel görevimiz budur.” dedi.

“Biz siyasetimizin merkezine “insan ve adaleti” koyduk doğru siyaset diyoruz”

Tasalı şöyle devam etti: “Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Kur'an okunduğu zaman diyor ki X şey okundu. Kürtçe konuşulduğu zaman bilinmeyen bir dil konuşuldu. İlk Türkiye Büyük Millet Meclisi kurulduğunda devletin dini İslam'dı.  CHP, 1927 yılında İslam dinini kaldırıp yerine laikliği getirdi. Bugün gittiğimiz birçok Köy kapılarını ve gönüllerini bizlere açıyorlar. İnşallah Şehir şehir, ilçe ilçe, köy köy gezip davamızı anlatacağız. Biz Medine'deki medeniyeti inşa etmek istiyoruz.  Tabii ki bunu inşa etmemiz için hep beraber, birlikte, kardeşlik ruhuyla, dayanışma bilinciyle ve yardımlaşma ruhuyla bunu gerçekleştireceğiz. Allah'ın izniyle bunu yaptığımız takdirde hiçbir güç, hiç kimse bize zarar veremez engel olamaz.  Biz siyasetimizin merkezine “insan ve adaleti” koyduk doğru siyaset diyoruz. Ne olursa olsun,  doğruluktan şaşmayız.  Ne olursa olsun adaletten şaşmayız. Biz insanımıza insanlarımıza Müslüman kardeşlerimize hizmet için bu yola düştük İnşallah hep beraber bu yolda destek olursunuz, arkamızda durursunuz.”

Ayrıca, HÜDA PAR Bingöl Milletvekili adayları Hamdullah Tasalı, Yüksel Bingöl ve Fuat Sönmez köy ziyaretlerinde hasta yatağında yatan hastaları ve yaşlıları da ziyaret ettiler.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_28704)
12 Haziran 2018 Salı 10:36
Misafir kullanıcı yorumundan yılan zehiri akmasın. Bu Ramazan ayında kimseye iftira atma. Hüda Par gece gündüz Allah için çalışmaktadır.
Beğendim (1) Beğenmedim (7)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_28767)
13 Haziran 2018 Çarşamba 09:59
@Misafir Kullanıcı iftira ile ne alakası var kusura bakma ALLAH için çalışan yalana dolana dümene girmez hasta ziyaretinemi gidiyorsun eğer Allah içinise reklam yapma 90 lı yıllar unutulmaz
Beğendim (4) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_28752)
13 Haziran 2018 Çarşamba 01:27
@Misafir Kullanıcı Tovbe tovbe Allah ı kirli siyasetinize bulastirmayin, az edep!
Beğendim (2) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_28685)
12 Haziran 2018 Salı 02:28
islam dini siyasi bir mozaik değil allahın kanunudur kendinize alet etmeyiniz bu millet hepinizi iyi bilir 90 lı yıllar unutulmadı gece geç saatlerde milletin yollarını keserek zekat adı altında haraç topluyordunuz vatandaşı tehdit ediyordunuz millet o günleri unutmadı HDP midir BDP midir bilmiyorum ama hepiniz suç örgütlü partisiniz
Beğendim (7) Beğenmedim (5)Cevapla
23.06.2018
17:57
İhracatçıya yeni nesil destek
İhracatçıya yeni nesil destek
Türkiye'de ilk olarak Ekonomi Bakanlığı bünyesinde kurulan davranışsal kamu politikaları birimi, çalışmalarına yeni oluşturulan daire başkanlığı çatısı altında devam ederek ihracat desteklerine ilişkin mevzuatın kolay anlaşılması ve bürokratik işlemlerdeki sıkıntıların giderilmesine katkı sunacak.
23.06.2018
17:55
Maaşlara gösterge artışı
Maaşlara gösterge artışı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı polis, öğretmen, hemşire, din görevlisi ve diğer idarecilerin (şube müdürü) emeklilik ek göstergelerinin 3600'e çıkarılacağı müjdesi, yaklaşık 1.5 milyon memurun ve memur emeklisinin gelirini artıracak.
23.06.2018
17:53
Emeklilere avans müjdesi!
Emeklilere avans müjdesi!
Yeni emekli olanlara sağlanan avans imkanının kapsamı genişletilecek. Düzenleme hayata geçerse, tüm emekliler asgari ücretin 3 katı kadar faizsiz avans alabilecek.
23.06.2018
17:52
Yaşlıya her ay 533 TL
Yaşlıya her ay 533 TL
65 yaş aylığı Temmuz'da artacak. Tahminlere göre aylık 533 liraya yükselecek. Eylül'de de 3 aylık yerine aylık ödemeye geçilecek...
23.06.2018
16:37
Sözen Müşavir, Engin Kadrolu Oldu
Sözen Müşavir, Engin Kadrolu Oldu
Resmi Gazetede, üst düzey kadrolara yönelik 28 sayfalık atama kararı yayımlandı. Atamalar kapsamında Ziya Sözen Milli Savunma Bakanlığı'na müşavir olarak atanırken, İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin'in de kadrolu olarak ataması gerçekleştirildi.
23.06.2018
00:36
25 Bin Tl Maaş Verecek!
25 Bin Tl Maaş Verecek!
Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdür Yardımcısı Abdulkerim Çay, İstanbul Yeni Havalimanı'na geçtiklerinde büyüme oranı ve kapasitede artışlar olacağını belirterek, Bu nedenle ihtiyacımızı karşılamak üzere bin pilot şu andaki hedefimiz. dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın