Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
20 Ağustos 2019 Salı
°C

Köy okuluna kırtasiye malzemesi yardımı

İstanbul merkezli bir sağlık firması çalışanları, Karlıova ilçesi Yiğitler köyü İlkokulu öğrencilerine kitap ve kırtasiye malzemesi yardımında bulundu.

15 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE 21:37
0
994
0
AA aa
Köy okuluna kırtasiye malzemesi yardımı

Merkezi İstanbul'da bulunan ve her yıl bir okula kırtasiye yardımında bulunan sağlık firması çalışanları, bu yılda Karlıova ilçesi Yiğitler Köyü ilkokuluna 13 bin TL değerinde olan Bin 300 kitap, 4 adet yazıcı ve kırtasiye malzemeleri yardımında bulundu.

Yiğitler köyü İlkokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Murat Bület'in girişimleri sonucu yapılan yardımlar ilçe Milli eğitim Müdürünün de katılımıyla dağıtımı yapıldı.

Yapılan yardımlardan dolayı sağlık firması ve çalışanlarına teşekkür eden öğretmen Murat Bület, “Her yıl bir okula yardım yapan bu firmayla iletişime geçtik ve bu yıl yapılan yardımların Karlıova'ya gelmesini istedik. Öğrencilerimizin ihtiyacı olan kitap ve kırtasiye malzemelerinin gelmesiyle öğrencilerimizin önemli bir ihtiyacı giderildi. Gelen bin 300 hikâye ve roman kitaplarıyla, öğrencilerimize okuma sevgisini aşılamayı planlıyoruz. Taleplerimizi geri çevirmeyerek okulumuza yardımlarını gönderen sağlık firması ve çalışanlarına öğrencilerimiz adına çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı. (İLKHA)
 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın