Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
23 Eylül 2018 Pazar
19.6 °C Parçalı Bulutlu

Müteahhidin iddiaları asılsızdır

Çevre ve Şehircilik İl Müdür Vekili Hasip Ekici, Bingöl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yeni hizmet binası ihalesine ilişkin basına yansıyan iddialarının asılsız olduğunu belirtti.

13 MART 2018 SALI 23:57
5
1639
0
AA aa
Müteahhidin iddiaları asılsızdır

Ekici, yerel ve ulusal basında  ‘Mağdur edildiğini söyleyen Bingöllü müteahhitten dikkat çeken iddialar' başlığıyla yayınlanan habere ilişkin yaptığı açıklamada, kurumu hedef alan iddiaların asılsız olduğunu ifade etti.

Ekici, “24.11.2017 tarihinde İLKHA Haber ajansı tarafından yayımlanan ‘Mağdur edildiğini söyleyen Bingöllü müteahhitten dikkat çeken iddialar' başlıklı haberde Müdürlüğümüzce 16.08.2017 tarihinde ihalesi yapılan "Bingöl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yeni hizmet binası" ihalesi ile ilgili Bingöllü Müteahhit Bayram GİRİŞEN Bakanlığımız ve Birimlerini hedef alan suçlayıcı ifadelerine yer verilmiştir.  Söz konusu ihale süreci ilgili mevzuat çerçevesinde yürütülmüştür. İhale sürecinde isteklilerin itiraz ve şikâyet başvuru hakları bulunmaktadır. İddia sahibi Bayram Girişen itiraz ve şikâyet başvuru hakları olduğu halde bunları kullanmadan basın yoluyla kamuoyuna yanlış bilgi aktararak yanıltmıştır. Bingöllü Müteahhit Bayram Girişen'in Bakanlığımız ve birimlerini hedef alan suçlayıcı iddialarının gerçeklerle hiçbir alakasının olmadığı değerli kamuoyumuza saygıyla duyurulur” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın