Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
22 Temmuz 2018 Pazar
22.5 °C Açık

Öğrencilerden Temiz toplum projesi

Bingöl Üniversitesi öğrencileri, Toplum Hizmeti Uygulamaları dersi kapsamında fakülte bahçesine 5 adet çöp kutusu temin ederek, temiz toplum farkındalığı yarattı.

16 NİSAN 2018 PAZARTESİ 00:37
0
416
0
AA aa
Öğrencilerden Temiz toplum projesi

Bingöl Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişim öğrencileri, farkındalık yaratmak amacıyla bir proje başlattı.

Proje kapsamında Bingöl Belediyesi'nin desteğiyle temin ettikleri 5 adet çöp kutusunu fakülte bahçesine yerleştiren öğrenciler, diğer öğrencilerin çevreyi koruma konusunda duyarlı olmaları gerektiğini vurguladı.

‘Toplum Hizmeti Uygulamaları' dersi kapsamında Çocuk Gelişim öğrencileri Kasım Özgül, Sümeyra Özdemir, Gamze Kılıç, Fatih Esen ve proje danışmanı öğretim görevlisi Hasan Selimoğlu, toplum ‘Temiz Toplum Temiz Çevre' sloganıyla projeyi başlattıklarını ifade ederek, amaçlarının farkındalık yaratmak olduğunu kaydetti.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın