Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
17 Haziran 2019 Pazartesi
25.7 °C Çok Bulutlu

Öğrenme Şenlikleri düzenlenecek

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen öğrenme şenliklerinin 3. düzenlenecek.

10 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ 20:18
2
619
1
AA aa
Öğrenme Şenlikleri düzenlenecek

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Hayat Boyu Öğrenme faaliyetlerine katılımı arttırmak amacıyla gerçekleştirilecek olan 3. Öğrenme Şenlikleri, 13 Haziran Perşembe günü Hükümet Konağı önünde düzenlenecek.

Düzenlenecek şenliklerle ilgili açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin; “Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından farklı öğrenim ve yaş seviyesindeki bireylerin istihdam edilebilirliklerini ve sosyokültürel gelişimlerini sağlamak amacıyla Türkiye'nin dört bir yanında ‘Öğrenme Şenlikleri´ düzenlenmektedir.  Her yaş ve kesimden insanların bilgi, beceri ve yeterliliklerini geliştirmek, öğrenmeye erişimlerini arttırmak hedefiyle planlanan ‘Öğrenme Şenlikleri´nin ilimizde bu yıl 3.sü gerçekleştirilecektir. İnsanlarımızda hayat boyu öğrenme konusunda farkındalık oluşturmak, toplumumuzda öğrenme kültürünü geliştirmek, öğrenme fırsatlarını arttırmak ve bireylerin öğrenmeye erişimlerini sağlamak için bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_45240)
11 Haziran 2019 Salı 22:41
Bu ne biçim öğrenme şenliği
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
17.06.2019
19:42
Hayvan Sahiplerine Ağır Ceza
Hayvan Sahiplerine Ağır Ceza
Genç Belediyesi, ilçe merkezinde çevre kirliliğine neden olup trafiği aksatan başıboş hayvanların önüne geçebilmek için cezai uygulamaya giderek başıboş inekleri toplamaya başladı.
17.06.2019
19:41
76 öğrenci Çanakkale`ye gönderildi
76 öğrenci Çanakkale'ye gönderildi
Genç Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca yürütülen 'Gençlik Şühedanın İzinde' projesi kapsamında Genç ilçesindeki okullarda eğitim öğretim gören 76 öğrenci geziye götürüldü.
17.06.2019
08:50
Yıldırım performansıyla, İmamoğlu yalanlarıyla dikkat çekti
Yıldırım performansıyla, İmamoğlu yalanlarıyla dikkat çekti
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ortak canlı yayını Türkiye'yi ekranlara kilitledi. Adaylardan Yıldırım performansıyla, İmamoğlu ise yalanlarıyla dikkat çekti
17.06.2019
08:49
Huawei`in önlenemez yükselişi
Huawei'in önlenemez yükselişi
Huawei, 'En Değerli 100 Küresel Marka' çalışmasında 4 yıldır ilk 50'deki yerini güçlendirerek, bu yıl da geçen yıla göre bir basamak yükselerek 47'nci sırada yerini aldı.
17.06.2019
08:48
Erdoğan müjdeyi verdi! O vergiyi ödemeyecekler...
Erdoğan müjdeyi verdi! O vergiyi ödemeyecekler...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Cumhurbaşkanlığı kararıyla ihracatçılarımız döviz alırken binde 1'lik kambiyo vergisi vermeyecekler' dedi.
17.06.2019
08:45
Zamlar netleşiyor! Tabloya bak maaşını öğren
Zamlar netleşiyor! Tabloya bak maaşını öğren
SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin gözü temmuz zammında. Ocak-mayıs enflasyonu 4.99 çıktı. İlk 5 aylık verilere göre, maaşlar 49 ile 259 lira arasında artacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın