Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
19 Ekim 2019 Cumartesi
°C

WhatsApp, Instagram ve Facebook'taki sıkıntının nedeni belli oldu

Facebook ve Instagram'da bir erişim sıkıntısı söz konusu oldu. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Instagram, Facebook ve WhatsApp servislerinde dünya genelinde sorun yaşandığını belirterek, Türkiye'deki kullanıcıların da bundan kısmen etkilendiğini bildirdi.

03 MAYIS 2019 CUMA 08:31
0
665
0
AA aa
WhatsApp, Instagram ve Facebook`taki sıkıntının nedeni belli oldu

Aylık aktif kullanıcı sayısı 1 milyarı aşan ve 'fotoğraf paylaşımı' denildiğinde akla ilk olarak gelen Instagram, kısa süre önce erişim sıkıntılarıyla gündeme geldi. Aynı zamanda benzer problem Facebook için de geçerli oldu. Whatsapp'a neden girmiyor, Instagram'a neden girmiyor, Facebook'a neden girmiyor diye merak edenler sorunun kaynağını araştırdı.

BAKANLIKTAN AÇIKLAMA GELDİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Instagram, Facebook ve WhatsApp servislerinde dünya genelinde sorun yaşandığını belirterek, Türkiye'deki kullanıcıların da bundan kısmen etkilendiğini bildirdi.

Sayan, Twitter hesabından sosyal iletişim ağlarında yaşanan sorunlara ilişkin yaptığı açıklamada, "Instagram, Facebook ve WhatsApp servislerinde dünya genelinde sorun yaşanmakta olup, ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir." ifadesini kullandı.

NSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ, WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?

Şu anda Instagram cephesinden gelen herhangi bir açıklama yok. Ancak önümüzdeki dakikalarda sorunun kaynağına yönelik bir açıklama yapılması bekleniyor.

Milyonlarca kullanıcının aktif olarak yer aldığı platformdaki bu aksaklık sosyal medyada da fazlasıyla gündeme geliyor.

Ortaya çıkan raporlar, her iki platformun da dünya genelinde bazı bölgelerde erişim sıkıntısıyla karşılaştığını gösteriyor.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın