Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
04 Aralık 2021 Cumartesi
7 °C Güneşli

Norveç hayalimiz ve Somali şükrümüz! | MAKALE YORUMLARI

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_86756)
06 Kasım 2021 Cumartesi 02:06
Birçok sorunu en alt seviyeden
, en üst seviyeye kadar betimleyen harika bir yazı olmuş.İnsanın içinden tam vekil olacak adam diyesi geliyor.
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_86703)
04 Kasım 2021 Perşembe 00:51
Akıllı insanlar zengince düşünür fakirler ise fakirce .. Bu insan psikolojisiyle alakalı. Özellikle bizim gibi sonradan görme toplumlar en problemli insanlardır. Parayı nasıl yonetecegimizi bilmiyoruz. Mesela zengin düşünceli insanlar için zaman çok önemli ama fakir düşünceli adam için ise zamandan çok para önemli..
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_86643)
02 Kasım 2021 Salı 16:26
Hakim bey makalemizin hakkını vermek gerekirse ulusal basında bence yer alması gerekirdi. Gerçekten kısa ama çok önemli konuları irdelediginizi düşünüyorum. Mesela sürekli bir sekilde toplumun gerçek gündemden kaydirilip suni gündemler ile siyasi erklerin ekmeğine yağ sürmeleri konusu en çok ilgimi çeken konu oldu. Hakikaten iktidar hatta bence artık muhalefette buna dahil toplumun gerçek gündemle meşgul olmasını istemiyorlar. Mesela kamu belediyelerdeki torpil vakalarınin üzerine ciddi ciddi hiç gidilmiyor. Çünkü bu durum muhalefetin de işine geliyor.simdi bu muhalafet iktidar olsa neye yarar..
Beğendim (0) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_86639)
02 Kasım 2021 Salı 12:47
Somali'yi benzemek için değil yüreğimizi ve aşımızı paylaşmak için anıyoruz. Yoksa Norveç gibi Afrika'dan ve Hindistan'dan sömürerek biriktirmek için değil.
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_86093)
13 Ekim 2021 Çarşamba 21:27
Bu başlık birçok cilt kitaba bedel..! Anlayana işte. Bizim hem Kader anlayisimizda hem de şükür anlayisimizda sanırım çok ciddi bir problem var. Biz sabrın sukrun ve kaderin manasını genel olarak olması gerekene göre değil kendimizi rahatlatmaya göre degerlendiriyoruz. İşte buna AFYON derler... ! Mesela tedbirimizi almadan tevekkül ediyoruz. Sonra da Allah'ın takdiridir, kaderimiz buymuş diyerek hâşâ summe farkında olmadan Allah'a iftira atıyoruz. Bir türlü gerçek sebebe inmiyoruz çünkü sebebe inmek demek düşünmek demek, emek demek..
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85984)
07 Ekim 2021 Perşembe 20:59
benim anlayamadığım bu yazıları gerçekten senmi yazıyorsun ?
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85828)
28 Eylül 2021 Salı 19:24
Kalemime sağlık hakim bey çok doğru tespitlerde bulunmuşsunuz. Herkes aynı siyasi görüşe inanmak zorunda değil ama hayatın gerçeklerini inkar etmek dört dörtlük göstermek vijdansızlıktır tek bir örnek vereyim Allah aşkına nedir bunların saltanatı kriz var diyolar sadece vali beye saray yapıyorlar çarşı ortasında müslüman bir ülke değilmiyiz milete idare edin porsiyon küçültün diyen bir ikdidar kendinden hiç birşey kısmıyorlar har vurup harman savuruyorlar pkk fetö diyenlere de sözüm hepinizden çok vatan severim ben 20 yıl bunlara karşı durdum ama fetöye biyad etmeyenleri kurumlara almadınız.
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85811)
28 Eylül 2021 Salı 08:18
Feto PKK yorumcuları dolmuş yine dolmuş Niyazinin dolmuşuna hey maşallah....
Beğendim (2) Beğenmedim (9)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85867)
29 Eylül 2021 Çarşamba 19:42
@Misafir Kullanıcı Baska hikayeniz Yok mu, hep ayni zirvalar
Beğendim (4) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85779)
25 Eylül 2021 Cumartesi 23:30
Konuşmak yasak, eleştirmek yasak, torpil,adamcilik haksızlık almış başını gidiyor. Milyonlar olarak seçim gününü bekliyoruz. İnşallah hersey değişecek
Beğendim (4) Beğenmedim (3)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85776)
25 Eylül 2021 Cumartesi 21:45
Ekonomi dibe vurmuş adam halen araba cep telefonunu ekonominin iyi olduğuna vurgu yapıyor kardeşim adam 1 saat 'te uzaya gidip geliyor.
Sen ne yapıyorsun her şeyi dışardan ithal ediyorsun madem ekonomi iyi diyorsun işsizlik yok diyorsun hademe alımına 5000 kişi başvuru yapıyor hollan danin yüz ölçümü konya kadar yok adamlar tarımda bir numara bu ülkede üniversiteler illerin ekonomisinin canlanması için açılıyorsa bu ülkenin ekonomisi 'de dibe vurur.acilen planlı programlı yatırımlarla bürokrasinin harcamalarını kısarak akraba siyasetinden sıyrılarak kalifiye elamanlar 'la yöneterek düzelir.
Beğendim (4) Beğenmedim (2)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın