Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
14 Kasım 2019 Perşembe
°C

Rüşvet çarkı ve derenin suyu... | MAKALE YORUMLARI

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_31680)
04 Ekim 2018 Perşembe 23:06
Evet hakim bey buyrun size bir haber kayınbabanın evinin yanında yapılan NAZENİN apt tapusu asla olmayacak dere yatağının ortasına yapılmış dere yatakları hazine malıdır buraya ruhsat nasıl verildi bir araştırın ayrıca rüşvet demeyin harama girer onun yeni adı bağış belediye başkanının tabiriyle selamlar
Beğendim (8) Beğenmedim (4)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_31677)
04 Ekim 2018 Perşembe 12:47
2- Geçen yıl Bingölde ihale işleriyle uğraşan kodaman bir şirket sanırım Bingöl Spora 1 milyon (1 trilyon) destekte bulunmuştu. Yahu bayram değil seyran değil bu iş adamı neyin karşılığında bu yardımı yapmıştı acaba? Ha yoksa çok mu hayırsever biriydi o halde Sosyal Yardımlaşmadan tespit ettiği fakir fukaraya bu hayrı neden yapmadı? Peki siz o zaman bu soruyu neden sormadınız, bu para aslında kime aitti, halka mı aitti yoksa ihaleci kodamanlara mı? Bu pislik sanırım en tepedekilere bile bulaşmış, peki biz kimi kime şikayet edeceğiz?
Beğendim (5) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_31676)
04 Ekim 2018 Perşembe 12:43
1-Hakim bey biri gelse size dese ki kamu kurumlarından şu memur veya amir-müdür-yönetici benden rüşvet istiyor siz bu iddia sahibinin ve rüşvet istediği iddia edilen kişiyi medyanızdan alenen yayımlar mısınız? sizin bu yazdığınız yazıların aynısını biz millet olarak zaten konuşuyoruz ama sonuç hiç kimseye bir şey olmuyor. Halkın güveni de yoktur kimseye, kimi kime şikayet edeceğiz diyorlar. daha önce medyalarınızda torpil vakalarını yayımlamıştınız, sonuç ne oldu? zenginlerin vekillerin bürokratların çocukları yeğenleri çok düşük puanlarla ASDEP personeli oldular..
Beğendim (6) Beğenmedim (3)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_31675)
04 Ekim 2018 Perşembe 11:42
Birkaç yıl önce arkadaşınız kime nasıl rüşvet verdiğini size güzelce anlatmış.Gazeteci olarak yapmanız gereken bunu haberleştirip ortaya çıkarmanızdı.Fakat hiç bir şey yapmadığınızı görüyorum.Ya arkadaşınız yalan söylemiş ya da siz gazeteci değilsiniz.Çünkü gerçek gazeteci böyle davranmaz.
Beğendim (12) Beğenmedim (4)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_31672)
04 Ekim 2018 Perşembe 10:33
Mevcut iktidar gücünün en büyük eksiği kendi atadıkları kamu amirlerini veya personellerini başıboş bırakmalarıdır. Ne de olsa benim adamımdır deyip onları asla teftiş etmemeleridir. İyi hoş ya belki kendileri de bu pisliğin bizzat içerisindedirler. Ülkemizin bu hallere düşmesinin en büyük nedeni ama en büyük nedeni rüşvet, israf, adam kayırma gibi sonuçlardır.
Beğendim (6) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_31670)
04 Ekim 2018 Perşembe 10:23
Makalenizin en can alıcı cümlesi bence bu oldu ; 'Yani insanlardaki mali kayıp korkusu, her türlü rezilliği görmezden gelinmesi için en yeterli sebep olarak önümüzde duruyor.' Bingöllülerimizin belki de yaklaşık yüzde 80'inin kamudan veya işadamlarından, siyasetçilerinden bir çıkarı var olduğu için yapılan tüm yanlışl işlere, hortumlamalara, rüşvetlere karşı derin bir sessizlik içerisine girmişizdir. Elbette asıl problem gücü elinde bulunduran kodamanlardır, ama halk olarak basın olarak bu işlerin üzerine gitmedik diye kamuda birileri rüşvet, adam kayırma, ihale v.s. çeteleri oluşturmuştur.
Beğendim (2) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_31655)
04 Ekim 2018 Perşembe 07:08
Bir çok kurumda özellikle ihale ve mali işlerin başındakileri dokunulmazlıkları var iktidar değişir müdür değişir vali değişir bakan milletvekili değişir ama ne hikmetse bu rüşvetçi dalavereci müslüman görünümlü haram parayla hac yapanlar değişmez nede olsa herkesi makinenin dişlileri arasında öğütmeyi çok iyi bilirler kimi kimi şikayet ediyoruz onuda anlamış değilim
Beğendim (5) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_31642)
03 Ekim 2018 Çarşamba 12:45
NE OLACAK BU HARAMZEDELERİN HALİ!
Beğendim (6) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_31632)
03 Ekim 2018 Çarşamba 08:21
atmış yaşındaki kamu emekçisi orak, Bingöl'lü bir yazarın (gazetecinin) bu geç kalmış cesareti gösterip, böyle gerçekçi ve bana göre Türkiye'nin(Tabiki başta Bingöl'ün) en büyük sorunu olan rüşveti kaleme alması inşaallah hayırlara vesile olur. CANIM KARDEŞİM şimdiye kadar hiç hissetmediğim duyularımla seni selamlar gözlerinden öperim. Allah yar ve yardımcın olsun.
Beğendim (5) Beğenmedim (3)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_31615)
02 Ekim 2018 Salı 14:35
Yazarsa yine Hakim bey yazar tebrikler.
Beğendim (0) Beğenmedim (4)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın