Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
24 Ocak 2018 Çarşamba
2.2 °C Çok Bulutlu

Güler: Hizmetten başka ajandamız yoktur!

Kuzey-güney ilçe ayrımı olmayacağını ve herkesin Bingöl şemsiyesi altında birleşeceğini vurgulayan AK Parti İl Başkanı Hanefi Güler: Benim siyasetteki felsefem şudur, insanların en hayırlısı insanlara hizmetkâr olan insandır. Ben size hizmetkâr olarak gelmişim. Sizin hizmetiniz için buradayım. Allah şahittir ki, başka ajandamız yoktur.

07 OCAK 2018 PAZAR 22:18
9
3956
14
AA aa
Güler: Hizmetten başka ajandamız yoktur!

AK Parti Bingöl İl Başkanı olarak atanan Mehmet Hanefi Güler, 13 Ocak 2018 Cumartesi günü AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek 6. Olağan Kongre öncesi Bingöl'e geldi.

Bingöl Havalimanı'nda büyük bir kalabalık tarafından sevgi gösterisiyle karşılanan Güler, konvoy eşliğinde geldiği AK Parti İl Başkanlığı binası önünde halkı selamladı.

AK Parti Eski İl Başkanı Yılmaz Seven, İl Başkan Vekili Diyab Bazencir, Merkez İlçe Başkanı Feyzi Kızıl, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bayantemur'un da yer aldığı programda halka seslenen Güler, önemli mesajlar verdi.

İşte Güler'İn konuşmasından öne çıkan bazı başlıklar…

“ALLAH ŞAHİTTİR Kİ BAŞKA AJANDAMIZ YOKTUR”

“Bu dava 50 yıldır Bingöl'de sürekli, muhteşem zaferlerle devam ediyor. Bu dava Ankara'da Türkiye'de Bingöl'ün ismini, şanını yükseltmiştir, yükselmeye devam ediyor.” diyen Güler; “Milli görüş davasından gelen Bingöllümüz her zaman bu davaya sahip çıkmıştır. Türkiye'de ciddi dereceler elde etmeye devam etmiştir. Bu 15 yıllık süreç içinde AK Parti ile birlikte Bingöl Türkiye'de gerçekten yine birinciliğini ilan etmiştir. Yine mücadelesini vermiştir. Bunun karşılığını da Allah, hem maddi hem de manevi mükâfat olarak vermiştir. Benim siyasetteki felsefem şudur, insanların en hayırlısı insanlara hizmetkâr olan insandır. Ben size hizmetkâr olarak gelmişim. Sizin hizmetiniz için buradayım. Allah şahittir ki başka ajandamız yoktur”

“BİZDE AYRIMCILIK OLMAZ”

İlçeler arası, bölgeler arası ayrımcılığın olmayacağını vurgulayan Güler, Bingöl üstkimliği altında bütünleşileceğinin altını çizdi.

Güler: “Bölgecilik ayrımcılık bizim felsefemizde yoktur. Biz ahlakımızı, terbiyemizi, şerefimizi dinimizden almışız. Biz şerefi İslam'dan aldık. Onun için bizde ayrımcılık olmaz. Bizde Zaza-kurmanç ayrımı olmaz. Bizde kuzey güney ilçeleri arasında ayrım olmaz. Biz Bingöl şemsiyesi altında birleşeceğiz. Bizim kimliğimiz Bingöl kimliği olacak. Bingöl kimliği bizim için en önemlisi olacak”

“Milli görüş hareketi desteklenmelidir. Türkiye'nin kendisine özgü şartları vardır, Türkiye'nin kendine as kuralları, kaideleri vardır. İnşallah bu hareket ümmet-i İslam'a hizmet edecek. Başkomutanımız bugün sadece Türkiye'nin umudu değildir, İslam dünyasının umududur”

TELEFON ARAMALARINA DEĞİNDİ

Aşırı telefon trafiği nedeniyle dönüş yapamadığı için ortaya çıkan eleştirilere de cevap veren Güler; “Telefonlarımız Allah sizden razı olsun susmuyor, ben genel merkezde toplantıya katıldığım zaman telefonu sessize almak zorunda kalıyorum. Telefonu sessize aldığım zaman sayısız cevapsız arama var. Ben bir tanesine cevap verdiğimde 20 tane cevapsız arama tekrar geliyor ve çoğalınca siliniyor. Ben inanıyorum ki, herkes aradı. Dönebildiğim arkadaşlar oldu, dönemediğim arkadaşlarda oldu. Dönemediklerimden özür diliyorum. Yanlış anlamayın bizi bağışlayın”

“BENDE KİBİR OLMAZ, BENDE GURUR OLMAZ”

“Ben size yardımcı olacağım. Ben sizin hizmetinizde olacağım Allah'ta bize yardımcı olacaktır inşallah. Ben sizin dualarınızla buraya geldim. Çünkü duanın gücüne iman etmişiz. Dua olmazsa hiçbir kıymetimiz yoktur. Bende kibir olmaz, bende gurur olmaz Müslüman onurludur. Müslüman kibirli değildir. Müslüman'ın onuru, şerefi, haysiyeti olur kibir ve gururu olmaz”

“FİTNEYE DEDİKODUYA MAHAL VERMEYELİM

Fitne, fesada, dedikoduya mahal verilmemesini isteyen Güler; “Bu teşkilata hizmet eden bu teşkilatlar için mücadele eden arkadaşlarımızı destekleyelim. Dedikodu, iftira tehlikeli şeylerdir. Bizim hakkımızda bir şey duyduğunuz zaman olayı bize getirin biz araştırmasını yaparız, takipçisi oluruz” dedi.

“BİNGÖL'DE TİCARET SEFERBERLİĞİ İLAN EDECEĞİZ”

Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz'ın da Cumhurbaşkanı Erdoğan'la Bingöl'e geleceğini vurgulayan Güler: “SÜTAŞ, Bingöl'ün kurtuluş reçetesidir. İnşallah SÜTAş'la birlikte iyi bir kalkınam hamlesi yakalaşmış olacağız” dedi.

Atama, terfi, İşkur vs. işlerle zaman kaybetmeyeceklerini vurgulayan Güler; “Mağdurlarımıza sahip çıkacağız ama iş, üretim, ticarette uğraşacağız. Gençlerimizle oturup Bingöl'de ticaret seferberliği ilan edeceğiz. Ticareti öğreneceğiz ve bu konuda Sayın Cevdet Yılmaz'ın birikiminden, tecrübesinden istifade edeceğiz, üreten bir Bingöl olacağız.”

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21728)
08 Ocak 2018 Pazartesi 13:52
Bilmeyen de diyecek nereye başkan seçilmiş ya biraz mantıklı düşünün bu adam atandı seçilmedi malasef iradeler sayesinde değil biri onu atadı ve ayrica ne hizmeti olacak belediye başkanı hizmet vermiyor bu mu verecek ha bu arada yakinlari sevinsin bence biz degil çünkü yakinlarinin artık sırtı sağlam
Beğendim (8) Beğenmedim (2)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21727)
08 Ocak 2018 Pazartesi 13:49
Hayırlı olsun .Umarım Bingöle hizmetkar olursun. Halkı kendi ayağına getirmenin yerine siz halkın ayağına gidin.
Beğendim (1) Beğenmedim (4)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21723)
08 Ocak 2018 Pazartesi 10:41
misafir başkan çok şık giyimli allah senin gibi kahramanları bingöllülerin başından eksik etmesin
Beğendim (4) Beğenmedim (9)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21724)
08 Ocak 2018 Pazartesi 10:56
@Misafir Kullanıcı kahramanlğı nedir ya . ne kadar abartıyorsunuz.
Beğendim (11) Beğenmedim (3)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21720)
08 Ocak 2018 Pazartesi 09:47
ALLAH'u EKBER siyasete yine din karıştırdılar. ALLAH'ım sen hayırlısını ver yarabbi .
Beğendim (10) Beğenmedim (2)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21719)
08 Ocak 2018 Pazartesi 09:37
yarın senide görürüz. dilde kemik yoktur.her siyasi geldiği zaman önce böyle vaatler verir. sonrada havuzunu doldurmanın peşinde olur.olan bingöle oluyor başka kimseye değil. inşallah artık bingöl için elinizi taşın altına koyarsınız. bakanın esiri olmayın. vicdanınızı sorgulayarak o koltukta oturun.
Beğendim (9) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21715)
08 Ocak 2018 Pazartesi 08:55
inşallah başkan Bingöl'de Tayyip Erdoğa'ın eli ayağı olur Reis gibi haksızlıklara dur diyecek kadar cesaretli olur başarılar dileriz.
Beğendim (3) Beğenmedim (4)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21707)
08 Ocak 2018 Pazartesi 01:27
Göreceğiz nasıl bir bingòl yaratacağını yine gen
Beğendim (2) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21705)
07 Ocak 2018 Pazar 23:56
başkanın dediği gibi fitne fesadlığın dedikoduya fırsat vermeyin ... inşllah başkanımız bingöle hayırlara vesile olur
Beğendim (3) Beğenmedim (5)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21703)
07 Ocak 2018 Pazar 23:33
sayın il başkanımız hanefi güler bey çok objektif ve şeffaf bir konuşma yaptı kutluyorum ama onun il başkanlığına sürekli karşı çıkan cevdet yılmazı hep övdü anlıyamadım 10 yıldır ne yaptıki şimdi istifade edelim.sayın cumhur başkanımızın sayesinde orda oturuyor bu halk ona vermedi .
Beğendim (6) Beğenmedim (5)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21751)
08 Ocak 2018 Pazartesi 23:32
@Misafir Kullanıcı fesatlıkla alakası yok neden ankaradan eşlik etmediler bingöle görünen köye klavuz gerekmez.
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21736)
08 Ocak 2018 Pazartesi 15:29
@Misafir Kullanıcı İkinci uzun adam Allah yardımcın olsun inşallah
Beğendim (0) Beğenmedim (5)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21730)
08 Ocak 2018 Pazartesi 14:52
@Misafir Kullanıcı Bunu nerden çıkarıyorsun amacın fesatlık olduğu açık cevdet beyin ve enver beyin istemediği bir adayın olma ihtimali yoktu o kadarını söyliyeyim
Beğendim (0) Beğenmedim (5)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21702)
07 Ocak 2018 Pazar 22:59
Mehmet Hanefi Başkanı yürekten kutlıyorum.İnşaallah hayırlı işlere imza atar.
Beğendim (4) Beğenmedim (6)Cevapla
23.01.2018
19:46
Cevdet Yılmaz mı engelledi?
Cevdet Yılmaz mı engelledi?
Merkez Dik Köyü için 21 adet köy korucusu kadrosu tüm kurumların onayından geçti ancak Valilik olur vermedi. Korucu adayları, bazı kişilerin Cevdet Yılmaz ile görüşmesinden sonra bu engellemenin yaşandığı vurgulayıp sordular; Siyasi pazarlık mı söz konusu?
23.01.2018
19:43
Yener`den Asutay`a sert yanıt!
Yener'den Asutay'a sert yanıt!
Yener: Devletin ne olduğunu bize öğretmeye kalkmasınlar. Sosyal medya üzerinden hiç kimseye hakaret etmişliğimiz yok. Verdiğimiz mücadeleden nemalanmadık! 2004'te çatışmada yaralandım. Ama yediğim kurşunla memleketi terbiye etmeye kalkmadım.
23.01.2018
19:42
Terör propagandasına 4 gözaltı
Terör propagandasına 4 gözaltı
Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), Suriye'nin Afrin bölgesinde gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin sosyal medyada terör propagandası yaptığı belirlenen 4 şüpheli gözaltına alındı.
23.01.2018
19:41
Kamulaştırma yapılacak!
Kamulaştırma yapılacak!
Bingöl Belediyesince Kültür Mahallesi'nde uygulanan 2. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında kamulaştırma kararı alınan araziler için Bakanlıktan ödenek çıkarılmasına müteakip kamulaştırma çalışmaları yapılacak.
23.01.2018
19:40
Emniyet 10 bin personel alacak
Emniyet 10 bin personel alacak
Emniyet Genel Müdürlüğü 2018'de pek çok kişiyi işe alacak. Polis Özel Harekât alımları da yapılacak.
23.01.2018
19:39
Aralık`ta 7 bin gereksiz çağrı
Aralık'ta 7 bin gereksiz çağrı
Bingöl'de aralık ayı içinde 112 Komuta Kontrol Merkezi'ne gelen 24 bin 991 çağrıdan 7 bin 241'inin gereksiz arama olduğu kaydedildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın