Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
27 Mayıs 2020 Çarşamba
°C

Akut'tan balkanlıoğlu'na teşekkür ziyareti

AKUT Bingöl Birimi, Vali İrfan Balkanlıoğlu'na nezaket ziyaretinde bulunarak teşekkür şilti takdim etti.

24 ARALIK 2010 CUMA 08:40
0
1951
0
AA aa
Akut`tan balkanlıoğlu`na teşekkür ziyareti

AKUT Bingöl Birimi Başkanı Ahmet Ateş ve AKUT üyeleri, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, AKUT Genel Başkanı Nasuh Mahruki tarafından gönderilen teşekkür şilti takdim ettiler.

“AKUT, Bingöl için büyük önem arz ediyor”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İrfan Balkanlıoğlu, Nasuh Mahruki ve AKUT üyelerinin göstermiş olduğu ince davranıştan ötürü teşekkür etti. Bingöl’ün bir deprem bölgesi olduğunu hatırlatan Vali Balkanlıoğlu, bölgenin depremselliğinden dolayı AKUT’un büyük bir önem teşkil ettiğini söyledi. AKUT Bingöl ekibinin büyük bir özveri ile çalışmalarına devam ettiğini belirten Vali Balkanlıoğlu, AKUT’un boğulma vakalarında da hayat kurtaran bir ekip haline geldiğini kaydetti. Balkanlıoğlu, “ Geçmişte ilimizde yaşanan boğulma vakaları ile ilgili çevre illerden dalgıçların gelmesini sağlıyorduk. Fakat şimdi profesyonel bir dalgıç ekibine sahibiz. Değerli arkadaşlarımız zaman zaman kendi hayatlarını tehlikeye atarak çalışmalarda bulunmaktadırlar. Bu sebeple bir kez daha kendilerine teşekkür ediyor çalışmalarının devamını diliyorum”dedi.

“Sayın Valimizin sayesinde dalgıç eğitimi aldık”
Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun AKUT’un gelişmesine ciddi katkılar sağladığını belirten AKUT Bingöl Birimi Başkanı Ahmet Ateş, boğulma vakalarında hayat kurtarmak için il dışında eğitim için gönderilen dalgıçların Vali Balkanlıoğlu sayesinde donanımlı bir ekip haline geldiğini kaydetti. Ateş, Bingöl’deki boğulma vakalarının önüne geçilmesi için Vali Balkanlıoğlu’nun AKUT’a destek sunarak dalgıç eğitimi almalarına yardımcı olduğunu ifade etti. Ateş, “ Sayın Valimiz birçok konuda ihtiyaç duyulan ekipmanların karşılanmasını sağlayarak bizlere büyük bir hizmette bulunmuştur. Katkılarından dolayı kendisine şükranlarımızı iletmek istiyor ve AKUT Genel Başkanımız Sayın Nasuh Mahruki’nin bu teşekkür şiltini takdim ederek teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın