KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
06 Şubat 2023 Pazartesi
-1 °C Kar

Margido'dan dondurma şovu

Kahramanmaraş'ta faaliyete geçen Margido Dondurmaları, Alternatif Tatlı ile Bingöl’e geldi. Açılışı dondurma şovu ile yapılan Margido Dondurmaları için vatandaşlar kuyruğa geçti.

Margido`dan dondurma şovu
26 HAZİRAN 2013 ÇARŞAMBA 08:03
0
7042
0
AA aa

Bingöl'e Doğu Anadolu Bölge Bayii Bilal Alpağu aracılığıyla gelen Margido Dondurmaları'na vatandaşın yoğun ilgisi oldu. Sıcaktan bunalan vatandaşlar bedava dondurmaya akın ettiler.

Kahramanmaraş'ta 17 bin metrekare alan üzerinde 5 milyon TL'lik yatırımla faaliyetlerine başlayan Margido Dondurmaları, Bingöllülere "merhaba" dedi.

İtalya'dan getirtilen modern tesislerde Maraş'a özgü olarak üretilen dondurmalar dün Genç Caddesi üzerinde bulunan Alternatif Tatlı'da vatandaşlara ücretsiz dağıtıldı.

Margido Dondurma Ustası Niyazi Kütükçü, gelinen aşamada daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek hizmet vermeye başladıklarını söyledi.

Kütükçü: “17 dönümlük alan üzerine yaptığımız yeni fabrikamızla ortaya çok güzel bir Maraş dondurması çıkardık, aslına ve özüne uygun olarak. Bu tanıtımı da Doğu Anadolu Bölge Dağıtım Merkezi olan Bingöl'ümüzde yapmayı uygun gördük. Tanıtım vesilesiyle insanlarımıza üretimimiz olan dondurmayı ikram etmek istedik. Oldukça da büyük rağbet gördük” dedi.

Dağıtılan 6 bin dondurma ile vatandaşların serinlemesine bir nebze de olsa katkıda bulunmayı amaçladıklarını dile getiren Doğu Anadolu Bölge Bayii Bilal Alpağu, vatandaşları da gerçek Maraş dondurması konusunda uyardı.

Gerçek Maraş dondurmasıyla ilgili açıklamalarını sürdüren Alpağu: “Buradaki amacımız yöresel Maraş dondurmasına ağırlık vermek. Bizim amacımız gerçek Maraş dondurması üretmek ve insanlara da burada tattırarak bunun ispatını yapmaya çalıştık. Tüketicilerin de bu konuda biraz daha dikkatli olmasını talep ediyoruz. İlimizde gerçek anlamda Maraş dondurması ilk defa Margido tarafından Bingöl'e getirildi. Bu hizmeti Bingöllü hemşerilerimize vermekten büyük bir mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Şov esnasında dondurmayı elektrikli testereyle kesmeye çalışan Margido Dondurma Ustası dondurmanın elektrikli testere ile kesilemeyeceğini gösterdi.

Sıcaktan bunalan vatandaşlar Margido Dondurmaları'na akın ettiler. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
06.02.2023
06:15
DEPREM BİNGÖL`DE DE HASARA NEDEN OLDU
DEPREM BİNGÖL'DE DE HASARA NEDEN OLDU
Bingöl Valisi Kadir Ekinci: 'Birkaç ilçemizde ufak çatlak ihbarları var onun ötesinde çok şükür büyük bir ihbar tarafımıza henüz ulaşmadı. Ekiplerimiz sahada tarama yapıyorlar şu an.'
05.02.2023
18:51
2 bin 323 engelli memur alınacak
2 bin 323 engelli memur alınacak
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 'Şubat ayı sonunda 2 bin 323 engelli bireyin kamuya memur olarak yerleştirilmesini gerçekleştireceğiz. Böylelikle kamuda çalışan engelli memur sayımızı 67 bin 985'e çıkarmış olacağız' dedi.
05.02.2023
18:28
Bingöl Valiliği, tipi ve soba zehirlenmesine karşı uyardı!
Bingöl Valiliği, tipi ve soba zehirlenmesine karşı uyardı!
Bingöl'deki etkisini sürdüren yoğun kar nedeniyle ardı ardına uyarılarda bulunan Bingöl Valiliği, tipi uyarısında bulunurken soba zehirlenmelerine karşı tedbirli olunmasını da istedi!
05.02.2023
17:10
Meteorolojiden çığ uyarısı!
Meteorolojiden çığ uyarısı!
Meteoroloji Elazığ Bölge Müdürlüğü, Bingöl'ün de içinde bulunduğu bölge illeri için çığ uyarısı yaptı.
05.02.2023
17:10
Belediye Uyardı; Çatılara DİKKAT!
Belediye Uyardı; Çatılara DİKKAT!
Bingöl'de etkisini sürdüren yoğun kar nedeniyle çalışmalarını sürdüren Bingöl Belediyesi, çatılarda oluşan buz sarkıtlarını temizlerken bir de uyarıda bulundu; 'Çatılarda biriken ve tabanı buzlanan kar kütlelerine ve buz sarkıtlarına karşı hem yayaların hem de araç sahiplerinin tedbirli olmasını diliyoruz'.'
05.02.2023
17:03
Barolardan Hülakü`ye destek
Barolardan Hülakü'ye destek
Türkiye Barolar Birliği ve 75 barodan yapılan ortak basın açıklamasında, Bingöl Barosu Başkanı Ömer Faruk Hülakü'nün hedef gösterildiği belirtilerek, 'Bu hedef gösterme girişimlerinin hala devam ediyor olmasının en temel sebebi şüphesiz ki cezasızlık kültürüdür'denildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın