KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
25 Mart 2023 Cumartesi
11 °C Çok bulutlu

100 yaşına giren Şemam nineye doğum günü sürprizi

Yedisu ilçe Kaymakamı Furkan Başar, 100 yaşına giren Şemam Nine'ye pastalı sürpriz yaptı.

100 yaşına giren Şemam nineye doğum günü sürprizi
23 ARALIK 2022 CUMA 16:27
3
683
1
AA aa

İlçe Kaymakamı Furkan Başar, Yeni Mahallede yaşayan 100 yaşındaki Şemam Kezik ve ailesini evinde ziyaret etti. Hoş sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, eski insanlar anılarak, gelenek görenekler konuşuldu. Ardından Kaymakam Başar, 100 yaşına giren Şemam nineye sürpriz yaparak pasta kesti.

Kaymakam Furkan Başar, "Tüm yaşanmışlıklarıyla, geçmişle gelecek arasında bir köprü vazifesi gören, gelenek ve göreneklerimizin gelecek nesillere aktarılmasını sağlayan yaşlılarımız, saygı duyulması gereken özel insanlardır. Yedisu Kaymakamlığı olarak, yaşlı vatandaşlarımıza yönelik devletimizin sunduğu sosyal ve ekonomik imkanları azami derecede kullanmaya gayret etmekteyiz. Yaşlılarımızın asla yalnız ve çaresiz olmadıklarını bir kez daha hatırlatmak isterim. Kendisine sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diliyor, misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

Yapılan ziyaretten memnuniyet duyan Şemam nine ise Kaymakam Başar'a yaptığı doğum günü sürprizinden dolayı teşekkür etti.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_96992)
23 Aralık 2022 Cuma 18:22
En hayırlı hizmet insana erilen degerdir. Değerli Kaymakamı bu örnek davranışlarından dolayı tebrik Bu iinsani davranış herkese örnek olması gerekir.ozellikle sözde siyasetçilere.. onlar fakirii,garibanı, işsizi sormazlar..nerde bir haramzade, devlet düşmanı varsa onları sorarlar, onları ziyaret ederler.. Teşekkür ederiz yiğit Kaymakamımız Yedisu sizinle gurur duyuyor..
Beğendim (8) Beğenmedim (0)Cevapla
25.03.2023
02:03
Bayar: `Bingöl yeni bir zafer yazmaya hazırdır`
Bayar: 'Bingöl yeni bir zafer yazmaya hazırdır'
'14 Mayıs, herhangi bir tarihten öte, ülkemizin ve milletimizin müşterek geleceğine hizmet edecek yüzyıllık projelerin başlangıcının tarihidir' diyen AK Parti Bingöl Milletvekili Aday Adayı Ferhat Bayar: '14 Mayıs hem ulusal hem de uluslararası düzeyde büyük atılımların ilk kıvılcımıdır. 14 Mayıs zaferinden sonra bu değerli vizyonla kazanan hem ülkemiz hem de aziz milletimiz olacaktır' dedi.
24.03.2023
16:56
Jandarma asırlık çınarları unutmadı
Jandarma asırlık çınarları unutmadı
Bingöl'deki jandarma personeli, 107 yaşındaki Esma Toğa ve 100 yaşındaki Hüsniye Kuyuldar'ı evinde ziyaret etti, sohbet etti.
24.03.2023
16:55
Sarı, aday adaylığı başvurusunu yaptı
Sarı, aday adaylığı başvurusunu yaptı
Adnan Sarı, HDP Bingöl Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı. Sarı, 'Ülkemizde demokrasiyi yeniden inşa edeceğiz.'
24.03.2023
16:54
Bingöl`e sağanak uyarısı
Bingöl'e sağanak uyarısı
Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, Bingöl ve çevrelerinde kuvvetli sağanak yağış beklendiğini bildirdi.
24.03.2023
16:53
Meyve Ağaçlarında Budama kursu düzenlenecek
Meyve Ağaçlarında Budama kursu düzenlenecek
Bingöl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Bingöl Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle 'Meyve Ağaçlarında Budama' ve 'Meyve Ağaçlarında Aşılama' kursları düzenlenecek.
24.03.2023
16:52
Kürtçe`ye 35, Zazaca`ya 15 kontenjan ayrıldı
Kürtçe'ye 35, Zazaca'ya 15 kontenjan ayrıldı
Milli Eğitim Bakanlığı, 45 bin öğretmen ataması ile ilgili kontenjanları açıkladı. Kürtçe'ye 35, Zazaca'ya 15 kontenjan ayrıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın