KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
05 Şubat 2023 Pazar
-2 °C Hafif kar ve sis

2011 yılını 'yeşil yıl' olarak ilan etti

Solhan Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu, ilçede yapacağı çalışmalarla 2011 yılını ‘yeşil yıl' olarak ilan edeceğini söyledi.

2011 yılını `yeşil yıl` olarak ilan etti
13 ARALIK 2010 PAZARTESİ 09:44
1
2218
0
AA aa

Beyaz TV'de yayınlanan Gezgin Mikrofon'un bu haftaki konuk şehri Bingöl oldu. Murat Gündüz'ün hazırlayıp sunduğu "Gezgin Mikrofon" adlı programda Solhan ve Kiğı ilçelerinin Ekonomik, Kültürel, Eğitim alanlarındaki çalışmaları ele alındı.
Solhan ve Kiğı ilçesinde ç.ekimler yapan Gezgin Mikrofon Program ekibi Bölgenin keşfedilmemiş gerçek güzelliklerini ekranlara yansıtmak üzere konukları makamlarında ziyaret ederek röportaj yaptılar.


Solhan Belediye Başkanı Çavuşoğlu, Beyaz TV'de yayınlanan Gezgin Mikrofon'da Solhan ilçesinin tarihi ve kültürel güzelliklerini tanıttı.


Murat Gündüz'ün sorularını yanıtlayan Başkan Çavuşoğlu, Solhan Belediye Başkanlığı'na seçildikten sonra ilçeyi çağdaş bir kent haline getirebilmek için yoğun çalışmalar yaptığını söyledi.


AB fonlarından aldığı hibelerle ilçenin kanalizasyonunu yaptığını, İller Bankası'ndan alınan paralarla şebeke suyu ve ishale hatlarını yenilediğini ifade eden Solhan Belediye Başkanı Çavuşoğlu, ilçenin alt yapı sorununu çözdükten sonra ulaşım sorununu çözdüğünü kaydetti.


İlçe rutin çalışmalara devam edildiğini aktaran Başkan Çavuşoğlu, “İlçe halkımıza daha güzel bir hizmet verebilmek için çalışmalarımız devam edecektir. Özellikle önümüzdeki yılı ‘yeşil yıl' olarak ilan ediyorum. Çevre ve geleceğe yönelik ağaçlandırma çalışmalarını devam ettireceğiz. Bundan sonra yapacağımız hizmetlerde halkın istekleri doğrultusunda hareket edeceğiz” dedi. 

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
04.02.2023
21:42
Şehrin gözdesi ama yolu kapalı!
Şehrin gözdesi ama yolu kapalı!
Şehrin tek kış turizm merkezi olan ve bölgeden çok sayıda ziyaretçi ağırlayan Hesarek Kayak Merkezi'nde ulaşım sorununun hemen her yıl yaşanması ziyaretçilerin tepkisine neden olurken, şehrin yöneticilerinin duruma duyarız kalması da sert bir dille eleştiriliyor.
04.02.2023
20:52
Seçim öncesi fitne uyarısı...!
Seçim öncesi fitne uyarısı...!
Yaklaşan seçim öncesi aile bireylerini fitnelere karşı dikkatli olmaları hususunda uyaran Solaxan Aşireti Aile Büyükleri, siyasi tercihlerden dolayı kırgınlık ve küskünlük olmamasını da istedi.
03.02.2023
18:10
`Prestij Meselesi` vizyona girdi
'Prestij Meselesi' vizyona girdi
Mahsun Kırmızıgül'ün senaryosunu yazdığı ve yönettiği 'Prestij Meselesi' bugün vizyona girdi. Filmde, Bingöllü hemşehrilerimiz Yusuf Buyankara ve Cahit Balat da yer alıyor.
03.02.2023
16:49
131 köy yolunun açılması için çalışmalar sürüyor
131 köy yolunun açılması için çalışmalar sürüyor
Bingöl'de dün etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle kapanan 131 köy yolunda İl Özel İdaresi ekiplerinin çalışmaları sürüyor.
03.02.2023
16:47
60 yaşındaki hasta, 3 saatlik çalışmayla hastaneye ulaştırıldı
60 yaşındaki hasta, 3 saatlik çalışmayla hastaneye ulaştırıldı
Bingöl'ün Genç ilçesine bağlı Keklikdere Köyü'nde rahatsızlanan 60 yaşındaki hasta, Genç Kaymakamlığı İlçe Özel İdaresi ekiplerinin 3 saatlik yol açma çalışması sonucu hastaneye götürüldü.
03.02.2023
16:46
EYT teklifi komisyondan geçti
EYT teklifi komisyondan geçti
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz; 'EYT kapsamında emekli olanlardan çalışmaya devam edenlere 5 puan prim desteği, taşerondan kadroya geçenlerde zorunlu emekli olma şartının kaldırılmasını içeriyor.'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın