KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
31 Mayıs 2024 Cuma
°C

Ağzı olmayan kuzu!

Karlıova ilçesine bağlı Kilisek Köyü’nde ağzı olmayan bir kuzu, görenleri hayrete düşürdü. Hayvan sahibi Kazım Temiz: “Allah’ın bir hikmeti olan bu kuzu, on dakika yaşadıktan sonra öldü” dedi.

Ağzı olmayan kuzu!
13 OCAK 2014 PAZARTESİ 19:58
0
4410
0
AA aa

Kilisek Köyü'nde küçükbaş hayvancılık işi ile uğraşan bir köyünün hayvanlarından bir tanesi doğum yaparak ağzı olmayan bir kuzu dünyaya getirdi.

Hayvancılık işi ile uğraşan hayvan sahipleri ağzı olmayan kuzu karşısında hayrete düştükleri ve devamlı böyle ilginç doğumların olduğunu söylediler.

Daha önceden de ağzı olmayan bir kuzunun dünyaya geldiğini söyleyen hayvan sahibi Kazım Temiz: “Hayvanlarımızın doğurma dönemi olduğu için doğumda olan koyunumu kontrol etmeye geldiğimde, koyun doğum yapmış ama kuzusundan kaçtığını gördüm. Kuzunun yanına gittiğimde ise kuzunun ağzı olmadığını yani engelli olduğunu fark ettim. Allah'ın bir hikmeti olan bu kuzu on dakika yaşadıktan sonra öldü. Daha önceden de aynen bunun gibi bir kuzu daha dünyaya geldi ilk gördüğümde bende korkmuştum” dedi.

Köye misafir olarak giden Kadir Temiz: “Bende amcaoğlu ile beraber ahıra geldiğimde kuzunun bu halini böyle görünce gözlerime inanamadım, kuzunun ağzı yok fakat boğazında ağza benzer bir şey var, bunun hikmetini bilemeyiz ama çok ilginç bir durum. Daha önceden de böyle bir kuzu yine bu hayvanların içinde doğmuştu” dedi.

Hayvanların içinde devamlı ilginç durumların olduğu bu köyde bir hafta önce de devamlı titreyen bir kuzu dünya geldi ve kuzunun halen yaşadığı belirtildi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
30.05.2024
23:54
Bingöl`de 2 Bin kişiye istihdam sağlayacak fabrika faaliyete geçiyor
Bingöl'de 2 Bin kişiye istihdam sağlayacak fabrika faaliyete geçiyor
Bingöl Organize Sanayi Bölgesindeki yatırım hazırlıklarını yerinde inceleyen Vali Usta; 'Bingöl'ümüze hayırlı olsun' dedi.
30.05.2024
23:53
Bingöl Devlet Hastanesi`nde o poliklinikte hizmet yeniden başladı
Bingöl Devlet Hastanesi'nde o poliklinikte hizmet yeniden başladı
Bingöl Devlet Hastanesi'nde, doktor olmadığı için kapalı bulunan Plastik Cerrahi Servisi, Uzm. Dr. Salih Sürün'ün göreve başlamasıyla yeniden aktifleştirildi.
30.05.2024
23:52
İşten çıkarıldı, mahkeme kararıyla döndü!
İşten çıkarıldı, mahkeme kararıyla döndü!
KOSGEB Bingöl Müdürlüğü'nde çalışırken işten çıkarılan işçi, 'haksız yere' işine son verildiği gerekçesiyle açtığı davayı kazandı! Mahkeme kararının memnuniyet verici olduğunu belirten işçi, 'Şahsıma atılan iftira ve hukuksuzluğa karşı verdiğim hukuk mücadelesini kazandım. Adalet yerini buldu' dedi.
30.05.2024
23:51
Tencereler Gazze için kaynadı, halk ilgisiz kalmadı
Tencereler Gazze için kaynadı, halk ilgisiz kalmadı
Bingöl'ün Genç ilçesinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları koordinesinde, geliri Gazze'ye gönderilmek üzere yardım etkinliği düzenlendi.
30.05.2024
23:50
Kaymakam Güzel, talepleri yerinde dinledi
Kaymakam Güzel, talepleri yerinde dinledi
Bingöl'ün Genç ilçesi Kaymakamı Muhammet Güzel, 4 köyü gezerek vatandaşların taleplerini dinledi.
30.05.2024
13:24
Sağlıkta `yıllık reçete dönemi` başlıyor!
Sağlıkta 'yıllık reçete dönemi' başlıyor!
Raporlu ilaç kullananlarla ilgili yeni düzenleme geliyor. Sağlık Bakanlığı'nın üzerinde çalıştığı düzenlemeye göre aile hekimlerine artık raporlu ilaç yazabilme yetkisi verilecek. Böylelikle raporlu olarak düzenli şekilde ilaç alanların hastaneye gitmesine gerek kalmayacak. Söz konusu uygulama ile yıllık reçete dönemi de başlayacak. Hastalar 3 ayda bir sadece eczaneye gidip ilacını alabilecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın