KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
09 Haziran 2023 Cuma
21 °C Çoğunlukla açık

Ahırı çöken köylü yardım bekliyor

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde ahırı çöken ve hayvanları ağır yaralanan Mehmet Ural, mağdur olduğunu belirterek, yardım çağrısında bulundu.

Ahırı çöken köylü yardım bekliyor
16 NİSAN 2014 ÇARŞAMBA 06:28
0
3472
0
AA aa

Karlıova'nın Karabalçık köyünde yaşayan Mehmet Ural(62), ait ahır, bilinmeyen bir nedenden dolayı çöktü. Ahır içerisinde bulunan iki inek çeşitli yerlerinden yaralandı. Ural'ın haber vermesi üzerine yardıma gelen köylüler inekleri enkazın altından çıkardı. Yaşananların ardından mağdur olduğunu ifade eden Ural, hayırseverlerden ve yetkililerden yardım beklediğini ifade etti.

Ural: “Ailemin tek gelir kaynağı bu iki hayvandı, bunlarda ahırın çökmesi sonucu darbe aldı ve artık eski haline dönmeleri imkânsız. Ahırım ise sabah geldiğimde çökmüş, ahırı tekrar yapacak gücüm de yok. Zaten kaldığım evinde ahırdan bir farkı yok evim çökme durumuna gelmiş her an yıkılabilir. Maddi durumum iyi olmadığı için bana uzatılacak bir yardım eli bekliyorum. Yaşım ilerlediği için başka bir işte de çalışamıyorum, sadece iki inekle geçimimi yapıyordum onlar da darbe yedi ve barınacak yerleri çöktü” dedi. Üç çocuğu ve felçli hasta eşi toprak damlı bir evde yaşadıklarını ifade eden Ural, yetkililerden ve hayırseverlerden yardım istedi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın