KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
30 Eylül 2023 Cumartesi
13 °C Açık

Akut'tan balkanlıoğlu'na teşekkür ziyareti

AKUT Bingöl Birimi, Vali İrfan Balkanlıoğlu'na nezaket ziyaretinde bulunarak teşekkür şilti takdim etti.

Akut`tan balkanlıoğlu`na teşekkür ziyareti
24 ARALIK 2010 CUMA 08:40
0
2664
0
AA aa

AKUT Bingöl Birimi Başkanı Ahmet Ateş ve AKUT üyeleri, Vali İrfan Balkanlıoğlu'nu makamında ziyaret ederek, AKUT Genel Başkanı Nasuh Mahruki tarafından gönderilen teşekkür şilti takdim ettiler.

“AKUT, Bingöl için büyük önem arz ediyor”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İrfan Balkanlıoğlu, Nasuh Mahruki ve AKUT üyelerinin göstermiş olduğu ince davranıştan ötürü teşekkür etti. Bingöl'ün bir deprem bölgesi olduğunu hatırlatan Vali Balkanlıoğlu, bölgenin depremselliğinden dolayı AKUT'un büyük bir önem teşkil ettiğini söyledi. AKUT Bingöl ekibinin büyük bir özveri ile çalışmalarına devam ettiğini belirten Vali Balkanlıoğlu, AKUT'un boğulma vakalarında da hayat kurtaran bir ekip haline geldiğini kaydetti. Balkanlıoğlu, “ Geçmişte ilimizde yaşanan boğulma vakaları ile ilgili çevre illerden dalgıçların gelmesini sağlıyorduk. Fakat şimdi profesyonel bir dalgıç ekibine sahibiz. Değerli arkadaşlarımız zaman zaman kendi hayatlarını tehlikeye atarak çalışmalarda bulunmaktadırlar. Bu sebeple bir kez daha kendilerine teşekkür ediyor çalışmalarının devamını diliyorum”dedi.

“Sayın Valimizin sayesinde dalgıç eğitimi aldık”
Vali İrfan Balkanlıoğlu'nun AKUT'un gelişmesine ciddi katkılar sağladığını belirten AKUT Bingöl Birimi Başkanı Ahmet Ateş, boğulma vakalarında hayat kurtarmak için il dışında eğitim için gönderilen dalgıçların Vali Balkanlıoğlu sayesinde donanımlı bir ekip haline geldiğini kaydetti. Ateş, Bingöl'deki boğulma vakalarının önüne geçilmesi için Vali Balkanlıoğlu'nun AKUT'a destek sunarak dalgıç eğitimi almalarına yardımcı olduğunu ifade etti. Ateş, “ Sayın Valimiz birçok konuda ihtiyaç duyulan ekipmanların karşılanmasını sağlayarak bizlere büyük bir hizmette bulunmuştur. Katkılarından dolayı kendisine şükranlarımızı iletmek istiyor ve AKUT Genel Başkanımız Sayın Nasuh Mahruki'nin bu teşekkür şiltini takdim ederek teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
29.09.2023
17:41
Meteoroloji`den Bingöl için şiddetli yağış uyarısı!
Meteoroloji'den Bingöl için şiddetli yağış uyarısı!
Yurdu etkisi altına almaya başlayan yağışlı hava, hafta sonu itibariyle Bingöl'de de etkili olacak, Cuma'ya kadar da sürecek. Valilik, vatandaşlara tedbirli olmaları çağrısında bulundu.
29.09.2023
14:39
Bingöl`de gezici KETEM aracı hizmete alındı
Bingöl'de gezici KETEM aracı hizmete alındı
Kente kazandırılan ve İl Özel İdaresi ve Bingöl Belediyesinin de destekleriyle tamamlanan gezici KETEM aracı hizmete sunuldu. Aracın, öncelikle kırsal alanlarda hizmet vereceği belirtildi.
29.09.2023
14:17
Deprem için tedbir ve dikkat uyarısı!
Deprem için tedbir ve dikkat uyarısı!
Doğu Anadolu fay hattı boyunca Elâzığ Pütürge ve Bingöl Karlıova taraflarında çok ciddi bir gerilim yoğunlaşması olduğunu ifade eden Doç. Dr. Toker: 'İç Anadolu'da ve aynı zamanda Kuzeydoğu Anadolu fayının Erzincan tarafı ve Doğu Anadolu fayının Elâzığ ve Kahramanmaraş taraflarında 4 buçuk ve 5'in üzerinde yüksek değerli artış şokları görmeye devam edeceğiz.'
29.09.2023
13:17
Elektrikte ekim tarifesi belli oldu zam geldi!
Elektrikte ekim tarifesi belli oldu zam geldi!
1 Ekim'den itibaren geçerli olacak yeni elektrik fiyat tarifesi belirlendi. Yeni tarifeye göre, konut aboneleri için zam yapılmazken, sanayi ve ticarethane abonelerinin kullandığı elektriğe ise yüzde 20 oranında zam yapıldı.
28.09.2023
17:07
Yedisu`da kuru fasulye festivali
Yedisu'da kuru fasulye festivali
Coğrafi işaretli Yedisu horoz kuru fasulyesi festivali düzenlendi. Bingöl Valisi Usta, 'Halihazırdaki 700 dekarda üretimin ekonomiye katkısı yaklaşık 17 milyon TL civarındadır. Hedeflediğimiz üretimin 4 bin dekarının ekonomiye katkısı ise 100 milyon civarında olacağını paylaşmak istiyorum' dedi.
28.09.2023
17:02
Bingöl`de kentsel dönüşümle yeni bir yaşam alanı oluşuyor
Bingöl'de kentsel dönüşümle yeni bir yaşam alanı oluşuyor
Konut ve iş yerlerinin tamamlandığı, alt yapı ve çevre düzenlemesinin sürdürüldüğü kentsel dönüşüm projesi alanında incelemelerde bulunan Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan; 'Bingöl için çok güzel bir yaşam alanı oluşuyor, mahallemizle birlikte şehrimizin çehresi değişiyor' dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın