Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Eylül 2021 Salı
30 °C Güneşli

Ankara BİNYAR'dan yardım kolisi desteği

Ankara BİNYAR Derneği, hayırseverlerin desteğiyle Ankara'da yardıma muhtaç hemşerilerimizin yardımına koşmaya devam ediyor.

13 EYLÜL 2021 PAZARTESİ 15:42
5
466
1
AA aa
Ankara BİNYAR`dan yardım kolisi desteği

Ankara'da tespit ettikleri birçok aileye gıda ve ayni yardımlarla destek veren Ankara BİNYAR (Bingöl İli ve İlçeleri Yardımlaşma, Dayanışma, Eğitim ve Kültür) Derneği, Bingöllü hemşerilerimize her konuda destek olmaya devam ediyor.

Dağıtılacak olan yardım kolileri hakkında açıklama yapan Dernek Başkanı Yakup Zazaoğlu, “Özellikle COVID 19 salgınından dolayı maddi imkânsızlıklar nedeniyle en temel ihtiyaçlara erişemeyen Ankara'daki hemşerilerimize her konuda destek sağlayarak onlarla beraber oluyoruz. Derneğimize başvuran ailelerin, sosyal incelemelerimiz sonucunda ihtiyaçlarını tespit ediyor ve bu ailelere gıdadan giyime, barınmadan eğitim desteklerine kadar birçok kalemde yardımlar yapıyoruz. Bağışçılarımızın destekleriyle dağıtacağımız bu gıda kolileri sayesinde yoksul hemşerilerimize iletmiş olacağız” ifadelerine yer verdi.

Başkan Zazaoğlu, bu tür yardımları dernek çatısı altında kıt imkânlarla yapmaya çalıştıklarını vurgulayarak, Hayırsever iş insanlarına da desteklerinden dolayı yönetim olarak teşekkür etti.

Başkan Zazaoğlu; daha fazla ailenin yüreğine dokunmak için hemşerilerimizin desteklerinin de çok önemli olduğuna vurgu yaparak, Yardım Kampanyasına destek vermek isteyen hemşerilerimizin, kampanya hakkında Ankara BİNYAR Derneği sosyal medya hesaplarından veya Dernek Müdürü Sıtkı Musaoğlu'ndan (0532 626 56 12) bilgi alabileceklerini belirtti.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85452)
14 Eylül 2021 Salı 09:38
başarılanın devamını diliyorum ALLAH yardımcınız olsun.sayın dernek başkanım yakup bey gayretlerinden ötürü sizi ve ekibinizi dernek çalışanlarına minnettarız
Beğendim (2) Beğenmedim (0)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın