KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
05 Şubat 2023 Pazar
-2 °C Hafif kar ve sis

Ateş böceği tır'ı bingöl'de

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Ateşböceği Gezici Eğitim Tır'ı Bingöl'e gelerek, bir dizi etkinlik düzenledi.

Ateş böceği tır`ı bingöl`de
17 ARALIK 2010 CUMA 08:56
0
2010
0
AA aa

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Hansu, bir dizi etkinlik düzenlemek amacıyla Bingöl'e gelen TEGV Ateşböceği Gezici Eğitim Tır'ını ziyaret etti.
Karlıova Göynük İlköğretim Okulu öğretmenlerinden İsmihan Almacı ve Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Ali Yeşilkaya'nın katkıları sonucu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfına ait Ateş Böceği Gezici Öğrenim Birimine ait tır, Bingöl'e geldi. Ateş Böceği Gezici Öğrenim Birimi Karlıova Kalencik Yatılı İlköğretim Bölge Okulu ve Göynük İlköğretim Okullarında eğitimlerini tamamladıktan sonra Merkez Atatürk İlköğretim okuluna geçerek eğitimlerine devam ettiler. Tır dorseleri içinde kurulu 12 bilgisayardan oluşan Bilişim Teknolojileri sınıfı, 1 adet serbest etkinlik odası ve 1 adet yaşam alanıyla hizmet vermeye devam ediyor.
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Hansu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Emin Çakan ve Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut Kurtaran tarafından Ateş Böceği Gezici Öğrenim Birimi Tır'ı ziyaret edildi.
Hansu ve beraberindekiler, Ateş Böceği Gezici Öğrenim Birimi sorumlusu Ramazan Çiftçe'ye yaptıkları etkinliklerden dolayı teşekkür etti.
 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
04.02.2023
21:42
Şehrin gözdesi ama yolu kapalı!
Şehrin gözdesi ama yolu kapalı!
Şehrin tek kış turizm merkezi olan ve bölgeden çok sayıda ziyaretçi ağırlayan Hesarek Kayak Merkezi'nde ulaşım sorununun hemen her yıl yaşanması ziyaretçilerin tepkisine neden olurken, şehrin yöneticilerinin duruma duyarız kalması da sert bir dille eleştiriliyor.
04.02.2023
20:52
Seçim öncesi fitne uyarısı...!
Seçim öncesi fitne uyarısı...!
Yaklaşan seçim öncesi aile bireylerini fitnelere karşı dikkatli olmaları hususunda uyaran Solaxan Aşireti Aile Büyükleri, siyasi tercihlerden dolayı kırgınlık ve küskünlük olmamasını da istedi.
03.02.2023
18:10
`Prestij Meselesi` vizyona girdi
'Prestij Meselesi' vizyona girdi
Mahsun Kırmızıgül'ün senaryosunu yazdığı ve yönettiği 'Prestij Meselesi' bugün vizyona girdi. Filmde, Bingöllü hemşehrilerimiz Yusuf Buyankara ve Cahit Balat da yer alıyor.
03.02.2023
16:49
131 köy yolunun açılması için çalışmalar sürüyor
131 köy yolunun açılması için çalışmalar sürüyor
Bingöl'de dün etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle kapanan 131 köy yolunda İl Özel İdaresi ekiplerinin çalışmaları sürüyor.
03.02.2023
16:47
60 yaşındaki hasta, 3 saatlik çalışmayla hastaneye ulaştırıldı
60 yaşındaki hasta, 3 saatlik çalışmayla hastaneye ulaştırıldı
Bingöl'ün Genç ilçesine bağlı Keklikdere Köyü'nde rahatsızlanan 60 yaşındaki hasta, Genç Kaymakamlığı İlçe Özel İdaresi ekiplerinin 3 saatlik yol açma çalışması sonucu hastaneye götürüldü.
03.02.2023
16:46
EYT teklifi komisyondan geçti
EYT teklifi komisyondan geçti
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz; 'EYT kapsamında emekli olanlardan çalışmaya devam edenlere 5 puan prim desteği, taşerondan kadroya geçenlerde zorunlu emekli olma şartının kaldırılmasını içeriyor.'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın