KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Haziran 2024 Cuma
°C

Azerbaycan Arıcılar Birliği'nden Bingöl ziyareti

Rektör Çapak ziyaretin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, Azerbaycan ile ortak çalışma konularında her türlü iş birliğine hazır olduklarını ve iki kurum arasındaki iş birliğinin uzun soluklu olmasını arzu ettiklerini ifade etti.

Azerbaycan Arıcılar Birliği`nden Bingöl ziyareti
05 MAYIS 2023 CUMA 22:11
2
827
0
AA aa

Azerbaycan Arıcılar Birliği Başkanı Bedreddin Hesretov ve yardımcısı Serkhan Memmedov, Bingöl Üniversitesi ile Azerbaycan Arıcılar Birliği arasında 2022'de Bakü'de imzalanan iş birliği protokolü kapsamında Bingöl Üniversitesi'ni ziyaret etti.

Üniversite Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak'ı makamında ziyaret eden Azerbaycan Arıcılar Birliği Başkanı Bedreddin Hesretov ve yardımcısı Serkhan Memmedov, üniversiteyle iş birliği kapsamında arı ve arı ürünleri alanında yapılabilecek proje ve iş birliklerine dair karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

Rektör Çapak ziyaretin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, Azerbaycan ile ortak çalışma konularında her türlü iş birliğine hazır olduklarını ve iki kurum arasındaki iş birliğinin uzun soluklu olmasını arzu ettiklerini ifade etti.

Azerbaycan heyeti program kapsamında; Üniversite PİKOM birimi, Arı ve Doğal Ürünler Ar-Ge ve Ür-Ge Uygulama ve Araştırma Merkezi, Merkezi Laboratuvar Uygulama ve Araştırma Merkezi, Arıcılık Araştırma Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi, Modern Arıcılık Kompleksi ve Bingöl Arıcılar Birliğini ziyaret etti.

Heyet ziyaretlerin ardından Bingöl Çapakçur Bal firmasının organize sanayi bölgesinde kurulan yeni bal dolum ve paketleme tesisini yerinde inceleyerek firmanın işleyişi hakkında bilgi aldı.

Ziyaretle ilgili memnuniyetini dile getiren Bedreddin Hesretov ve yardımcısı Serkhan Memmedov, başta Bingöl Üniversitesi Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak olmak üzere, tüm üniversite personeline ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın