KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
27 Eylül 2023 Çarşamba
12 °C Açık

Başarı ödülleri gecesi için geri sayım başladı

Bingöl Tavz Der tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen Bingöl Başarı Ödülleri Gecesi için geri sayım başladı.

Başarı ödülleri gecesi için geri sayım başladı
21 ARALIK 2022 ÇARŞAMBA 16:34
12
805
0
AA aa

Her yılın son haftasında düzenlediği ve Bingöl'de öne çıkan kamu kurum/kuruluş ve kişilere verilecek ödülleri belirlemek için STK'lar, Basın ve kamuoyu ile istişare eden Bingöl Tavz Der, bu yıl düzenleyeceği 12. Geleneksel Başarı Ödülleri Gecesinin çalışmalarını sürdürüyor. Bu görkemli gecenin tarihi belli oldu. 30 Aralık Saat 19.00'da Bingöl Belediyesi Konferans Salonunda düzenlenecek.

BAŞARI TAKDİR EDİLMELİ

Konu ile ilgili açıklama yapan Dernek yönetimi, “pandemi nedeniyle çalışmalara ara vermiştik. Geleneksel hale getirdiğimiz başarı ödülleri gecesinin çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyoruz. Bingöl'de başarılı çalışma yapan, bu çalışmalarla öne çıkanlara ödül vermek, onları onure etmek yeni başarıları ortaya çıkarmak için önemli bir araçtır.  Geleneksel hale getirdiğimiz Başarı ödülleri gecesinin bu yıl 12.'sini düzenlemekten dolayı çok heyecanlıyız. Koca 12 program, yıllarca verdiğimiz emek, Bingöllülerin sahiplenmesiyle daha önemli bir noktaya geldi. Bu yıl Bingöl plakasına da geldik. Bunun için de ayrı heyecanlıyız” şeklindeki açıklamaya verdi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
26.09.2023
20:43
350 kişiye ekmek kapısı olacak!
350 kişiye ekmek kapısı olacak!
Bingöl Valisi ve milletvekilleri, OSB'de temel kazısı yapılan Somon Balığı İşleme ile Balık Unu ve Balık Yağı Üretimi Tesisinde incelemelerde bulundu. 2024'ün başında faaliyete girmesi planlanan ve 12 milyon Euro'ya mal olacağı belirtilen tesis tam kapasite faaliyete girdiğinde 350 kişi istihdam edilecek.
26.09.2023
20:23
Erdoğan`dan üniversite öğrencilerine telefon ve bilgisayar müjdesi
Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine telefon ve bilgisayar müjdesi
Üniversitelerde ön lisans, lisans ve lisansüstü düzeyde öğrenim gören öğrencilere vergisiz telefon alma müjdesini veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrası düzenlemenin ayrıntılarını açıkladı.
26.09.2023
19:39
Erbakan, Bingöl`den Hükümete seslendi!
Erbakan, Bingöl'den Hükümete seslendi!
Bingöl'de konuşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, hükümete çağrıda bulundu ve ekonomide takip edilen yolun yanlış olduğunu vurguladı! 'Borca, faize, vergiye dayalı zamma dayalı bir ekonomi modeli, bu milletin suyunu çıkarmaktan başka bir işe yaramıyor' diyen Erbakan, yapılması gerekenleri de sıraladı!
26.09.2023
19:35
'Üniversitede Huzur ve Güveni Arttırma' toplantısı
Bingöl Üniversitesinde eğitim öğretimin huzur ve güven ortamı içerisinde sürdürülebilmesi amacıyla 'Bingöl Üniversitesi Huzur ve Güveni Artırma İl Komisyonu Toplantısı' yapıldı.
26.09.2023
15:07
'Su temini sorununun giderilmesi elzemdir'
Bingöl'deki su sıkıntısını gündeme taşıyıp başta yerel yönetimler olmak üzere tüm kamu idarelerini hassasiyetle göreve davet eden TMMOB Bingöl İl Koordinasyon Kurulu, 'Yasal ve toplumsal sorumluluğumuz gereği konunun takipçisi olacağımızı da belirtmek isteriz' açıklamasında bulundu.
26.09.2023
14:26
B sınıfı ehliyeti olanlar da kullanabilecek!
B sınıfı ehliyeti olanlar da kullanabilecek!
Uygulamaya alınması beklenen yeni düzenleme ile B sınıfı ehliyetle 125 cc'ye kadar motosikletin kullanılabilmesi öngörülüyor. Hazırlıkların yakın zamanda tamamlanması, düzenlemenin 2023 yılı sonuna kadar yayınlanması bekleniyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın