KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
06 Şubat 2023 Pazartesi
-1 °C Kar

Başkan Arıkan; '1 milyar 716 milyon TL yatırım gerçekleştirdik'

Yatırımlarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Erdal Arıkan; 'İlk günkü aşkla çalışıyor; Şehri-i Bal diyarı Bingöl'ümüzde ihtiyaç odaklı projelerin yanı sıra reform niteliğindeki vizyon projelerimizi hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. 1 milyar 716 milyon 982 bin TL yatırım gerçekleştirdik.'

Başkan Arıkan; `1 milyar 716 milyon TL yatırım gerçekleştirdik`
19 OCAK 2023 PERŞEMBE 16:52
12
1138
6
AA aa

Bingöl Belediyesi, yaklaşık 4 yıl içinde yaptıkları ve yapacakları projeleri paylaştı. Vizyon projelerini hayata geçirmenin gururunu yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Erdal Arıkan, 1 milyarın üstünde yatırım gerçekleştirdiklerini vurguladı.

Başkan Arıkan; İlk günkü aşkla çalışıyor, Şehri-i Bal diyarı Bingöl'ümüzde ihtiyaç odaklı projelerin yanı sıra reform niteliğindeki vizyon projelerimizi hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. 1 milyar 716 milyon 982 bin TL yatırım gerçekleştirdik” dedi.

Bingöl Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve devam projelerin bazıları şu şekilde:

Asfalt Plenti

Reform projelerimizden olan asfalt plentimizin inşasında sona yaklaştık. Saatte 160 ton üretim kapasitesine sahip plentimizle yollarımızı kaliteli BSK ile kaplayacağız.

Sosyal Yaşam Alan Projesi

Yapım aşamasında sona yaklaştığımız proje ile şehrimize yeni sosyal alanlar kazandırarak, kent kimliğimize vizyon katıyoruz.

Kent Meydanı Projesi

500 araçlık iki katlı yer altı otoparkına sahip Kent Meydanı projemizin yapım aşamasına start veriyoruz. Şehrimizin ilk meydanını inşa ederek, vizyonuna değer katıyoruz.

Millet Bahçesi Projesi

Türkiye'nin ilk millet vadisi niteliği taşıyan Millet Bahçemizin yapım çalışmaları devam ediyor. Projemizi yılsonuna kadar tamamlayıp, ilimizin vizyonuna değer katacağız.

Kültür Sanat Merkezi

8 bin m2'lik alanın devrini gerçekleştirdik. Birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak modern bir yapıya sahip Kültür Sanat Merkezi Projemizi hayata geçirmek için çalışıyoruz.

Gençlik Merkezi

Gençlerimize yeni sosyal alan kazandırmak, kişisel gelişimleri ve sosyal alanlarına katkıda bulunmak için gençlik merkezi inşa ediyoruz.”

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_97570)
21 Ocak 2023 Cumartesi 16:55
20 senedir hep ayni terane, bu paralar nasil harcaniyor cikip millete gostersin bi allahin kulu
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_97556)
20 Ocak 2023 Cuma 21:22
Başkanım kurumlarında yeterince alan olan meteoroloji ve polis evi ve zabıta binası
da kaldırılmalı ve trafik tam rahatlar
Beğendim (2) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_97553)
20 Ocak 2023 Cuma 20:18
Sayın başkan projelerinizi yakından takip ediyorum ve başarılı buluyorum. Bingölde ciddi anlamda kütüphane sorunu var gençler ders çalışmak, araştırma yapmak, kitap okumak için uygun ortam bulamıyorlar her mahalleye güzel bir kütüphane kursanız, Bingölün eğitim ve kültür açısından dönüşümüne ciddi bir katkı sağlayabileceğinizi düşünmekteyim. Bu konuyu gündeminize almanızı canı gönülden istiyorum
Beğendim (3) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_97545)
20 Ocak 2023 Cuma 16:14
Şehri göl sular şehrinde, Evliya çelebinin bile seyahatnamesinde ismi su ile zikİr edilen, ismi bile Çapakçur ( Çı pak çır) olan temiz sulların bol olduğu Bingöl'de sondaj ve çamurlu su kullanmak zorunda kalıyoruz. Asıl Bingöl'ün en büyük sorunlarından birisi olan su sorunu ile bir projeniz var mı, Ve işsizlikle alakalı ?
Beğendim (7) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_97532)
19 Ocak 2023 Perşembe 22:47
Su problemlemini ne zaman çözeceksiniz kuraklık için bir projeniz varmı önce bunlar için proje üretin
Beğendim (8) Beğenmedim (2)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_97529)
19 Ocak 2023 Perşembe 18:39
Gennçlik merkezi, kültür sanat merkezi ve sosyal yaşam alanı projesi nereye yapılacak? Halkı bu konuda aydınlatsanız iyi olur.
Beğendim (9) Beğenmedim (3)Cevapla
06.02.2023
06:15
DEPREM BİNGÖL`DE DE HASARA NEDEN OLDU
DEPREM BİNGÖL'DE DE HASARA NEDEN OLDU
Bingöl Valisi Kadir Ekinci: 'Birkaç ilçemizde ufak çatlak ihbarları var onun ötesinde çok şükür büyük bir ihbar tarafımıza henüz ulaşmadı. Ekiplerimiz sahada tarama yapıyorlar şu an.'
05.02.2023
18:51
2 bin 323 engelli memur alınacak
2 bin 323 engelli memur alınacak
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 'Şubat ayı sonunda 2 bin 323 engelli bireyin kamuya memur olarak yerleştirilmesini gerçekleştireceğiz. Böylelikle kamuda çalışan engelli memur sayımızı 67 bin 985'e çıkarmış olacağız' dedi.
05.02.2023
18:28
Bingöl Valiliği, tipi ve soba zehirlenmesine karşı uyardı!
Bingöl Valiliği, tipi ve soba zehirlenmesine karşı uyardı!
Bingöl'deki etkisini sürdüren yoğun kar nedeniyle ardı ardına uyarılarda bulunan Bingöl Valiliği, tipi uyarısında bulunurken soba zehirlenmelerine karşı tedbirli olunmasını da istedi!
05.02.2023
17:10
Belediye Uyardı; Çatılara DİKKAT!
Belediye Uyardı; Çatılara DİKKAT!
Bingöl'de etkisini sürdüren yoğun kar nedeniyle çalışmalarını sürdüren Bingöl Belediyesi, çatılarda oluşan buz sarkıtlarını temizlerken bir de uyarıda bulundu; 'Çatılarda biriken ve tabanı buzlanan kar kütlelerine ve buz sarkıtlarına karşı hem yayaların hem de araç sahiplerinin tedbirli olmasını diliyoruz'.'
05.02.2023
17:10
Meteorolojiden çığ uyarısı!
Meteorolojiden çığ uyarısı!
Meteoroloji Elazığ Bölge Müdürlüğü, Bingöl'ün de içinde bulunduğu bölge illeri için çığ uyarısı yaptı.
05.02.2023
17:03
Barolardan Hülakü`ye destek
Barolardan Hülakü'ye destek
Türkiye Barolar Birliği ve 75 barodan yapılan ortak basın açıklamasında, Bingöl Barosu Başkanı Ömer Faruk Hülakü'nün hedef gösterildiği belirtilerek, 'Bu hedef gösterme girişimlerinin hala devam ediyor olmasının en temel sebebi şüphesiz ki cezasızlık kültürüdür'denildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın