KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
02 Haziran 2023 Cuma
24 °C Bulutlu ve güneşli

Bayar: 'Bingöl yeni bir zafer yazmaya hazırdır'

'14 Mayıs, herhangi bir tarihten öte, ülkemizin ve milletimizin müşterek geleceğine hizmet edecek yüzyıllık projelerin başlangıcının tarihidir' diyen AK Parti Bingöl Milletvekili Aday Adayı Ferhat Bayar: '14 Mayıs hem ulusal hem de uluslararası düzeyde büyük atılımların ilk kıvılcımıdır. 14 Mayıs zaferinden sonra bu değerli vizyonla kazanan hem ülkemiz hem de aziz milletimiz olacaktır' dedi.

Bayar: `Bingöl yeni bir zafer yazmaya hazırdır`
25 MART 2023 CUMARTESİ 02:03
17
1325
7
AA aa

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bingöl Milletvekili Aday Adayı Eğitimci Aktivist Ferhat Bayar, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürürken, sürece dair değerlendirmelerini de paylaştı.

Ziyaretlerinde karşılaştığı ilginin kendisini ziyadesiyle memnun ettiğini aktaran Bayar, 14 Mayıs seçimlerinin sıradan bir seçim olmadığını, Türkiye'nin geleceğinin oylanacağını vurgulayarak hassasiyet çağrısında bulundu.

Deprem felaketi sebebiyle saha çalışmalarının ertelendiğini, gerek arama kurtarma gönüllüsü olarak bölgede bulunuşu gerekse insani yardımların ulaştırılmasındaki rolleri ve felaketin acısına hürmeten sahada olamadığını anlatan Bayar, geçtiğimiz günlerde başlattığı ziyaretlerde karşılaştığı teveccühün memnuniyet verici olduğunu söyledi.

“Sahada bu yoğun çalışmamızı görenlerin ilgisi bizi hem çok mutlu ediyor hem de sorumluluğumuzun bilincine varmamızı sağlıyor” diyen Bayar, 14 Mayıs seçimlerinin kritik önemine dikkat çekti ve şunları söyledi;

“14 Mayıs'ta Bingöl yeni bir zafer yazmaya hazırdır”

14 Mayıs, herhangi bir tarihten öte, ülkemizin ve milletimizin müşterek geleceğine hizmet edecek yüzyıllık projelerin başlangıcının tarihidir. 14 Mayıs hem ulusal hem de uluslararası düzeyde büyük atılımların ilk kıvılcımıdır. 2002 yılından bu yana Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, siyaset mühendisliği rafa kaldırılmış milletin iradesi üstün tutulmuş ve hizmet odaklı yönetim anlayışı gerçek manada vücut bulmuştur. Bu siyasi iklim nice başarılı hizmetleri de beraberinde getirmiştir. Saha çalışmalarında yaptığımız tüm görüşmelerde, Sn. Cumhurbaşkanımıza olan teveccüh dile getirilerek, Türkiye Yüzyılı'na olan destek sürekli olarak ifade ediliyor. Bu durum, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla yola çıkanların ne kadar doğru bir yolda olduğunun en somut göstergesidir.

“Bu vizyon, bir çağrı özelliği taşıyor”

Türkiye Yüzyılı vizyonu, 21 yıllık tarihi hizmetlerle dolu olan AK Parti'nin, yeni yüzyılda takip edeceği ve rehber edineceği bir gelecek vizyonudur. Bu vizyon, sadece bir seçim dönemi ile ilgili değil, aslında Türkiye'nin gelecek yüzyılının nasıl şekillendirilmesi gerektiğine dair, tartışılması, farklı fikirlerin ortaya konulması ve alternatif önerilerin çıkması için bir çağrı özelliği taşıyor. Bu vizyon kuşkusuz geleceğe dair yeni bir perspektif sunuyor. Ancak, bu genel çerçeve üzerinden vizyon başlıklarının her birine ve vizyon belgesinin ruhuna göre daha derinlikli ve somut bir yol haritasının, önümüzdeki dönemde çağı anlayan, vizyon sahibi ve toplumun tüm kesimlerince kabul edilebilen güçlü aday profilleriyle ortaya konulması gerekmektedir.

“Anayasa değişikliği gücü elde edilmeli”

Mevcut dönemi ele aldığımızda, Türkiye için kritik bir seçim dönemiyle karşı karşıya kaldığımız hepimizin malumu... Küresel salgın, iklim krizi, ekonomik kriz, Rusya-Ukrayna savaşı, Asrın Felaketi gibi birçok etmen, bugün Türkiye'nin zorlu bir dönemecin eşiğinde olduğunu gösteriyor. Türkiye Yüzyılı adıyla yeni dönemin vizyonunu açıklayan Sn. Cumhurbaşkanımızın bu süreçte en çok ihtiyaç duyacağı husus, güçlü aday profiline sahip milletvekilleriyle birlikte Meclis çoğunluğunu elde etmesi ve Anayasa değişikliği gücünü elinde tutması olacaktır. Bu çerçevede yapılacak değerlendirmede, halkın gücünün büyük ölçüde alınması ve 2023 Cumhurbaşkanlık ve Milletvekilli Genel Seçiminde yüksek oranda destek alarak oyların çoğunluğuna sahip olunması hayati önem taşımaktadır.

“Sahayla bağlantısı güçlü olabilecek adaylarla hareket edilmeli”

Rûberû yapılan tüm görüşmelerde; Bingöl halkı tarafından başarılı veya başarısız olduğuna bakılmaksızın eski vekillerin yerine, vizyoner aday profillerine yer verilmesi, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla hareket edecek ve sahayla bağlantısı güçlü olabilecek adaylarla hareket edilmesi gibi düşünceler artık yüksek sesle ifade edilmektedir. Cumhurbaşkanımızın da yeni bir anlayış ve güçlü bir ekiple yola devam edeceği düşünüldüğünde, seçmenden gelen isteklerin Cumhurbaşkanı tarafından karşılık gördüğü ve yeni sürecin inşasının bu çerçevede yapılacağı görülmektedir.

Bu süreçte bize düşen, Türkiye Yüzyılı vizyonunun geliştirilmesi ve oluşturulması için hak ve toplumun genel çıkarları çerçevesinde hareket ederek, ülke ve millet adına değerli kazanımların elde edilmesini ve bunların yüzyıl boyunca sürdürülmesini sağlamaktır. Umuyorum ki, 14 Mayıs zaferinden sonra bu değerli vizyonla kazanan hem ülkemiz hem de aziz milletimiz olacaktır.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_100182)
26 Mart 2023 Pazar 11:06
Zafer Şavaşlarda Kazanılır, Hayırdır Hangi DEVLET'LE Savaştayız.?.
Beğendim (10) Beğenmedim (3)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_100194)
27 Mart 2023 Pazartesi 01:28
@Misafir Kullanıcı Demek zafer sadece savaşta kazanılır.Hoş gelsin 23 nisan neşe doluyor insan.Aklını satarsan varya çok para eder.Niye biliyon mu çünkü hiç kullanılmamış.Sıfır kilometre
Beğendim (5) Beğenmedim (3)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_100179)
26 Mart 2023 Pazar 01:06
Geçen yaz elazığda kültür parkta bingöllüler gecesi yapıldı elazığın belediye başkanından tutun millet vekillerine yine bingölümüzün 2 milet vekili hepsi çıkıp konuşmalarını kürsüde çoğunlukla metne bakarak sönük bir şekilde yaptı.Sonra ne mi oldu sahneye chp elazığ millet vekili gürsel erol anons edildi sonrası alkışlar ıslıklar sevinç gösterileri resmen yer yerinden oynuyordu.Yemin ederim sahnenin her her yerindeydi tam bir hatip adam bir konuşuyor anlatamam.Millet vekili dediğin böyle olmalıydı.İşte FERHAT BAYAR'da aynen bu özelikleri taşı
Beğendim (4) Beğenmedim (10)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_100177)
25 Mart 2023 Cumartesi 23:04
Artık zafer yok 1 vekil çıkar akp
Beğendim (7) Beğenmedim (9)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_100175)
25 Mart 2023 Cumartesi 21:40
Ak Parti'nin kendi oyları dışından diğer siyasi mecralara gönül vermiş kitlenin de teveccühünü kazanan, sahanın içinden gelen, eğitimci ve sivil toplum deneyimiyle özellikle de gençlerin desteğini alabilecek, Türkiye Yüzyılı Vizyonun tanımladığı Güçlü Aday profiline uyan tek aday adayı. Genel merkezin sahadaki bu gerçekliği dikkate almasını diliyorum..
Beğendim (5) Beğenmedim (13)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_100166)
25 Mart 2023 Cumartesi 10:00
Ferhat bayar adam gibi
Adam.
Beğendim (5) Beğenmedim (13)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_100162)
25 Mart 2023 Cumartesi 04:39
Samimiyet diyorum başka da bir şey demiyorum
Beğendim (10) Beğenmedim (6)Cevapla
02.06.2023
15:15
Bingöl`de ekmek de taksi de zamlandı!
Bingöl'de ekmek de taksi de zamlandı!
Seçim sonrası başlayan zam furyasına her gün bir yenisi ekleniyor. Bingöl'de taksi ücretlerince zam yapılırken bir diğer zam da ekmeğe geldi. Ancak ekmek zammını 'geçici zam' olarak nitelendiren fırıncı esnafı, asıl zammın yakında geleceğini vurguluyor.
02.06.2023
14:30
KGM işçi alımı kura sonucu açıklandı! İşte Bingöl listesi
KGM işçi alımı kura sonucu açıklandı! İşte Bingöl listesi
İl ve mesleklere göre ilan edilen kadro sayısı kadar asıl ve asıl sayının 3 katı kadar da yedek aday için kura ile yerleştirme işlemi, Türkiye Noterler Birliği çekiliş programı ile noter huzurunda Karayolları Genel Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirildi.
02.06.2023
11:34
Alman polislerinin üniformaları Bingöl`den
Alman polislerinin üniformaları Bingöl'den
Bingöl'de 2007 yılında 30 kişi ile kurulan ve devletin verdiği desteklerle personel sayısını 630'a çıkartan tekstil fabrikası, Avrupa'ya ihracata başladı. Ukrayna ve Polonya'nın ardından Almanya'daki polislerin üniforması da Bingöl'de üretilmeye başlandı.
02.06.2023
11:32
Demiryolunda ilaçlı otla mücadele için uyarı!
Demiryolunda ilaçlı otla mücadele için uyarı!
Kullanılan ilacın insan ve hayvan sağlığını etkileyici özellik taşıması sebebiyle tehlike oluşturduğu vurgulanıp vatandaşların buna karşı dikkat etmeleri istendi.
02.06.2023
11:31
Bilinmeyen şelale! Konarlı…
Bilinmeyen şelale! Konarlı…
Konarlı Şelalesi'nin kaynak suyu 500 metre uzaklıktan çıkarak, yaklaşık 30 metre yükseklikten yine Konarlı Deresi'ne dökülüyor.
02.06.2023
11:30
Öğrencilere yönelik trafik eğitimleri sürüyor
Öğrencilere yönelik trafik eğitimleri sürüyor
Eğitim sonrasında öğrencilere Trafik Jandarması Boyama Kitapçığı ve çeşitli hediyeler dağıtılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın