KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
30 Mayıs 2024 Perşembe
°C

Bilardo Bölge Turnuvası Bingöl'de yapıldı

Bilardo İl Temsilcisi Balat: 'Çok renkli görüntüler yaşandı, güzel dostluklar kuruldu, kıyasıya bir mücadele eşliğinde tatlı bir rekabetle güzel bir turnuva oldu. Aynı zamanda ilimizi tanıtma fırsatımız da oldu. Yeni hedefimiz Türkiye şampiyonası ve milli takım'

Bilardo Bölge Turnuvası Bingöl`de yapıldı
25 MAYIS 2023 PERŞEMBE 14:32
1
1263
0
AA aa

Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Bilardo Federasyonu Bingöl İl Temsilciliği tarafından bilardo bölge turnuvası düzenlendi. 22 İlden 170 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen turnuva, Karşıyaka Spor Salonu Bilardo salonunda gerçekleştirildi.

Üç gün süren turnuvada Bingöl'den Metin Öztürk birinci, Gaziantep'ten Murat Sönemez ikinci, Malatya'dan Erdal Aktı üçüncü, Malatya'dan Celil Atabey dördüncü oldu. Dereceye girenlerin ödülleri törenle takdim edildi.

BALAT: “KATILIMCILAR BÜYÜK MEMNUNİYET DUYDU”

Yoğun katılımlı turnuvayla ilgili görüşleri alınan Türkiye Bilardo Federasyonu Bingöl İl Temsilcisi Mücahit Balat, Bingöl'de bilardo salonunun açılmasının ilk meyvesini aldıklarını, bundan sonraki süreçte çok daha büyük organizasyonlara ev sahipliği yapma hedefinde olduklarını söyledi.

22 ilden 170 sporcuyu Bingöl'de üç gün boyunca ağırladıklarını ve gelen her sporcunun misafirperverlikten yana büyük bir memnuniyet duyduğunu aktaran Balat: “Çok renkli görüntüler yaşandı, güzel dostluklar kuruldu, kıyasıya bir mücadele eşliğinde tatlı bir rekabetle güzel bir turnuva oldu. Aynı zamanda ilimizi tanıtma fırsatımız da oldu. Katılımcı tüm sporcularımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Ayrıca organizasyonun gerçekleşmesinde her türlü desteği sunan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Mustafa Loğoğlu'na şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

“HEDEF MİLLİ TAKIM”

05 Haziran 2023 tarihinde Ankara Gölbaşı'nda Türkiye 1. Etap 3 Bant Şampiyonası düzenleneceği bilgisini de paylaşan Balat; “Bingöl'den 5 sporcuyla katılım göstereceğimiz şampiyonadan güzel neticeler alacağımızı ümit ediyoruz. Hedefimiz, Bilardo Mili Takım seçmelerine katılabilmek ve milli takımda yer alabilmektir. İnşallah hedefimize ulaşacağımız neticeler elde ederiz”

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
30.05.2024
13:24
Sağlıkta `yıllık reçete dönemi` başlıyor!
Sağlıkta 'yıllık reçete dönemi' başlıyor!
Raporlu ilaç kullananlarla ilgili yeni düzenleme geliyor. Sağlık Bakanlığı'nın üzerinde çalıştığı düzenlemeye göre aile hekimlerine artık raporlu ilaç yazabilme yetkisi verilecek. Böylelikle raporlu olarak düzenli şekilde ilaç alanların hastaneye gitmesine gerek kalmayacak. Söz konusu uygulama ile yıllık reçete dönemi de başlayacak. Hastalar 3 ayda bir sadece eczaneye gidip ilacını alabilecek.
30.05.2024
13:15
Bingöl Belediyesi`nden uyarı! Yarın son gün!
Bingöl Belediyesi'nden uyarı! Yarın son gün!
Geciken taksit tutarı için ödemenin geciktiği her ay ve kesri için yüzde 4,5 gecikme zammı uygulanacak.
29.05.2024
22:51
Muharrem Yılmaz`a Fahri Doktora Belgesi
Muharrem Yılmaz'a Fahri Doktora Belgesi
Fahri Doktora Belgesi tevdi edilen Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz; 'Evvela sözünün eri, güvenilen insan olmak kaderinizi ve geleceğinizi belirlemekte çok önemlidir. İyi iz bırakanlar, kendisi marka olanlar hatırlanacak. Her zaman iyi olarak hatırlanır. Biz de buna inanarak bu yola çıktık ve markamızı kurduk, arkasında durduk' dedi.
29.05.2024
22:50
Bingöl Üniversitesi`nde `Kanlı Önlüklü` İsrail Protestosu!
Bingöl Üniversitesi'nde 'Kanlı Önlüklü' İsrail Protestosu!
Filistin'de yaşanan soykırımı kanlı önlükler giyerek protesto eden Bingöl Üniversitesi öğrencileri; 'Orada insanlığın onuru çiğnenirken biz burada onurlu bir yaşam planı yapamayız' dediler.
29.05.2024
22:47
BLUESKY AWARDS 2024
BLUESKY AWARDS 2024 'Uluslararası Havacılık Ödülleri' Başvuruları Başladı
Ödüllerin, havacılık endüstrisinin çeşitli yönlerini yansıtan farklı kategorilerde sunulacağını belirten Kışlakçı: 'Bu ödüller, havacılığın geleceğini şekillendiren olağanüstü katkıları ve yenilikleri tanımak için bir platform görevi görüyor' dedi.
29.05.2024
22:46
Bingöl Üniversitesi`nde yöresel kahvaltı imkânı
Bingöl Üniversitesi'nde yöresel kahvaltı imkânı
Bingöl Üniversitesi bünyesinde geçtiğimiz aylarda hizmete açılan Arı Ürünleri Tanıtım Ofisinde hem Bingöl balının satışları yapılıyor hem de vatandaşlara yöresel kahvaltı imkânı sunuluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın