KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
02 Haziran 2023 Cuma
24 °C Bulutlu ve güneşli

BİNDAG'a Malzeme Desteği

Almanya Mannheim'de ikamet eden sanatçı Akın Demircioğlu, olası doğal afetlerle mücadeleye karşı Bingöl Doğal Afet Gönüllüleri (BİNDAG) Derneği'ne malzeme desteğinde bulundu.

BİNDAG`a Malzeme Desteği
01 ŞUBAT 2023 ÇARŞAMBA 19:34
3
636
2
AA aa

Bingöl'de olası doğal afetlere karşı kurulan ve gerçekleştirdikleri çalışmalar ile Bingöl'ün en aktif sivil toplum örgütleri arasına giren Bingöl Doğal Afet Gönüllüleri (BİNDAG) Derneği, tüm kesimlerin dikkatlerini üzerine çekiyor. Almanya Mannheim'de ikamet eden Semiramis Karaarslan'ın eski öğrencilerinden ses sanatçısı hemşerimiz Akın Demircioğlu, olası doğal afetlerle mücadeleye karşı Bingöl Doğal Afet Gönüllüleri (BİNDAG) Derneği'ne malzeme desteğinde bulundu. Dernek Başkanı Semiramis Karaarslan'a ulaşan arama kurtarma malzemeleri, derneğin doğal afetlerle mücadele koordinatörü ve aynı zamanda Genç Temsilcisi Arif Kaya'ya teslim edildi. Verilen desteğin çok kıymetli ve anlamlı olduğunu ifade eden Bingöl Doğal Afet Gönüllüleri (BİNDAG) Derneği Başkanı Semiramis Karaarslan, desteklerinden ötürü Akın Demircioğlu'na teşekkür etti. Demircioğlu'nun kendisinin öğrencisi olduğunu ifade eden Karaarslan:” Biricik evladım, öğrencim Akın Demircioğlu, beni aradığında Bingöl'deki çalışmalarımızı konuştuk. Dernek kurduğumu öğrenince nasıl katkıda bulunabileceğini sordu. Bende kendisine malzeme konusunda ihtiyacımızın olduğunu söyledim. Sağolsun kendisi de olası doğal afetlerle ekibimizin kullanabileceği malzemeleri temin edip bizlere gönderdi. Şahsım ve yönetim kurulu üyeleri adına Akın Demircioğlu evladıma sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_97876)
03 Şubat 2023 Cuma 00:51
bu ne nasil yardim insat malzemesi ne alaka bu nasil reklam
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_97848)
02 Şubat 2023 Perşembe 01:51
Bingöl de herkes bunun öğrencisi
Beğendim (1) Beğenmedim (2)Cevapla
02.06.2023
15:15
Bingöl`de ekmek de taksi de zamlandı!
Bingöl'de ekmek de taksi de zamlandı!
Seçim sonrası başlayan zam furyasına her gün bir yenisi ekleniyor. Bingöl'de taksi ücretlerince zam yapılırken bir diğer zam da ekmeğe geldi. Ancak ekmek zammını 'geçici zam' olarak nitelendiren fırıncı esnafı, asıl zammın yakında geleceğini vurguluyor.
02.06.2023
14:30
KGM işçi alımı kura sonucu açıklandı! İşte Bingöl listesi
KGM işçi alımı kura sonucu açıklandı! İşte Bingöl listesi
İl ve mesleklere göre ilan edilen kadro sayısı kadar asıl ve asıl sayının 3 katı kadar da yedek aday için kura ile yerleştirme işlemi, Türkiye Noterler Birliği çekiliş programı ile noter huzurunda Karayolları Genel Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirildi.
02.06.2023
11:34
Alman polislerinin üniformaları Bingöl`den
Alman polislerinin üniformaları Bingöl'den
Bingöl'de 2007 yılında 30 kişi ile kurulan ve devletin verdiği desteklerle personel sayısını 630'a çıkartan tekstil fabrikası, Avrupa'ya ihracata başladı. Ukrayna ve Polonya'nın ardından Almanya'daki polislerin üniforması da Bingöl'de üretilmeye başlandı.
02.06.2023
11:32
Demiryolunda ilaçlı otla mücadele için uyarı!
Demiryolunda ilaçlı otla mücadele için uyarı!
Kullanılan ilacın insan ve hayvan sağlığını etkileyici özellik taşıması sebebiyle tehlike oluşturduğu vurgulanıp vatandaşların buna karşı dikkat etmeleri istendi.
02.06.2023
11:31
Bilinmeyen şelale! Konarlı…
Bilinmeyen şelale! Konarlı…
Konarlı Şelalesi'nin kaynak suyu 500 metre uzaklıktan çıkarak, yaklaşık 30 metre yükseklikten yine Konarlı Deresi'ne dökülüyor.
02.06.2023
11:30
Öğrencilere yönelik trafik eğitimleri sürüyor
Öğrencilere yönelik trafik eğitimleri sürüyor
Eğitim sonrasında öğrencilere Trafik Jandarması Boyama Kitapçığı ve çeşitli hediyeler dağıtılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın