KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
31 Mayıs 2024 Cuma
°C

Bingöl adliyesi'nden eğitime anlamlı katkı

Bingöl Adliyesi, Bingöl merkezde bulunan 100.Yıl İlköğretim Okulu'na çalışır halde olan 22 adet bilgisayar yardımında bulundu. Okul yöneticileri de öğrencilere böylesi güzel ve anlamlı yardımda bulunan Bingöl Adliyesi yetkililerine teşekkürü unutmadı.

Bingöl adliyesi`nden eğitime anlamlı katkı
09 AĞUSTOS 2011 SALI 01:27
0
2849
1
AA aa

Bingöl Adliyesi tarafından 100.Yıl İlköğretim Okulu'na hibe edilen 22 adet bilgisayar okul yöneticilerine teslim edildi. Okulun bilgisayar laboratuarında ğrencilere hizmet vermek üzere gönderilen bilgisayarlar, okul idarecileri tarafından teslim alındı. Bingöl'ün en büyük ilköğretim okullarından biri olan ve aynı zamanda en çok öğrencisi olan okullardan biri olan 100.Yıl İlköğretim Okulu'nun idarecileri, öğrencileri unutmayıp anlamlı ve örnek bir davranış sergileyen Bingöl Adliyesi yetkililerine sonsuz teşekkür ettiklerini ifade ettiler. Okul idarecileri, "Eğitime yapılan her yardım geleceğe ve insanlığa yapılan yatırımdır. Bingöl Adliyesi yetkililerinin bu güzel davranışlarından dolayı kendi adımıza ve öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz." diye konuştular.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
sipi (@Misafir_6061)
09 Ağustos 2011 Salı 18:31
Yüzüncü Yıl'da zaten iki tane bilgisayar laboratuvarı var. Turgut Özal İÖO'da heç bi bişey yok. Toplam koskocaman okulda 4 tane bilgisayar var. Öğretmenlerin işi olsa bilgisayarda bekliyorlar ki müdürün bilgisayarla işi bitsin. O kadar düşüncelisiniz oraya bağışlayaydınız. Ya da daha iyisi (hiç yoktan) 100 yıldaki eski bilgisayarları Turgut Özal'a verin. Hiç olmazsa çocuklar bilgisayar görsünler :)
30.05.2024
23:54
Bingöl`de 2 Bin kişiye istihdam sağlayacak fabrika faaliyete geçiyor
Bingöl'de 2 Bin kişiye istihdam sağlayacak fabrika faaliyete geçiyor
Bingöl Organize Sanayi Bölgesindeki yatırım hazırlıklarını yerinde inceleyen Vali Usta; 'Bingöl'ümüze hayırlı olsun' dedi.
30.05.2024
23:53
Bingöl Devlet Hastanesi`nde o poliklinikte hizmet yeniden başladı
Bingöl Devlet Hastanesi'nde o poliklinikte hizmet yeniden başladı
Bingöl Devlet Hastanesi'nde, doktor olmadığı için kapalı bulunan Plastik Cerrahi Servisi, Uzm. Dr. Salih Sürün'ün göreve başlamasıyla yeniden aktifleştirildi.
30.05.2024
23:52
İşten çıkarıldı, mahkeme kararıyla döndü!
İşten çıkarıldı, mahkeme kararıyla döndü!
KOSGEB Bingöl Müdürlüğü'nde çalışırken işten çıkarılan işçi, 'haksız yere' işine son verildiği gerekçesiyle açtığı davayı kazandı! Mahkeme kararının memnuniyet verici olduğunu belirten işçi, 'Şahsıma atılan iftira ve hukuksuzluğa karşı verdiğim hukuk mücadelesini kazandım. Adalet yerini buldu' dedi.
30.05.2024
23:51
Tencereler Gazze için kaynadı, halk ilgisiz kalmadı
Tencereler Gazze için kaynadı, halk ilgisiz kalmadı
Bingöl'ün Genç ilçesinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları koordinesinde, geliri Gazze'ye gönderilmek üzere yardım etkinliği düzenlendi.
30.05.2024
23:50
Kaymakam Güzel, talepleri yerinde dinledi
Kaymakam Güzel, talepleri yerinde dinledi
Bingöl'ün Genç ilçesi Kaymakamı Muhammet Güzel, 4 köyü gezerek vatandaşların taleplerini dinledi.
30.05.2024
13:24
Sağlıkta `yıllık reçete dönemi` başlıyor!
Sağlıkta 'yıllık reçete dönemi' başlıyor!
Raporlu ilaç kullananlarla ilgili yeni düzenleme geliyor. Sağlık Bakanlığı'nın üzerinde çalıştığı düzenlemeye göre aile hekimlerine artık raporlu ilaç yazabilme yetkisi verilecek. Böylelikle raporlu olarak düzenli şekilde ilaç alanların hastaneye gitmesine gerek kalmayacak. Söz konusu uygulama ile yıllık reçete dönemi de başlayacak. Hastalar 3 ayda bir sadece eczaneye gidip ilacını alabilecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın