KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
07 Şubat 2023 Salı
3 °C Bulutlu

&';bingöl bizim için istisna oldu”

Vali İrfan Balkanlıoğlu, yaptıkları çalışmalarda Bingöl milletvekillerinin kendileri için her zaman yardımcı olduğunu ve bu nedenle Bingöl'ün kendileri için bir istisna olduğunu söyledi.

&`;bingöl bizim için istisna oldu”
20 ARALIK 2010 PAZARTESİ 09:27
0
2089
0
AA aa

İl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal, basın mensupları ve muhtarlar için haftasonu saat 19.00'da Polisevi'nde bir yemek verdi.
Düzenlenen yemeğe Vali İrfan Balkanlıoğlu, İl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, şube müdürleri, basın mensupları ve muhtarlar katıldı.
Düzenlenen yemekte bir konuşma yapan Vali Balkanlıoğlu, Bingöl'de yaptığı görev süresince kurum amirlerine, muhtarlara iyi davranılması konusunda talimatlar verdiğini ifade etti.
“Biz Bingöl halkına birçok açıdan minnet duyuyoruz” diyen Vali Balkanlıoğlu, Bingöl halkının devletine ve milletine hizmet eden bir halk olduğunu belirterek, “Bingöl halkı, emniyete sonsuz güven duyan bir halktır. Siz muhtarlarımız halkın temsilcisi olduğunuz için Bingöl halkı adına sizlere teşekkür ediyorum. Siz muhtarlarımız seçimle gelmiş kişilersiniz. Göreve başladığım günden buyana kamu kurum müdürlerinin muhtarlara iyi davranması konusunda talimatlar verdim” dedi.
Yaptıkları çalışmalarda Bingöl milletvekillerinin kendileri için her zaman yardımcı olduğunu ve bu nedenle Bingöl'ün kendileri için bir istisna olduğunu vurgulayan Vali Balkanlıoğlu, basın mensuplarının da her zaman yapıcı eleştirileriyle kendilerine yol gösterdiğini söyleyerek, konuşmasını şöyle devam ettirdi: “Şeffaflaşmada basının işlevi çok yüksek. Bingöl basının hiçbir zaman art niyetli davrandığını görmedim. Bingöl basının yapıcı tutumunu takdirle anacağım. Türkiye'deki medyada olmayan olgunluk, bizim Bingöl'deki basında bu olgunluk var.”
Vali Balkanlıoğlu'nun Afyon'a tayinin çıkması kendilerini üzdüğünü söyleyen İl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal, “Sayın Valimizle yaklaşık 4 aydır beraber çalışıyoruz. Sayın Valimiz bir bürokrat olarak değil, doğal olarak hareket ediyor. Sayın Valimizin bu davranışı halk içerisinde de aynıdır. Buda Sayın Valimizin güzelliğinden kaynaklanıyor” ifadelerini kullandı.
Bingöl'de görev yaptığı süre zarfında hiçbir kötü olayın olmadığını ifade eden İl Emniyet Müdürü Akbal, Bingöl'de kötü olayların olmayışının nedenini halkın kendilerine olan güvenden kaynaklandığını söyleyerek, “Görev sürem zarfında Bingöl'de kötü bir olay gerçekleşmedi. Bu da Bingöl halkının bize verdiği destekten kaynaklanıyor. İnşallah bundan sonra da kötü olaylar cereyan etmez. İlk geldiğimde hırsızlık olayları fazlaydı. Bingöl'de hırsızlık yapanların il dışından gelen insanlar olduğunu tespit ettik. Bu kişiler de yapılan operasyonlarla yakalandılar. Dışarıdan gelen çete yakalanınca ilimizde hırsızlık olayı olmadı” ifadelerine yer verdi.
Uyuşturucu ile mücadele konusuna çok önem verdiklerine vurgu yapan Akbal, uyuşturucu ile ilgili faaliyetlerinin olduğunu ve olmaya da devam edeceğini sözlerine ekledi.
Yemekte Vali Balkanlıoğlu'nun Afyon'a tayinin çıkması ile ilgili düşüncelerini anlatan muhtarlar, Vali Balkanlıoğlu'nun tayinin çıkması kendilerini çok üzdüğünü söylediler.
Vali Balkanlıoğlu'nun halkla bütünleşme konusunda diğer bürokratlara örnek olabilecek bir kişi olduğunu ifade eden muhtarlar, Vali Balkanlıoğlu'nun her zaman mağdur insanların yanında olduğunu söyleyerek, Vali Balkanlıoğlu'nun Bingöl'de yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. 


 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
06.02.2023
18:45
Bingöl Üniversitesi de tatil edildi
Bingöl Üniversitesi de tatil edildi
Bingöl Üniversitesi'nde de eğitim öğretime ikinci bir duyuruya kadar ara verildiğini ifade eden Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak, KYK yurtlarının depremzedelere açıldığını, ayrıca evinden ötürü endişeli olanlar için de merkezi kafeteryayı, Kıraat Merkezi, Camiler ve Spor Bilimleri Fakültesini halka açtıklarını duyurdu.
06.02.2023
18:22
Depremden etkilenen illerde kamu ihaleleri ertelendi
Depremden etkilenen illerde kamu ihaleleri ertelendi
Kamu İhale Kurumu (KİK), Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen illerde 7-17 Şubat tarihlerinde yapılacak ihalelerin, ihale tarihinden itibaren 2 hafta sonra aynı saatte yapılmak üzere ertelendiğini bildirdi.
06.02.2023
17:58
Tüm Türkiye`de okullar bir hafta tatil edildi!
Tüm Türkiye'de okullar bir hafta tatil edildi!
Kahramanmaraş merkezli 77 ve 7.6 şiddetindeki depremlerin ardından Milli Eğitim Bakanı Özer, 'Tüm Türkiye'de okullarımızı 13 Şubat'a kadar 1 hafta tatil ediyoruz' açıklamasını yaptı.
06.02.2023
17:48
Asılsız ihbarlar çalışmaları zora sokuyor
Asılsız ihbarlar çalışmaları zora sokuyor
Köy yollarının açılması için çalışmalarını sürdüren Bingöl İl Özel İdaresi, asılsız ihbarlar nedeniyle büyük sıkıntı yaşıyor. Üçgül, asılsız ihbarda bulunanlarla ilgili gerekli şikayetlerin devreye alınacağını ve hukuki işlem başlattıracaklarını vurguladı.
06.02.2023
17:29
Bingöl`den kurtarma ekipleri deprem bölgesinde
Bingöl'den kurtarma ekipleri deprem bölgesinde
Bingöl'deki çok sayıda arama kurtarma ekibi deprem bölgelerindeki çalışmalara aktif olarak katıldı.
06.02.2023
16:48
Karla mücadele sürüyor
Karla mücadele sürüyor
Bingöl'de etkili olan ve kent merkezinde 1 metreye ulaşan kar, günlük yaşamı olumsuz etkiliyor. Sabaha doğru karla mücadele çalışmalarına başlayan Bingöl Belediyesi, ana arterler öncelikli olarak mahalle aralarında da kürem faaliyetlerini sürdürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın