Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
02 Haziran 2020 Salı
°C

Bingöl Et, çağrıya destek verdi!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı açıklamasının ardından Enet Sucuk ile Bingöl Et markası, çağrıya destek verdiklerini ve indirime gittiklerini açıkladı.

11 EKİM 2018 PERŞEMBE 19:43
10
2308
3
AA aa
Bingöl Et, çağrıya destek verdi!

Enet Sucuk Yönetim Kurulu, Enflasyonla etkili ve sürdürülebilir bir mücadele için verimli üretim, israfı önleme yolunda gayretli bir şekilde çalıştıklarını belirtti.

3 ay boyunca yüzde 10 indirime gideceklerini belirten yönetim kurulu;

“Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından başlatılan Enflasyon ile Topyekün Mücadele Programı için yerli ve milli markamız “ENET SUCUK” ve “BİNGÖL ET“ ürünlerimizde, çeşitli kampanyalarla destekleyerek indirim yapıyoruz. 2017 tarihinde kurulan ENET SUCUK Günlük üretim kapasitesi 1000 kg olup, damak zevkine hitap eden % 100 dana etinden üretiliyor. Müşteri beklentilerini, kalite-fiyat dengesini gözeterek, helallik ve sağlıklı üretim esasından taviz vermeksizin en üst seviyede karşılamak, Türk damak tadını yansıtan ürünleri ile sektörün önemli oyuncularından birisi olmaya aday Bingöl Markasıdır. Müşteri beklenti ve isteklerini, zamanında, doğru, hijyenik ve sağlıklı ürünlerle karşılayıp oluşturduğu güven ortamını devam ettiren, pazarlama ve satış ekibi ve bayii ağı ile ülke geneline yayılmış, üretim alt yapısını sürekli modernize etmeye devam eden , çevreye ve eğitim faaliyetlerine duyarlı, her anlamda kurumsal ve innovasyon çalışmalarıyla mevcut durumunu sürekli iyileştiren bir şirket olma işlevini sürdürerek üretime devam ediyor” ifadelerine yer verildi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_31820)
12 Ekim 2018 Cuma 09:27
Tebrikler ve Teşekkürler 7 den 70 e herkesin bu uygulamaya yürekten iştirak etmesi dileğiyle...
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın