KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
22 Temmuz 2024 Pazartesi
°C

Bingöllülerden başkan yaman'a ziyaret

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman Bingöllüler Dernek Başkanı Ercan Güneş ve dernek yönetimini belediye hizmet binasında misafir etti.

Bingöllülerden başkan yaman`a ziyaret
11 NİSAN 2012 ÇARŞAMBA 00:11
0
1309
0
AA aa

Samimi bir havada geçen ziyarette Başkan Yaman'ın yaptığı çalışmalarını takdir ettiler. Bingöllüler dernek Başkanı Ercan Güneş, "Yeni yapılan hizmet binası üst katının hayırlara vesile olmasını ve yapacak olduğunuz çalışmalarda başarılarınızın devamını temenni ediyoruz" dedi. Dernek çalışmaları hakkında da bilgi veren Dernek Başkanı Ercan Güneş,"Sivil toplum kuruluşları birlik beraberlik için önemli biz belediyemizin çalışmalarımıza verdiği desteklerden dolay teşekkür ederim, Dilovası'nda eğitimden sağlığa, çevreden, sosyal faaliyetlere her alanda çalışmalar yapıyorsunuz bu çalışmalar Dilovası'nın çehresini değiştiriyor" dedi.

Dilovası Belediye Başkan Yaman Dilovası'na yapılanlar hakkında bilgi verdi.

Başkan Yaman,"Sivil toplum kuruluşları beraberliğin bir simgesidir ve biz İlçemizde bulunan Sivil toplum kuruluşlarının bir birlerinin örf ve adetlerini daha yakından tanıması için Anadolu Kültürleri geceleri düzenledik ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olana Kültür Merkezi projesi 2 Mayıs'ta ihaleye çıkıyor. Dilovası'nın büyük bir açığını kapatacak olan bu proje içinde nikâh salonu, sinema salonu, konferans salonu, kafeteryaları, bayanlar için eğitim kursları, bilgi evleri ve diğer sosyal alanlarıyla halkımızın çok faydalanacağı bir Kültür Merkezi olacak. Biz yönetime geldiğimiz gün eğitime 180 dönüm alan ayırdık ve bu alana 11 okul yapmak için çalışmalarımız son hızı ile devam ediyor. Tavşancıl sahili önümüzdeki ay bitmiş ve yaz sezonuna yetişmiş olacak bu proje ile piknik alanı, yürüyüş yolu, spor alanları, marinası, dinlenme alanları olan bu proje İlçemizin büyük eksikliğini giderecek. Bizim halkımız her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyor" dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın