KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
30 Eylül 2023 Cumartesi
13 °C Açık

Buyankara; 'Bu coşku, seçim zaferin işaretidir'

Yeniden Refah Partisi'nin Bingöl mitingi sonrası değerlendirmelerini paylaşan 1. Sıra Adayı M.Ziya Buyankara; 'Gittiğimiz her kapıda teveccühle karşılanıyor, vatandaşlarımızdan aldığımız güçlü sinerji bizleri daha da motive ediyor. Miting coşkumuz ise sandıktan zaferle çıkacağımızın işaretidir' dedi.

Buyankara;
06 MAYIS 2023 CUMARTESİ 17:42
1014
1956
0
AA aa

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, 14 Mayıs seçimleri kapsamında partisinin Bingöl'de düzenlediği mitinge katıldı. Yoğun katılımla gerçekleşen mitingde alanı dolduran binlere seslenen adaylar seçim için destek taleplerini dile getirirken, kürsüye çıkan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, millet ittifakına yüklenmişti

“LGBT'yi meşrulaştıran, Ayasofya'yı müze yapacağını söyleyen, aşörtüsüne anayasal güvence getirilmesine laikliğe aykırı olduğu gerekçesiyle karşı çıkan, 28 Şubat zihniyetinin devamı olan bu 7'li masaya Bingöllü kardeşlerim geçit vermeyecek inşallah” diyen Erbakan; “CHP zihniyeti demek devalüasyon demektir, yokluk demektir, kıtlık demektir, ekonomik kriz demektir, fakirlik demektir. 70 senelik CHP'nin ne olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Ekonomiyi düzeltmeleri asla ve asla mümkün değildir. Çok daha beter hale getirirler” dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçiminden Recep Tayyip Erdoğan'a, milletvekili seçimlerinde ise yeniden refah Partisi'ne oy isteyen Erbakan, miting sonrası adaylarla birlikte esnaf ziyaretine çıktı, kahvehanede vatandaşları dinleyip sorularını cevapladı.

Buyankara; “Halkımız Yeniden Refah'tan yana tavrını belirlemiş”

Mitingin ardından değerlendirmelerini paylaşan Yeniden Refah Partisi Bingöl 1. Sıra Milletvekili Adayı M.Ziya Buyankara, yoğun katılımla gerçekleşen mitingin umutlarını yeşerttiğini, saha çalışmalarının da bir yansıması olduğunu söyledi.

Bingöl halkının değişimden yana kararlı olduğunu ve bunu her fırsatta dile getirdiğini aktaran Buyankara; “Yerel seçimlerde nasıl kapı kapı dolaşıp halkımızın destek ve duasını aldıysak, bu seçimde daha fazla bir enerji sarf ediyor, gittiğimiz her kapıdan güçlü bir destek ve sinerji alıyoruz. Bu da bizi daha fazla motive ediyor. Çünkü insanlarımız değişim istiyor, bunu da bizlerle başaracaklarına inanıyorlar. Halkımız, Yeniden Refah'tan yana tavrını belirlemiş. Nihayetinde bunu miting alanına da yansıttılar. Tabi gelemeyen binlerce insanımız vardı. Oy verecek olup mitinge katılmayan sayısız seçmenimizi biliyoruz. Tüm bunlara rağmen seçim meydanındaki o coşku ve heyecan da gösteriyor ki, sandıktan zaferle çıkacak ve Bingöl'ü Meclis'te en güçlü şekilde temsil fırsatını elde edeceğiz” dedi.

“Dürüst siyaset yapacak, hakkaniyeti sağlayacağız”

Dürüst, ilkeli bir siyaset anlayışını inşa edeceklerini ve vatandaşın her alanda hakkını koruyacaklarını vurgulayan Buyankara; “Bizim anlayışımızda suistimal ve ayrımcılık olmayacaktır. Bizim anlayışımızda sömürü, yalan ve talan da olmayacaktır. Bizim anlayışımızda dürüstlük, adalet hak ve hukuka saygı, mazlumun hakkı korunacaktır. Bizler, siyaseti hizmet aracı olarak görüyoruz. 14 Mayıs seçimleri liyakatli, dürüst, adaletli, halkın talep ve beklentilerini önceleyen kadroların seçileceği bir tarih olacaktır. Biz, Bingöl için hazırız. Kıymetli halkımızın sağduyusuna güveniyor, değişimi sağlayacak destekle bizleri Meclis'e taşıyacaklarına en kalbi duygularımla inanıyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
29.09.2023
17:41
Meteoroloji`den Bingöl için şiddetli yağış uyarısı!
Meteoroloji'den Bingöl için şiddetli yağış uyarısı!
Yurdu etkisi altına almaya başlayan yağışlı hava, hafta sonu itibariyle Bingöl'de de etkili olacak, Cuma'ya kadar da sürecek. Valilik, vatandaşlara tedbirli olmaları çağrısında bulundu.
29.09.2023
14:39
Bingöl`de gezici KETEM aracı hizmete alındı
Bingöl'de gezici KETEM aracı hizmete alındı
Kente kazandırılan ve İl Özel İdaresi ve Bingöl Belediyesinin de destekleriyle tamamlanan gezici KETEM aracı hizmete sunuldu. Aracın, öncelikle kırsal alanlarda hizmet vereceği belirtildi.
29.09.2023
14:17
Deprem için tedbir ve dikkat uyarısı!
Deprem için tedbir ve dikkat uyarısı!
Doğu Anadolu fay hattı boyunca Elâzığ Pütürge ve Bingöl Karlıova taraflarında çok ciddi bir gerilim yoğunlaşması olduğunu ifade eden Doç. Dr. Toker: 'İç Anadolu'da ve aynı zamanda Kuzeydoğu Anadolu fayının Erzincan tarafı ve Doğu Anadolu fayının Elâzığ ve Kahramanmaraş taraflarında 4 buçuk ve 5'in üzerinde yüksek değerli artış şokları görmeye devam edeceğiz.'
29.09.2023
13:17
Elektrikte ekim tarifesi belli oldu zam geldi!
Elektrikte ekim tarifesi belli oldu zam geldi!
1 Ekim'den itibaren geçerli olacak yeni elektrik fiyat tarifesi belirlendi. Yeni tarifeye göre, konut aboneleri için zam yapılmazken, sanayi ve ticarethane abonelerinin kullandığı elektriğe ise yüzde 20 oranında zam yapıldı.
28.09.2023
17:07
Yedisu`da kuru fasulye festivali
Yedisu'da kuru fasulye festivali
Coğrafi işaretli Yedisu horoz kuru fasulyesi festivali düzenlendi. Bingöl Valisi Usta, 'Halihazırdaki 700 dekarda üretimin ekonomiye katkısı yaklaşık 17 milyon TL civarındadır. Hedeflediğimiz üretimin 4 bin dekarının ekonomiye katkısı ise 100 milyon civarında olacağını paylaşmak istiyorum' dedi.
28.09.2023
17:02
Bingöl`de kentsel dönüşümle yeni bir yaşam alanı oluşuyor
Bingöl'de kentsel dönüşümle yeni bir yaşam alanı oluşuyor
Konut ve iş yerlerinin tamamlandığı, alt yapı ve çevre düzenlemesinin sürdürüldüğü kentsel dönüşüm projesi alanında incelemelerde bulunan Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan; 'Bingöl için çok güzel bir yaşam alanı oluşuyor, mahallemizle birlikte şehrimizin çehresi değişiyor' dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın