KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
30 Eylül 2023 Cumartesi
17 °C Açık

Cevdet Yılmaz Bingöl'e Geliyor

Dün TBMM'de yemin ederek resmen göreve başlayan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, ilk ziyaretini memleketi Bingöl'e gerçekleştirecek. Pazar günü saat 13.00'te Kültür Parkı'nda vatandaşlarla bir araya gelip tebrikleri kabul edecek olan Yılmaz'ın gelişi için hazırlıklara başlandığı bildirildi.

Cevdet Yılmaz Bingöl`e Geliyor
08 HAZİRAN 2023 PERŞEMBE 12:49
19
3047
3
AA aa

Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde Cumhurbaşkanı Yardımcısı olarak görev alarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan sonraki isim olan Cevdet Yılmaz, ilk ziyaretini memleketi Bingöl'e gerçekleştirecek. Ziyarette Yılmaz'a, AK Parti Bingöl Milletvekilleri Feyzi Berdibek ve Zeki Korkutata refakat edecek.

HAVALİMANINDA KARŞILANACAK

Pazar günü Bingöl'e gelecek olan Yılmaz'ın havalimanında büyük bir coşkuyla karşılanması için hazırlıkların başladığı bildirilirken, ilk olarak Bingöl Valiliği ve Bingöl Belediyesi'ni ziyaret etmesi bekleniyor.

KÜLTÜR PARKI'NDA HALK BULUŞMASI

Yeni görevi nedeniyle büyük coşkunun yaşanıp kutlamaların yaşandığı memleketine yapacağı ilk ziyaretinde halkla da buluşacak olan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, pazar günü saat 13.00'te Kültür Parkı'nda vatandaşlarla bir araya gelip tebrikleri kabul edecek.

Yılmaz, ziyaret ve tebrik kabullerinin ardından aynı gün Ankara'ya dönecek.

“YOĞUN MESAİ NEDENİYLE ZİYARETÇİ KABULÜ ZOR OLACAK”

Yeni görevi nedeniyle büyük bir sorumluluk altında olan ve yoğun mesaisi nedeniyle Bingöl'e eskisi gibi çok fazla gelemeyecek olan Cevdet Yılmaz'ın geçmiş dönemlerde TBMM ve AK Parti Genel Merkezi'ndeki gibi ziyaretçi kabul edemeyeceğini belirten AK Partili bir isim, şunları söyledi;

“Türkiye Yüzyılı'nın ilk kabinesinde Cumhurbaşkanından sonraki isim olan Sayın Cevdet Yılmaz, çok büyük bir yükün altında şuan. Sayın Cumhurbaşkanımızın yurtdışı seyahatleri başlayacak ve göreve, Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımız Cevdet Yılmaz Bey vekalet edecek. Bingöl'ün değil, tüm Türkiye'nin sorumluluğu omuzlarında olacak. Haliyle çok yoğun bir mesai ile çalışacak. Bundan ötürü de geçmişte Bakanlık ya da milletvekilliği dönemleri gibi Bingöl'e sık sık gelip gitmesi beklenemez. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde de ziyaretçi kabulü yoğun mesai nedeniyle pek mümkün olmayacak. Bingöl ile ilgili çok önemli sorun ve talepler, Bingöl milletvekilleri aracılığıyla kendisine iletilecek. Yoğunluk daha da artmadan yapacağı ziyaretle, yaşattığı gururla sevinen, mutlu olan Bingöl halkıyla buluşacak, tebrikleri kabul edecek ve sonrasında Ankara'ya dönecek. İnşallah pazar günü Bingöl halkı öz evladını bağrına basacak, sevgi ve muhabbetiyle ona manevi güç katacaktır.”

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_102383)
09 Haziran 2023 Cuma 12:45
Gelse Ne olacak kültür park 'ta çaylarınızı içersiniz yerel secimler seçim çalışması başlar.
Durmak yok yola devam ekmek 8 tl dolar 25 insanlar aç iş yok vekil yakınları nemalanır parası olan daha zengin olur.
Karşılama için lorke oynamaya devam.
Misafir Kullanıcı (@Misafir_102381)
09 Haziran 2023 Cuma 01:38
143 tl olan çay mujdesiyle mi kurban olayım
Misafir Kullanıcı (@Misafir_102376)
08 Haziran 2023 Perşembe 14:29
Cevdet beyin yerinde olsam y...., h.... ve kendisi ile akrabalık bağlarini kulanarak milleti çarpanlar ile görüşmezdim.
29.09.2023
17:41
Meteoroloji`den Bingöl için şiddetli yağış uyarısı!
Meteoroloji'den Bingöl için şiddetli yağış uyarısı!
Yurdu etkisi altına almaya başlayan yağışlı hava, hafta sonu itibariyle Bingöl'de de etkili olacak, Cuma'ya kadar da sürecek. Valilik, vatandaşlara tedbirli olmaları çağrısında bulundu.
29.09.2023
14:39
Bingöl`de gezici KETEM aracı hizmete alındı
Bingöl'de gezici KETEM aracı hizmete alındı
Kente kazandırılan ve İl Özel İdaresi ve Bingöl Belediyesinin de destekleriyle tamamlanan gezici KETEM aracı hizmete sunuldu. Aracın, öncelikle kırsal alanlarda hizmet vereceği belirtildi.
29.09.2023
14:17
Deprem için tedbir ve dikkat uyarısı!
Deprem için tedbir ve dikkat uyarısı!
Doğu Anadolu fay hattı boyunca Elâzığ Pütürge ve Bingöl Karlıova taraflarında çok ciddi bir gerilim yoğunlaşması olduğunu ifade eden Doç. Dr. Toker: 'İç Anadolu'da ve aynı zamanda Kuzeydoğu Anadolu fayının Erzincan tarafı ve Doğu Anadolu fayının Elâzığ ve Kahramanmaraş taraflarında 4 buçuk ve 5'in üzerinde yüksek değerli artış şokları görmeye devam edeceğiz.'
29.09.2023
13:17
Elektrikte ekim tarifesi belli oldu zam geldi!
Elektrikte ekim tarifesi belli oldu zam geldi!
1 Ekim'den itibaren geçerli olacak yeni elektrik fiyat tarifesi belirlendi. Yeni tarifeye göre, konut aboneleri için zam yapılmazken, sanayi ve ticarethane abonelerinin kullandığı elektriğe ise yüzde 20 oranında zam yapıldı.
28.09.2023
17:07
Yedisu`da kuru fasulye festivali
Yedisu'da kuru fasulye festivali
Coğrafi işaretli Yedisu horoz kuru fasulyesi festivali düzenlendi. Bingöl Valisi Usta, 'Halihazırdaki 700 dekarda üretimin ekonomiye katkısı yaklaşık 17 milyon TL civarındadır. Hedeflediğimiz üretimin 4 bin dekarının ekonomiye katkısı ise 100 milyon civarında olacağını paylaşmak istiyorum' dedi.
28.09.2023
17:02
Bingöl`de kentsel dönüşümle yeni bir yaşam alanı oluşuyor
Bingöl'de kentsel dönüşümle yeni bir yaşam alanı oluşuyor
Konut ve iş yerlerinin tamamlandığı, alt yapı ve çevre düzenlemesinin sürdürüldüğü kentsel dönüşüm projesi alanında incelemelerde bulunan Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan; 'Bingöl için çok güzel bir yaşam alanı oluşuyor, mahallemizle birlikte şehrimizin çehresi değişiyor' dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın