KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
23 Nisan 2024 Salı
°C

Coşkun: 'Gençlerin neler başaracağını herkese göstereceğiz'

'Gençlik Buluşması'nda talep ve beklentileri dinleyen AK Parti Bingöl Milletvekili Adayı Furkan Ufuk Coşkun, Meclis'te gençlerin sesi olacağını vurguladı ve seçimi işaret edip ekledi; 'Tek vücut olacağız ve gençlerin neler başarabildiğini tüm herkese göstereceğiz.'

Coşkun: `Gençlerin neler başaracağını herkese göstereceğiz`
27 NİSAN 2023 PERŞEMBE 15:54
59
2637
0
AA aa

14 Mayıs 2023 milletvekili 28. dönem genel seçimleri için çalışmaları kapsamında gençlerle yoğun bir mesai geçiren AK Parti Bingöl Milletvekili Adayı Furkan Ufuk Coşkun, Genç ilçesinde AK Parti Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ‘Gençlik Buluşması'na katıldı.

Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik ve teşkilat başkanlarının refakat ettiği buluşmada yaşamına dair bilgiler paylaşıp siyasetteki amaç ve hedeflerine değinen Coşkun, gençlerin beklentilerini dinleyip sorularını da yanıtladı.

Üniversite yılarından itibaren AK Parti saflarında mücadele verdiğini, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı görevine yükseldiğini ve bu mücadelenin neticesi olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takdirleriyle Bingöl'de milletvekili adayı olduğunu aktaran Coşkun, gençlerin kendisine gösterdiği ilginin ayrı bir güç verdiğini ve onların bu kararlılığı ile geleceğe daha umutla baktığını söyledi.

“İSTİHDAM SORUNUNUN ÇÖZÜMÜNE ODAKLANACAĞIZ”

Bingöl'de 60 Binden fazla genç seçmen olduğuna ve gençlerin belirleyici rolüne dikkat çeken Coşkun; “Gençlerimizin sorunu istihdam. Yapılan yatırımlar sayesinde Rabbime şükürler olsun ki, bu sorun giderek azalıyor. Çünkü başta SÜTAŞ olmak üzere, tekstil fabrikaları, organize sanayide ardı ardına açılan işyerleri ve demir-çelik fabrikasının da kurulmasıyla istihdam sorunu belirli oranda düşecektir. Bizlerde burada genç kardeşlerimizi teşvik ederek yatırım konusunda cesaretlendirmeye çalışıyoruz. Çünkü AK Parti'nin seçim beyannamesinde gençlere yönelik çok büyük fırsatlar var. Bende genç kardeşlerimize bir kardeş, bir ağabey ve bir dost olmaya geldim” dedi.

“GENÇLERLE TEK VÜCUT OLUP BAŞARACAĞIZ”

Bingöl gençliğinin yaşadığı sorunları kökten çözmek için var gücü ile çalışacağını ifade eden Coşkun, Meclis'te gençlerin sesi olacağını ve onların beklentileri üzerine çalışmalar gerçekleştireceğinin altını çizdi.

Spor kulüpleriyle, gençlik yapılanmalarıyla sıkı temasının olduğunu ve Meclis'e girmesi halinde bu alanlarda çok önemli adımlar atacağını dile getiren Coşkun; “Genç kardeşlerimizle sürekli bir iletişim ve istişare halinde olacağız. Onlardan aldığımız güçle onlar için daha etkin faaliyetlerde bulunacak, onların önündeki engelleri el birliğiyle kaldıracağız. Anlık çözümler değil yatırımlar noktasında bakanlıklar nezdinde girişimlerde bulunacağım ve Bingöl gençliğinin sorunlarını kökten çözmek için var gücümle çalışacağım. Bizim işimiz tamamen gençlik olacak. Tek vücut olacağız ve gençlerin neler başarabildiğini tüm herkese göstereceğiz” diye konuştu.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
23.04.2024
18:15
Trafik sigortasında yeni dönem: Zam hesabı değişti
Trafik sigortasında yeni dönem: Zam hesabı değişti
Mayıs ayı itibarıyla trafik sigortalarında yeni dönem başlıyor. Bunda böyle zamda üst sınır maliyet endeksine göre belirlenecek. Peki bu ne demek oluyor? İşte sürücüleri yakından ilgilendiren gelişmenin detayları...
23.04.2024
18:14
Erdoğan`dan kamuda tasarruf mesajı
Erdoğan'dan kamuda tasarruf mesajı
Milletin refahını artırmaya yönelik adımlar atıldığını belirterek gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağının altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan, gıdadaki fahiş fiyatlar için de 'Milletimizin fahiş fiyat yükünün altında ezilmesine asla müsaade etmeyeceğiz' yorumunda bulundu.
23.04.2024
18:13
Bingöl`de aranan 19 şahıs yakalandı
Bingöl'de aranan 19 şahıs yakalandı
Bingöl'de aranan 19 şahıs, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yapmış olduğu çalışmalar sonucunda yakalanarak cezaevine teslim edildi.
23.04.2024
18:13
Bingöl`de akrabaların husumeti barışla noktalandı
Bingöl'de akrabaların husumeti barışla noktalandı
Bingöl'ün Genç ilçesinde akraba olan iki aile arasındaki husumet, Kaymakam Muhammet Güzel'in girişimleri sonucu barışla son buldu.
23.04.2024
18:12
Bingöl`de deprem!
Bingöl'de deprem!
ADAD, yerin 7 kilometre derinliğinde meydana gelen depremde depremin merkez üssünün Karlıova İlçesi olduğunu duyurdu.
23.04.2024
14:19
23 Nisan`da valilik makamına oturan Muhammed, `Bingöl`de dayanaksız binaların yapılmasına izin vermeyeceğiz`
23 Nisan'da valilik makamına oturan Muhammed, 'Bingöl'de dayanaksız binaların yapılmasına izin vermeyeceğiz'
Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında makamını temsili olarak 6'ıncı sınıf öğrencisi Muhammed Berke Saray'a devretti. 6'ıncı sınıf öğrencisi Muhammed Berke, deprem bölgesi Bingöl'de dayanıksız yapılara izin verilmemesini temsili belediye başkanına iletti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın