Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
20 Ocak 2020 Pazartesi
°C

'Ekranı bırak bana bak'

Bal Peteği Anaokulunun minik öğrencileri E-Tivining Projesiyle 'Ekranı Bırak Bana Bak' sloganıyla ailelerle ve yetişkinlerle verimli zaman geçirme projelerini tanıttı.

14 OCAK 2020 SALI 16:50
2
714
0
AA aa
`Ekranı bırak bana bak`

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bal Peteği Anaokulu'nun minik öğrencileri, Ekranı Bırak Bana Bak” sloganıyla bir proje çalışması başlattı.

Projelerini İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney'e sunan öğrenciler, projenin amacının ailelerle ve yetişkinlerle verimli zaman geçirme olduğunu vurguladı.

Hazırladıkları proje hakkında bilgi veren Okul Müdürü Ayşe Yaşa; “Papatyalar Sınıfı Sabahçı grup Öğrencilerinin katıldığı ''Ekranı Bırak Bana Bak'' E Twining projesi ile teknoloji bağımlılığının hızla arttığı günümüzde ailelerde teknoloji bağımlılığı ile ilgili farkındalık uyandırmak, çocuklarla nitelikli zaman geçirmelerini sağlamak, çocuklara da yetişkinlerle nitelikli zaman geçirme ve kendilerini ifade etme becerilerini geliştirmek hedeflenmektedir” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Güney ise, hazırlanan bu proje minik evlatların aileleri ile birlikte keyifli vakit geçirme açısından çok güzel bir çalışma olduğunu, projenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın