Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
07 Aralık 2019 Cumartesi
°C

Elektrik kesintisi olacak

Fırat EDAŞ, merkez Bahçelievler Mahallesi'nde yarın 08.30 ile 15.30 saatleri arasında elektrik kesintisi olacağını duyurdu.

02 ARALIK 2019 PAZARTESİ 17:51
5
2378
0
AA aa
Elektrik kesintisi olacak

Fırat Elektrik Dağıtım AŞ. Bakım ve Onarım Kesinti Listesi'nde yer alan bilgiye göre, 3 Aralık tarihinde saat 08.30 ile 15.30 arasında, merkez Bahçelievler Mahallesi'nde Yatırım çalışmaları kapsamında elektrik kesintisi olacağını duyurdu.

Yine Genç ilçesine bağlı Sarıbudak köyü mevkiinde yapılacak işletme bakım çalışmasından dolayı 3 Aralık saat 09.00 ile 15.00 aralığında kesinti olacağını duyurdu. 

BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Fırat EDAŞ Bingöl İl Müdürlüğü, bakım onarım faaliyetlerini eksiksiz yürütüyor.  Çalışma kapsamında Kaleönü, Yenimahalle ve İnalı Mahallesi'ni besleyen ana hatlarda ve Gözer hattında rüzgârda dalların temasından kaynaklı kesintilere neden olan ağaçların budama işlemleri yapıldı. Meyve ağaçları arasından geçen iletkenlere ise alpek kablo ile kapalı hale getirildi. İletken kopukluğu yaşanabilecek yerlerde de iletkenler yenilendi.

Ayrıca bölgede kış mevsiminde eğrilen direklerin onarımlarına devam eden Fırat EDAŞ, ihtiyaç duyulan yerlerdeki direklerde de gerekli yenilemeleri titizlikle yapıyor. Tespit edilen arızalı sokak aydınlatmaların bakım onarımları da aynı paralelde sürdürülüyor.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın