KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
05 Şubat 2023 Pazar
-2 °C Hafif kar ve sis

Emniyetten sporculara malzeme desteği

Bingöl Emniyet Müdürlüğü, gençlerin kötü alışkanlıklara bulaşmaması için bünyesinde oluşturduğu ve Bingöllü gençlerden kurduğu Polis Gücüspor Kulübü futbol takımına malzeme yardımı yaptı.

Emniyetten sporculara malzeme desteği
21 ARALIK 2010 SALI 08:39
0
1852
0
AA aa

Bingöllü işadamları tarafından kurulan ve sekreteryalığını Bingöl Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüğü'nün yaptığı Polis Gücüspor Kulübü futbol takımına futbol topu, forma, ayakkabı, çorap, dizlik, eldiven ve idman malzemeleri verildi. Bingöllü işadamı Raif Demir sponsorluğunda alınan malzemeler Emniyet Müdürü Ahmet Akbal, Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Bin ve Eğitim Şube Müdürü Ferhat Kılıç tarafından sporculara dağıtıldı. 

Bingöl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal, amaçlarının gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutup spora yönlendirmek olduğunu belirterek, bu konuda da imkanları nispetinde çalışmalarını yürüttüklerini söyledi. Akbal, "Gençler sağlıklı spor yapsın diye uğraşıyoruz. Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Uyuşturucu ile mücadelede en büyük etken spor olduğundan gençlerimizin kötü alışkanlıklara bulaşmaması için spora kanazile etmeye çalışıyoruz. Bu doğrultuda bugün Bingöllü gençlerden oluşan Polis Gücüspor futbol takımı
sporcularına ihtiyaçları olan malzemeleri verdik. Bingöllü işadamları tarafından kurulan ve Bingöl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Polis Gücüspor Kulübü 22 dalda 300 gencimizi eğitiyor. Bu sayı her geçen gün artacaktır. Gençlerimizi spora yönlendirip hem kötü alışkanlıklardan kurtaracağız, hem de milli takımlara sporcu yetiştireceğiz" dedi.

Polis Gücüspor Kulübü idari işlerini yürüten Eğitim Şube Müdürü Ferhat Kılıç ise kulüp bünyesinde eğittikleri gençlerin aileleri ile işbirliği içinde olduklarını söyledi. Kılıç, "Kulübümüze aldığımız bütün gençlerin aileleri ile görüşüyoruz. Onların rızalarını aldıktan sonra bu gençlerin başvurularını kabul ediyoruz. Aileler ile yaptığımız bu işbirliği ile gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutuyoruz" şeklinde konuştu.
 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
04.02.2023
21:42
Şehrin gözdesi ama yolu kapalı!
Şehrin gözdesi ama yolu kapalı!
Şehrin tek kış turizm merkezi olan ve bölgeden çok sayıda ziyaretçi ağırlayan Hesarek Kayak Merkezi'nde ulaşım sorununun hemen her yıl yaşanması ziyaretçilerin tepkisine neden olurken, şehrin yöneticilerinin duruma duyarız kalması da sert bir dille eleştiriliyor.
04.02.2023
20:52
Seçim öncesi fitne uyarısı...!
Seçim öncesi fitne uyarısı...!
Yaklaşan seçim öncesi aile bireylerini fitnelere karşı dikkatli olmaları hususunda uyaran Solaxan Aşireti Aile Büyükleri, siyasi tercihlerden dolayı kırgınlık ve küskünlük olmamasını da istedi.
03.02.2023
18:10
`Prestij Meselesi` vizyona girdi
'Prestij Meselesi' vizyona girdi
Mahsun Kırmızıgül'ün senaryosunu yazdığı ve yönettiği 'Prestij Meselesi' bugün vizyona girdi. Filmde, Bingöllü hemşehrilerimiz Yusuf Buyankara ve Cahit Balat da yer alıyor.
03.02.2023
16:49
131 köy yolunun açılması için çalışmalar sürüyor
131 köy yolunun açılması için çalışmalar sürüyor
Bingöl'de dün etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle kapanan 131 köy yolunda İl Özel İdaresi ekiplerinin çalışmaları sürüyor.
03.02.2023
16:47
60 yaşındaki hasta, 3 saatlik çalışmayla hastaneye ulaştırıldı
60 yaşındaki hasta, 3 saatlik çalışmayla hastaneye ulaştırıldı
Bingöl'ün Genç ilçesine bağlı Keklikdere Köyü'nde rahatsızlanan 60 yaşındaki hasta, Genç Kaymakamlığı İlçe Özel İdaresi ekiplerinin 3 saatlik yol açma çalışması sonucu hastaneye götürüldü.
03.02.2023
16:46
EYT teklifi komisyondan geçti
EYT teklifi komisyondan geçti
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz; 'EYT kapsamında emekli olanlardan çalışmaya devam edenlere 5 puan prim desteği, taşerondan kadroya geçenlerde zorunlu emekli olma şartının kaldırılmasını içeriyor.'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın