Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
05 Aralık 2019 Perşembe
°C

En mutlu günümüze acı karışmasın, üzülmeyelim

Bingöl'deki uygulama noktasını ziyaret eden Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş; Şükürler olsun, rakamlar gösteriyor ki, geçmiş yıllarla kıyaslandığında çok daha iyi sonuçları elde etmişiz. Tabi amacımız, hedefimiz bu en mutlu günümüze acı karışmasın, üzülmeyelim dedi.

12 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ 16:31
4
3399
1
AA aa
En mutlu günümüze acı karışmasın, üzülmeyelim

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Bingöl'e geldi. İlk olarak Bingöl Valisi Kadir Ekinci'yi makamında ziyaret eden Emniyet Genel Müdürü Aktaş, daha sonra İçişleri Bakanlığı'nın tatil süresince aldığı tedbirler kapsamında, Elazığ-Bingöl Karayolu'nda bulunan "Yaşam Çadırı"nda vatandaşları bilgilendirdi.

Burada araçlarda bulunan çocuklara çeşitli hediyeler veren Emniyet Genel Müdürü Aktaş, kazaları en aza indirmek için seferberlik ilan ettiklerini söyledi.

64 bin ekip 100 bin personelin sahada olduğunu aktaran Emniyet Genel Müdürü Aktaş, “Emniyet Genel Müdürlüğü'müz bayram boyunca toplam 7 gün, kaza olmasın diye veyahut trafik kazalarını en aza indirebilmek için büyük bir seferberlik ilan etti. Bu kapsamda, tatil boyunca günlük ortama 7 bin 700 noktada 13 bin 500 personelin görev yapacağı bir tedbir uygulaması başlattık. 7 gün süresi için toplam 64 bin ekip 100 bin personelle arkadaşlarımız sahada oldular, olacaklar. Amacımız kaza oranını en aza indirebilmek. Can ve mal kaybına engel olmak. Şükürler olsun, rakamlar gösteriyor ki, geçmiş yıllarla kıyaslandığında çok daha iyi sonuçları elde etmişiz. Tabi amacımız, hedefimiz bu en mutlu günümüze acı karışmasın, üzülmeyelim” şeklinde konuştu.

Kontrol noktalarındaki amaçlarına değinen Emniyet Genel Müdürü Aktaş, “Kontrol noktalarında arkadaşlarımız, yüz yüze iletişime geçerek hem trafik bilincinin arttırılmasına yönelik çalışmaları ortaya koyuyorlar hem de normal, rutin denetimlerini yapıyorlar. Bingöl'de de kontrol noktasındayız. Aynı zamanda da yaşam tüneli uygulamasının olduğu noktadayız. Yaşam Tüneli Uygulamasındaki en büyük amaç, insanlarımız birebir yüz yüze iletişim kurarak, onların hem yorgunluklarını gidermek hem trafik kuralları ile ilgili bir bilinç oluşturmak hem de çocuklarımızın için uygulamaya koyduğumuz projeler hakkında onları bilgilendirmek” dedi.

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş'ın uygulama noktasındaki ziyaretine, Bingöl Valisi Kadir Ekinci ve İl Emniyet Müdürü Metin Akay eşlik etti.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_48704)
14 Ağustos 2019 Çarşamba 09:55
hoca iyibayramlar ama yaptığın zamlar hiç adilane değil sende sürekli görsele hitap edip tırılıyonlarca borççıkaryükselbaragazi gibi sanıyorum ilbaşkanın duaları bile buzam zulmüne çare olamıyor
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın