KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
26 Eylül 2023 Salı
14 °C Açık

Encümen toplantısına son başkanlık

Son kararnameyle Afyon'a tayini çıkan Vali İrfan Balkanlıoğlu, dün yapılan İl Encümen Toplantısı'na son defe başkanlık yaptı.Toplantıda söz alan Vali Balkanlıoğlu, Bingöl'de 3 yıl görev yaptığını ve görev süresi içerisinde encümen üyeleriyle uyum içerisinde çalıştıklarını söyledi.

Encümen toplantısına son başkanlık
31 ARALIK 2010 CUMA 08:52
0
1868
0
AA aa

Bingöl'de görev yaptığı süre içerisinde kentin gelişmesi için bütün imkânlarını kullandığını belirten Vali Balkanlıoğlu, mevcut encümen üyelerinin de önemli çaba sarf ettiğini kaydetti.

Vali Balkanlıoğlu, “ Çalışmalar sırasında sizlerin gösterdiği yoğun çaba ve gayretlerden dolayı teşekkür ediyorum. Görev sürem içerisinde Bingöl ilimizin kalkınması ve daha iyi şartlara sahip olması için gayret göstermeye çalıştık. Bu çalışmalardan en önemlisi SÜTAŞ ile yapılan çalışmalardır. SÜTAŞ Bingöl ilimize yaklaşık olarak 150 Milyon TL'lik bir yatırım yapmaya hazırlanıyor. Bu çalışmanın benden sonra faaliyete geçmesini ümit ediyorum. Bu çalışma sayesinde birçok kişi iş sahibi olacaktır.” dedi.

İl encümen üyeleri Vali Balkanlıoğlu'na Bingöl ilindeki görevi anısına bir plaket takdim ederek yeni görevinde başarılar dilediler.


 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın