Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
20 Ekim 2021 Çarşamba
9 °C Güneşli

Engelli vatandaşa tekerlekli sandalye hediye edildi

Bingöl'ün Solhan ilçesinde bir engelli vatandaşa, Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından tekerlekli sandalye hediye edildi.

12 EKİM 2021 SALI 16:25
1
431
1
AA aa
Engelli vatandaşa tekerlekli sandalye hediye edildi

Bingöl Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Solhan Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen ziyaretlerde ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen engelli vatandaşa tekerlekli sandalye hediye edildi.

Kuruluş Müdürü Seyfettin Özdemir ve personelleri tarafından ilçeye bağlı Yenidal Köyünde Aile Sosyal Destek Programı (ASDEP) kapsamında vatandaşların ikamet adreslerinde gerçekleştirilen incelemeler esnasında ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen engelli vatandaşa tekerlekli sandalye yardımı yapıldı.

Solhan Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Aile Sosyal Destek Programı (ASDEP) kapsamında Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seyfettin Özdemir ve personelleri tarafından ilçemizin Yenidal Köyü ve mezralarında hane ziyaretleri devamı ediyor. Ziyaretler esnasında engelli olduğu tespit edilen yaşlı vatandaş hakkında hazırlanan bilgi notunun kuruluş müdürü ile paylaşılması üzerine yerinde inceleme yapmak amacıyla Kuruluş Müdürü Özdemir ve personelleri tarafından aileye ikinci ziyaret gerçekleştirildi. İhtiyaç duyulan tekerlekli sandalye Sayın Kaymakamımızın talimatları doğrultusunda karşılanarak vatandaşımıza ulaştırılması amacıyla Sosyal Hizmet Merkezine teslim edildi. Kuruluş Müdürü Özdemir ve personelleri tarafından evinde ziyaret edilen personelimize tekerlekli sandalye teslim etti” denildi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_86111)
14 Ekim 2021 Perşembe 07:56
poz verenler neyin havasını atıyor
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın