Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Eylül 2021 Salı
31 °C Güneşli

Esnaflara Aşı Çağrısı

İl Sağlık Müdürü Mehmet Emin Gündoğdu, Bingöl Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliğini ziyaret ederek esnafların aşı olması yönünde telkinlerde bulunulmasını istedi.

03 AĞUSTOS 2021 SALI 17:05
6
517
0
AA aa
Esnaflara Aşı Çağrısı

Aşılanma oranının az olduğu Bingöl'de İl Sağlık Müdürü Mehmet Emin Gündoğdu, vatandaşları aşı olmaları konusunda çağrıda bulunurken bir yandan da çeşitli STK ve Meslek Odalarıyla görüşmelerini sürdürüyor. Mobil aşı ekipleriyle saha çalışmalarına da katılan Gündoğdu, Bingöl Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği(BESOB) Başkanı Ali Bayram ile görüşerek, odaya bağlı esnafların aşı olması yönünde telkinlerde bulunulmasını istedi.

Gündoğdu'nun ziyareti ile ilgili BESOB'dan yapılan açıklamada, “İl Sağlık müdürümüz ESOB başkanımız Ali Bayram'ı ziyaret ederek ilimizde aşılama oranı çok düşük olduğu bu konuda esnaflarımızın aşı olması için telkinde bulunmamızı esnaflarımızın sağlığı için bir an önce aşılarını yapmaları önem arz etmektedir.” denildi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın