KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
23 Haziran 2024 Pazar
°C

Evde hazırladılar, polislere ikram ettiler

Güven ve huzurun bekçileri olan polis ve jandarma ekiplerini ziyaret eden Genç Milli Beka Harekatı yönetimi, güvenlik güçlerine evlerinde yaptıkları tatlı ve böreklerden ikram ederek görevlerinde başarılar diledi.

Evde hazırladılar, polislere ikram ettiler
21 OCAK 2020 SALI 16:54
8
4677
0
AA aa

Genç Milli Beka Teşkilatı, tatlı bir sürpriz yaparak Genç ilçesinin giriş ve çıkışlarında yer alan güvenlik noktalarını ziyaret ederek polis ve jandarma ekiplerine kendi evlerinde hazırladıkları tatlı ve böreklerden ikram ederek görevlerinde başarılar diledi.

Buz gibi havada nöbet tutan polis ve jandarma ekipleri ise, Milli Beka teşkilatına bu tatlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Milli Beka Hareketi Genç İlçe Başkanı Haşim Sav'da polis ve jandarma ekiplerinin soğuk kış günlerinde halkı korumak için verdikleri mücadeleyi birebir gördüklerini, gönülleri hoş olsun diye de tatlı ve börek ikramında bulunmak istediklerini söyledi. Sav, "Arkadaşlarımızla birlikte geldik ve bizlerin huzuru için soğuk havalarda nöbet tutan polis ve jandarma ekiplerimize ikramlarda bulunduk. Aynı zamanda onların yaşadıkları sorun ve sıkıntılarını görme anlamında kendimizde birkaç dakika dışarıda durmamıza rağmen neredeyse donuyoruz. Ama onlar saatlerce, sabaha kadar bu mücadeleyi verip, hem bizim korunmamız için hem de bizim güvenliğimiz için bu mücadeleyi veriyorlar. Biz de gönülleri hoş olsun anlamında böyle bir ziyarette bulunduk kendilerine, misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Görevlerinde başarılar diliyoruz, Allah onların yardımcısı olsun" dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın