KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
28 Mayıs 2024 Salı
°C

Fka'da ab eğitimi gerçekleştirildi

Malatya'da, Avrupa Birliği (AB) Genel Sekreterliği tarafından AB eğitimi gerçekleştirildi.

Fka`da ab eğitimi gerçekleştirildi
25 ARALIK 2010 CUMARTESİ 01:15
0
1782
0
AA aa

 

Fırat Kalkınma Ajansı'nda düzenlenen eğitime, mesleki teşekkül temsilcileri, bazı daire müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Eğitim öncesinde konuşma yapan Fırat Kalkınrma Ajansı Genel Sekreteri Fethi Altunyuva; Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerini kapsayan Fırat Kalkınma Ajansı'nın faaliyetlerinden kısaca söz edip, Doğu ve Güneydoğu illerinin AB hibelerinden yeterince yararlanamadığına dikkat çekti Altunyuva, "Hedefimiz, AB fonlarından daha fazla yararlanmaktır" ifadelerini kullandı.
Hayat standardının yükselmesine katkıda bulunmanın temel hedeflerinden biri olduğuna parmak basan Altunyuva, Fırat Kalkınma Ajansı olarak bu konuda çabalarını sürdürdüklerini kaydetti.
Altunyuva'nın konuşmasından sonra eğitime geçildi. Avrupa Birliği ile ilgili müzakere süreci, AB ülkeleriyle ilişkiler konularında konu uzmanları eğitim verdi.
Eğitim verenlerin görev, isim ve konuları şöyle:
"AB Eğitim ve Kurumsal Yapılama Başkanlığı'nda görevli Uzman Yardımcısı Erol Patan "AB tarihçesi ve AB Türkiye ilişkileri", Katılım Politikası Başkanlığı'nda görevli Uzman Efe Güler "AB müzakere sürecinin Türkiye'deki koordinasyonu", Proje Uygulama Başkanlığı'nda görevli Uzman Yardımcısı Ayşe Deniz Arıcan "AB hibe programları kapsamında proje destekleri", Sosyal, Bölgesel ve Yenilikçi Politikalar Başkanlağı'nda görevli Uzman Hakan Karataş ise "Topluluk programları."
YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
27.05.2024
22:54
Bingöl Kent Park Projesi 14 Haziran`da ihaleye çıkıyor
Bingöl Kent Park Projesi 14 Haziran'da ihaleye çıkıyor
Arsa hazır, sıcak suyu var, proje tüm detaylarıyla hazırlanmış! Talipli çıkarsa Bingöl'e ciddi bir sosyal kazanım sağlayacağı gibi önemli bir istihdam kapısı da aralanmış olacak. İşte projeye dair detaylar ve ihale bilgileri;
27.05.2024
22:04
Bingöl`de ‘Hilmi Ziya Ülken`i Anma` Paneli
Bingöl'de 'Hilmi Ziya Ülken'i Anma' Paneli
Hilmi Ziya Ülken'in özellikle felsefe, mantık, din ve tarih alanlarında bilim dünyasına yaptığı katkıların ele alındığı panelde, eğitimci, filozof ve yazar kimliğiyle bilinen Ülken'in eserlerinin Türk düşünce hayatına yön verdiği ve yeni ufuklar açtığı vurgulandı.
27.05.2024
18:10
Bingöl`de uyuşturucu tacirlerine darbe! 20 gözaltı
Bingöl'de uyuşturucu tacirlerine darbe! 20 gözaltı
Bingöl'de 2 hafta içinde İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı'nın yapmış olduğu uyuşturucu operasyonlarında 20 kişi gözaltına alındı.
27.05.2024
17:58
Otomobil şarampole uçtu: 2 yaralı
Otomobil şarampole uçtu: 2 yaralı
Bingöl-Elâzığ yolunda otomobilin şarampole uçması sonucu meydana gelen trafik kazasında, 2 kişi yaralandı.
27.05.2024
17:46
Bingöl`de 56 firari şahıs yakalandı
Bingöl'de 56 firari şahıs yakalandı
Şahısların yol aramalarında, ev ve iş yerleri baskınları ile kimlik kontrollerinde yakalandığını belirten Bingöl Valisi Usta; 'Operasyonları yöneten İl Jandarma Komutanımızı, İl Emniyet Müdürümüzü, operasyonlara katılan Polislerimizi, Jandarmalarımızı tebrik ediyorum. Milletimizin duası sizinle' dedi.
27.05.2024
17:21
Koç:
Koç: '27 Mayıs darbesi tarihte bir kara lekedir'
AK Parti Bingöl İl Başkanlığı İnsan Hakları Birimi Başkanı Başak Koç; '27 Mayıs Darbesi, milli iradeden kopan bir zihniyetin ürünü olarak vicdanlara, hukuka, tarihe ve insanlığa silinmez kara bir leke bırakmıştır.'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın