KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
23 Nisan 2024 Salı
°C

Genç Mevlâna'dan Jimnastikte Dört Kupa

Gelen, bu başarıların devam edeceği inancını dile getirip, sporcularının gelecekte Mili Takımda yer alma hedefini de aktardı.

Genç Mevlâna`dan Jimnastikte Dört Kupa
19 MAYIS 2023 CUMA 15:53
0
973
0
AA aa

Genç Mevlâna Ortaokulu jimnastik alanında katıldığı tüm kategorilerde şampiyon oldu. Küçük Erkekler, Küçük Kızlar, Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar alanında il birincisi olan Mevlâna Ortaokulu, 4 kupa kazanarak alanında fark yarattı.

Öğrencilerinin başarısıyla gururlanan ve tebriklerini paylaşan Genç Mevlâna Ortaokulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Yakub Gelen, bu başarıların devam edeceği inancını dile getirip, sporcularının gelecekte Mili Takımda yer alma hedefini de aktardı.

Gelen: “Öncelikle müsabakalara katılmamıza imkân veren ve bizleri her zaman destekleyen Genç İlçe Kaymakamı Sayın Yusuf Kaptanoğlu'na, Genç ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve Okul Müdürümüz Zülküf Zengin'e teşekkür ederiz. Mevlâna ortaokuluna atandığım dönem Genç ilçe spor salonunda çocuklar ile Jimnastik egzersizleri yapıyorduk. Bu süreçte spor salonunda bize destek olan ve salon yıkıldıktan sonra ise okulumuzda jimnastik odası yapmamıza yardımcı olan Genç İlçe Spor Müdürlüğü'ne ve İlçe Spor Müdürü Sayın Engin Dağ'a ayrıca teşekkür ederiz” dedi.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
23.04.2024
18:14
Erdoğan`dan kamuda tasarruf mesajı
Erdoğan'dan kamuda tasarruf mesajı
Milletin refahını artırmaya yönelik adımlar atıldığını belirterek gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağının altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan, gıdadaki fahiş fiyatlar için de 'Milletimizin fahiş fiyat yükünün altında ezilmesine asla müsaade etmeyeceğiz' yorumunda bulundu.
23.04.2024
18:13
Bingöl`de aranan 19 şahıs yakalandı
Bingöl'de aranan 19 şahıs yakalandı
Bingöl'de aranan 19 şahıs, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yapmış olduğu çalışmalar sonucunda yakalanarak cezaevine teslim edildi.
23.04.2024
18:13
Bingöl`de akrabaların husumeti barışla noktalandı
Bingöl'de akrabaların husumeti barışla noktalandı
Bingöl'ün Genç ilçesinde akraba olan iki aile arasındaki husumet, Kaymakam Muhammet Güzel'in girişimleri sonucu barışla son buldu.
23.04.2024
18:12
Bingöl`de deprem!
Bingöl'de deprem!
ADAD, yerin 7 kilometre derinliğinde meydana gelen depremde depremin merkez üssünün Karlıova İlçesi olduğunu duyurdu.
23.04.2024
14:19
23 Nisan`da valilik makamına oturan Muhammed, `Bingöl`de dayanaksız binaların yapılmasına izin vermeyeceğiz`
23 Nisan'da valilik makamına oturan Muhammed, 'Bingöl'de dayanaksız binaların yapılmasına izin vermeyeceğiz'
Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında makamını temsili olarak 6'ıncı sınıf öğrencisi Muhammed Berke Saray'a devretti. 6'ıncı sınıf öğrencisi Muhammed Berke, deprem bölgesi Bingöl'de dayanıksız yapılara izin verilmemesini temsili belediye başkanına iletti.
22.04.2024
15:24
Emeklilere yönelik 9 maddede destek programı
Emeklilere yönelik 9 maddede destek programı
Hükümet, emeklilere hane halkı gelirine ve yaşanılan bölgeye göre değişen destek formülleri üzerinde çalışıyor. Yakında kamuoyuna açıklanması beklenen 9 maddede emekli düzenlemesinde detaylar belli oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın