Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
01 Aralık 2021 Çarşamba
8 °C Bulutlu

Güler: Hizmetten başka ajandamız yoktur!

Kuzey-güney ilçe ayrımı olmayacağını ve herkesin Bingöl şemsiyesi altında birleşeceğini vurgulayan AK Parti İl Başkanı Hanefi Güler: Benim siyasetteki felsefem şudur, insanların en hayırlısı insanlara hizmetkâr olan insandır. Ben size hizmetkâr olarak gelmişim. Sizin hizmetiniz için buradayım. Allah şahittir ki, başka ajandamız yoktur.

07 OCAK 2018 PAZAR 23:18
10
6327
17
AA aa
Güler: Hizmetten başka ajandamız yoktur!

AK Parti Bingöl İl Başkanı olarak atanan Mehmet Hanefi Güler, 13 Ocak 2018 Cumartesi günü AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek 6. Olağan Kongre öncesi Bingöl'e geldi.

Bingöl Havalimanı'nda büyük bir kalabalık tarafından sevgi gösterisiyle karşılanan Güler, konvoy eşliğinde geldiği AK Parti İl Başkanlığı binası önünde halkı selamladı.

AK Parti Eski İl Başkanı Yılmaz Seven, İl Başkan Vekili Diyab Bazencir, Merkez İlçe Başkanı Feyzi Kızıl, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bayantemur'un da yer aldığı programda halka seslenen Güler, önemli mesajlar verdi.

İşte Güler'İn konuşmasından öne çıkan bazı başlıklar…

“ALLAH ŞAHİTTİR Kİ BAŞKA AJANDAMIZ YOKTUR”

“Bu dava 50 yıldır Bingöl'de sürekli, muhteşem zaferlerle devam ediyor. Bu dava Ankara'da Türkiye'de Bingöl'ün ismini, şanını yükseltmiştir, yükselmeye devam ediyor.” diyen Güler; “Milli görüş davasından gelen Bingöllümüz her zaman bu davaya sahip çıkmıştır. Türkiye'de ciddi dereceler elde etmeye devam etmiştir. Bu 15 yıllık süreç içinde AK Parti ile birlikte Bingöl Türkiye'de gerçekten yine birinciliğini ilan etmiştir. Yine mücadelesini vermiştir. Bunun karşılığını da Allah, hem maddi hem de manevi mükâfat olarak vermiştir. Benim siyasetteki felsefem şudur, insanların en hayırlısı insanlara hizmetkâr olan insandır. Ben size hizmetkâr olarak gelmişim. Sizin hizmetiniz için buradayım. Allah şahittir ki başka ajandamız yoktur”

“BİZDE AYRIMCILIK OLMAZ”

İlçeler arası, bölgeler arası ayrımcılığın olmayacağını vurgulayan Güler, Bingöl üstkimliği altında bütünleşileceğinin altını çizdi.

Güler: “Bölgecilik ayrımcılık bizim felsefemizde yoktur. Biz ahlakımızı, terbiyemizi, şerefimizi dinimizden almışız. Biz şerefi İslam'dan aldık. Onun için bizde ayrımcılık olmaz. Bizde Zaza-kurmanç ayrımı olmaz. Bizde kuzey güney ilçeleri arasında ayrım olmaz. Biz Bingöl şemsiyesi altında birleşeceğiz. Bizim kimliğimiz Bingöl kimliği olacak. Bingöl kimliği bizim için en önemlisi olacak”

“Milli görüş hareketi desteklenmelidir. Türkiye'nin kendisine özgü şartları vardır, Türkiye'nin kendine as kuralları, kaideleri vardır. İnşallah bu hareket ümmet-i İslam'a hizmet edecek. Başkomutanımız bugün sadece Türkiye'nin umudu değildir, İslam dünyasının umududur”

TELEFON ARAMALARINA DEĞİNDİ

Aşırı telefon trafiği nedeniyle dönüş yapamadığı için ortaya çıkan eleştirilere de cevap veren Güler; “Telefonlarımız Allah sizden razı olsun susmuyor, ben genel merkezde toplantıya katıldığım zaman telefonu sessize almak zorunda kalıyorum. Telefonu sessize aldığım zaman sayısız cevapsız arama var. Ben bir tanesine cevap verdiğimde 20 tane cevapsız arama tekrar geliyor ve çoğalınca siliniyor. Ben inanıyorum ki, herkes aradı. Dönebildiğim arkadaşlar oldu, dönemediğim arkadaşlarda oldu. Dönemediklerimden özür diliyorum. Yanlış anlamayın bizi bağışlayın”

“BENDE KİBİR OLMAZ, BENDE GURUR OLMAZ”

“Ben size yardımcı olacağım. Ben sizin hizmetinizde olacağım Allah'ta bize yardımcı olacaktır inşallah. Ben sizin dualarınızla buraya geldim. Çünkü duanın gücüne iman etmişiz. Dua olmazsa hiçbir kıymetimiz yoktur. Bende kibir olmaz, bende gurur olmaz Müslüman onurludur. Müslüman kibirli değildir. Müslüman'ın onuru, şerefi, haysiyeti olur kibir ve gururu olmaz”

“FİTNEYE DEDİKODUYA MAHAL VERMEYELİM

Fitne, fesada, dedikoduya mahal verilmemesini isteyen Güler; “Bu teşkilata hizmet eden bu teşkilatlar için mücadele eden arkadaşlarımızı destekleyelim. Dedikodu, iftira tehlikeli şeylerdir. Bizim hakkımızda bir şey duyduğunuz zaman olayı bize getirin biz araştırmasını yaparız, takipçisi oluruz” dedi.

“BİNGÖL'DE TİCARET SEFERBERLİĞİ İLAN EDECEĞİZ”

Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz'ın da Cumhurbaşkanı Erdoğan'la Bingöl'e geleceğini vurgulayan Güler: “SÜTAŞ, Bingöl'ün kurtuluş reçetesidir. İnşallah SÜTAş'la birlikte iyi bir kalkınam hamlesi yakalaşmış olacağız” dedi.

Atama, terfi, İşkur vs. işlerle zaman kaybetmeyeceklerini vurgulayan Güler; “Mağdurlarımıza sahip çıkacağız ama iş, üretim, ticarette uğraşacağız. Gençlerimizle oturup Bingöl'de ticaret seferberliği ilan edeceğiz. Ticareti öğreneceğiz ve bu konuda Sayın Cevdet Yılmaz'ın birikiminden, tecrübesinden istifade edeceğiz, üreten bir Bingöl olacağız.”

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Ihsan Seyyar (@ihsanseher12)
02 Mart 2018 Cuma 17:05
Mala
Mala hânifiiii, seni bilen biliyor
Bilmeyenlere seyrek at.
Beğendim (2) Beğenmedim (0)Cevapla
Ihsan Seyyar (@ihsanseher12)
26 Ocak 2018 Cuma 02:48
Sn. Hanefi Güler'in Ticari Hayatını bilenler bilir, Bilmiyenlerde mutlaka duymuşlardır.
Beğendim (2) Beğenmedim (0)Cevapla
Ihsan Seyyar (@ihsanseher12)
26 Ocak 2018 Cuma 02:46
Ak Partiye yeni Başkan olan Hanefi beyi, Daha önce siyaset yaptığı (MHP Genç İlçe Başkanlığı) nda iken yönetiminin bir kısmı ile bir gecede 'Ne Karşılı
Beğendim (2) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21728)
08 Ocak 2018 Pazartesi 14:52
Bilmeyen de diyecek nereye başkan seçilmiş ya biraz mantıklı düşünün bu adam atandı seçilmedi malasef iradeler sayesinde değil biri onu atadı ve ayrica ne hizmeti olacak belediye başkanı hizmet vermiyor bu mu verecek ha bu arada yakinlari sevinsin bence biz degil çünkü yakinlarinin artık sırtı sağlam
Beğendim (12) Beğenmedim (2)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21727)
08 Ocak 2018 Pazartesi 14:49
Hayırlı olsun .Umarım Bingöle hizmetkar olursun. Halkı kendi ayağına getirmenin yerine siz halkın ayağına gidin.
Beğendim (1) Beğenmedim (5)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21723)
08 Ocak 2018 Pazartesi 11:41
misafir başkan çok şık giyimli allah senin gibi kahramanları bingöllülerin başından eksik etmesin
Beğendim (5) Beğenmedim (11)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_27900)
01 Haziran 2018 Cuma 14:49
@Misafir Kullanıcı Kahramanmışş o anca kötü kahraman olur
Beğendim (0) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21724)
08 Ocak 2018 Pazartesi 11:56
@Misafir Kullanıcı kahramanlğı nedir ya . ne kadar abartıyorsunuz.
Beğendim (15) Beğenmedim (4)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21720)
08 Ocak 2018 Pazartesi 10:47
ALLAH'u EKBER siyasete yine din karıştırdılar. ALLAH'ım sen hayırlısını ver yarabbi .
Beğendim (14) Beğenmedim (2)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21719)
08 Ocak 2018 Pazartesi 10:37
yarın senide görürüz. dilde kemik yoktur.her siyasi geldiği zaman önce böyle vaatler verir. sonrada havuzunu doldurmanın peşinde olur.olan bingöle oluyor başka kimseye değil. inşallah artık bingöl için elinizi taşın altına koyarsınız. bakanın esiri olmayın. vicdanınızı sorgulayarak o koltukta oturun.
Beğendim (13) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21715)
08 Ocak 2018 Pazartesi 09:55
inşallah başkan Bingöl'de Tayyip Erdoğa'ın eli ayağı olur Reis gibi haksızlıklara dur diyecek kadar cesaretli olur başarılar dileriz.
Beğendim (3) Beğenmedim (6)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_21707)
08 Ocak 2018 Pazartesi 02:27
Göreceğiz nasıl bir bingòl yaratacağını yine gen
Beğendim (3) Beğenmedim (1)Cevapla
01.12.2021
12:48
Asgari ücrette tahmini zam miktarı belli oldu
Asgari ücrette tahmini zam miktarı belli oldu
Asgari Ücret Tespit Komisyonu ilk toplantısını bugün yapacak. Görüşmelerin 2 haftada tamamlanması ve maaşlara en az yüzde 30 zam yapılması bekleniyor. Asgari ücretteki vergi yükünün azaltılması da masadaki seçeneklerden.
01.12.2021
12:47
Merkez Bankası`ndan döviz kuru açıklaması: Müdahale ediliyor
Merkez Bankası'ndan döviz kuru açıklaması: Müdahale ediliyor
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), döviz kurlarında görülen sağlıksız fiyat oluşumları nedeniyle piyasaya satım yönünde doğrudan müdahale edildiğini duyurdu. Müdahale sonrası dolar yüzde 8'e yakın değer kaybetti.
01.12.2021
12:46
Elektronik para ihraç etmek için yeni şart getirildi
Elektronik para ihraç etmek için yeni şart getirildi
Elektronik para ihraç etmek için en az 5 milyon TL sermaye şartı getirildi.
01.12.2021
12:45
Brent petrolün fiyatında sert düşüş! Benzin ve motorine 2 TL indirim yolda
Brent petrolün fiyatında sert düşüş! Benzin ve motorine 2 TL indirim yolda
Brent tipi ham petrolün fiyatı 24 Ağustos'tan bu yana ilk kez varil başına 69 doların altına düşerken, Türkiye'de de benzin ve motorin fiyatlarının düşmesi bekleniyor.
30.11.2021
16:27
Salgın uyarısı! Hastaneler dolup taşıyor
Salgın uyarısı! Hastaneler dolup taşıyor
Bingöl'de son 1 aydır üst solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle sağlık kuruluşlarına başvuran hasta sayısındaki artış dikkat çekerken, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Doktor Azize Sezin Şeyhanoğlu, grip hastalığı konusunda önemli uyarılarda bulundu.
30.11.2021
16:26
`Güçlü büyüme devam ediyor`
'Güçlü büyüme devam ediyor'
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz: 'Pandemi kısıtları sonrası ekonomik toparlanma ve güçlü büyüme devam ediyor.'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın